USD 41.25 41.55
  • USD 41.25 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.55

У Луцьку троє п'яних молодиків влаштували перегони з поліцією

9 Лютого 2018 12:45
У ніч на 9 лютого, на проспекті Перемоги у Луцьку, водій Skoda створив аварійну ситуацію зі службовим автомобілем поліції.

На вимогу зупинитись не відреагував та почав тікати, повідомил у патрульній поліції Волині.

Переслідували порушника кілька екіпажів патрульних приблизно 10 хвилин.

Врешті, його заблокували і затримали на перехресті вулиць Дубнівська-Карпенка-Карого.

34-річний водій мав ознаки сп’яніння, як і два пасажири легковика, однак від огляду відмовився.

На нього оформили 2 протоколи та 1 постанову.

Транспортний засіб евакуювали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ух ти Показати IP 9 Лютого 2018 12:51
А де вертоліт?
ДЕ!!?? Показати IP 9 Лютого 2018 13:06
Де проблискові маячки, звукові сигнали .."Зупиніться Зїдьте на обочину" їдем в місьвіділ!!?? А де предявіть документи на автомобіль, посвідчення водія !!?? Яке встановлення особи, якщо людина нічого не порушує!!??....Що це не за ЗАКОН -згідно чинного!!????
упс Показати IP 9 Лютого 2018 13:07
бляхи?
Ну ну до упс Показати IP 9 Лютого 2018 13:28
Диб@л ти, рівненська реєстрація.
уважний Показати IP 9 Лютого 2018 13:45
замітьте, якщо укр номери ні дтп при погоні нема, і ніхто машину не кидає. знаєте чому? тому що ціна машини більша від розміру штрафу, а не як в деяких. робіть висновки
отак до уважний Показати IP 9 Лютого 2018 19:15
просто вгашена ск#тина гасає містом, наражаючи учасників руху на небезпеку. добре хоч не серед білого дня, коли дорогою крокують пішоходи. за таких погодніх умов і тверезому бува важко вчасно загальмувати. ваш довід безглуздий, адже кермувальник чинив опір.
отак до уважний Показати IP 9 Лютого 2018 19:19
і доречі: погоні передувало вчинення кермувальником аварійної ситуації і відмова зупинитись на законну вимогу представників поліції.
Саша Показати IP 9 Лютого 2018 19:17
Юра маладец жаль канешно що попався!!!
ігор луцький Показати IP 9 Лютого 2018 19:34
Вже дістали ті алкаші на укрбляхах.
Дядя Показати IP 10 Лютого 2018 05:08
Попередні менти так зас*ал.ся,що новим бояться дати владу щоб навести лад на дорогах