USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.50
  • PLN 10.36 10.50

У Луцьку в ДТП авто пошкодило колесо. Оновлено

18 Квітня 2017 20:21
Дорожньо-транспортна пригода трапилася на вулиці Данила Галицького у Луцьку.

Фото ДТП опублікували на сторінці патрульної поліції Луцька у Твіттері.

Чоловік на сірому Фольксвагені їхав вулицею Данила Галицького в бік Гнідави. Раптом автомобіль занесло, він втаранився у відбійник і ще півмоста проїхав з пробитим колесом, повідомляє Волинь 24.

За візуальними ознаками водій був п’яним. Ним виявився начальник відділу інфраструктури Головного управління ДФС у Волинській області Віктор Радощук.

Згодом на місце пригоди приїхала й жінка на Тойоті Ленд Крузер. На вигляд вона теж була нетверезою.

Обоє «дути» у драгер чи їхати у наркодиспансер відмовились.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Кот Показати IP 18 Квітня 2017 19:14
Коли відновлять порізані дороги? Чому чекають і кого? Поліщук покажіть роботу. Ми за вас проголосуєм.
ед до Кот Показати IP 18 Квітня 2017 20:54
тут дороги ні дочого(особливо на цьому відрізку дороги і мосту)! тут синє *мо з податкової...
Лю до ед Показати IP 18 Квітня 2017 21:32
точно! сімейка алкашів! позабирати в них права на 10 років!
ed до Лю Показати IP 18 Квітня 2017 22:44
проїзжав дане дтп саме під час тої події - думав якесь криваве вбивство або шось подібне(якшо 5 патрульних екіпажів і рух регулюють через міст) - напевно завтра ті дві ас4000** знову будуть калєсіть по луцьку...
Лучанин Показати IP 18 Квітня 2017 22:04
Ото зальот сімейці !!! Молодці, що зразу "Аверс" викликали !!!
Ігор Показати IP 18 Квітня 2017 22:48
і нехто нечого їм не зробить, в селфіків кишка тонка, то ж не петро на жигульові
СІ Показати IP 18 Квітня 2017 23:53
А це вам нічого не нагадує? https://www.volynnews.com/news/auto/porushennia-pdr-u-lutsku-videofakt/"Порушення ПДР у Луцьку. ВІДЕОФАКТ" А жінка ця завжди з перегаром за руль сідає . У неї аж "лічіко" набрякло
вадим Показати IP 19 Квітня 2017 00:32
гнати цю п**куду з роботи взяточнік хр*нов
Хлопи з парку до вадим Показати IP 19 Квітня 2017 07:32
коментар було видалено
вадим Показати IP 19 Квітня 2017 08:22
дфс щось там гавкає
ого Показати IP 19 Квітня 2017 08:31
не ну це нахаба ще і баба його пьяна
знаю Показати IP 19 Квітня 2017 08:34
да це завал в таких людей права треба забирати пожиттєво
лікарь Показати IP 19 Квітня 2017 08:52
мадам взагалі на наркоманку схожа
Данило Показати IP 19 Квітня 2017 09:21
З моста в воду щоб руху не заважав
Звільнять з посади?? Показати IP 19 Квітня 2017 11:40
Твіт патрульної поліції опубліковано о 18 год-27хв, працював він до 18 годин чи до 18-15. Таким чином робимо висновок, що бухав на робочому місці!!! Пункт 2.13 статті 65 ЗУ про держслужбу дисциплінарне стягнення -поява державного службовця на службі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння. Стаття 66 цього закону: 5. Звільнення з посади державної служби є винятковим видом дисциплінарного стягнення і може бути застосоване лише у разі вчинення дисциплінарних проступків, передбачених пунктами 1, 3, 7, 9-11, 13, 14 частини другої статті 65 цього Закону...!!!!!!!
психолог Показати IP 19 Квітня 2017 13:44
Люди добрі, ви усі щойно з сповіді, а осуд інших це один із гріхів !!! Невже ви усі страх втратили і так сильно грішите! Та я просто бачу, як у Вас з рота слини капають, але зрозумійте, усі випадки нас чогось вчать. Не втрачайте надію і усе в цьому світі буду добре !!! А кару ми усі отримаємо по заслузі. Будьте усі здорові та товаришуйте з розумом і з язиком. :)
Психолог 2 до психолог Показати IP 19 Квітня 2017 16:07
...виновата бровка і вузький міст.
валік Показати IP 19 Квітня 2017 16:12
я бачу ви не психолог а проповідник) а скільки такі сволочі обікрали і обдурили людей, люди на буханку хліба не мають вони з жиру бісяться. це в нас держава
Психолог до валік Показати IP 19 Квітня 2017 18:31
А хіба проповідником бути це погано? А з жиру біситись - це у кожного своя мірка "жир". Спитайте у бомжа :що таке "жир" та у депутата, думаю мірки будуть дуже різні
валік Показати IP 19 Квітня 2017 19:19
в мене запитання ти хто проповідник? зловити двох випивших зі сімї за один день це не жир) їм заплатити 20000гривень це раз плюнути. звідки в держслужбовця такі доходи? а я скажу 100%взяткі)іди їм гріхи відмоли.
Психолог до валік Показати IP 19 Квітня 2017 20:05
І їм відмолюватиму, і тобі, і усім іншим. Тобі шкода їх грошей? Слава Богу що усі ми живі ! Можемо читати, писати, бачити, спілкуватись, а усе інше це випробовування :)
прокурор до Психолог Показати IP 20 Квітня 2017 07:10
ти що не зрозумів це не їхні гроші це гроші держави а вони за них гуляють машини купляють