У Луцьку нетверезий батюшка потрапив у ДТП. Фото
Дорожньо-транспортна пригода, яку спровокував нетверезий батюшка, трапилася у Луцьку на вулиці Ковельська.
Про це у Фейсбук написав лучанин Ілля Токаренко.
Зі слів лучанина, вчора, 30 березня, троє нетверезих священиків на автівці «Део Ланос», рухаючись вулицею Ковельською, влетіли у легковик «Шкода Октавіа».
«Почали тикати моєму другові не 200 гривень, а американські долари! По-справедливості не хотілося гадощів, но ці Херувими збиралися відкупитися і їхати далі. Власник «Шкоди» одразу подзвонив на 102», - розказує далі Ілля.
Патрульні, які прибули на місце події, запропонували водіям пройти тест на вміст алкоголь. Токаренко зауважує, що водій-священик відмовився це зробити. Відтак, патрульні повезли його на освідування у наркодиспансер. Як вдалося встановити, у водія-порушника, в крові виявили 1,6 проміле алкоголю.
«Шановні друзі, я написав у такому контексті, не для вияснень патріархатів, чи приналежності до релігій. Основна мета мого допису, попередити вбивць на дорозі!» - додав Ілля Токаренко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у Фейсбук написав лучанин Ілля Токаренко.
Зі слів лучанина, вчора, 30 березня, троє нетверезих священиків на автівці «Део Ланос», рухаючись вулицею Ковельською, влетіли у легковик «Шкода Октавіа».
«Почали тикати моєму другові не 200 гривень, а американські долари! По-справедливості не хотілося гадощів, но ці Херувими збиралися відкупитися і їхати далі. Власник «Шкоди» одразу подзвонив на 102», - розказує далі Ілля.
Патрульні, які прибули на місце події, запропонували водіям пройти тест на вміст алкоголь. Токаренко зауважує, що водій-священик відмовився це зробити. Відтак, патрульні повезли його на освідування у наркодиспансер. Як вдалося встановити, у водія-порушника, в крові виявили 1,6 проміле алкоголю.
«Шановні друзі, я написав у такому контексті, не для вияснень патріархатів, чи приналежності до релігій. Основна мета мого допису, попередити вбивць на дорозі!» - додав Ілля Токаренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 28
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Bich
Показати IP
31 Березня 2017 08:24
Попи постять напевно???
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Отці до Bich
Показати IP
31 Березня 2017 11:05
Пробачте, перепост илися. Каємося! Зірвалися...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
233 до Bich
Показати IP
31 Березня 2017 11:17
Московський патріархат!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
До 233 до 233
Показати IP
31 Березня 2017 12:35
В Україні всі громади українські. Єврейські, католицькі і мусульман теж. На початку завжди написано: українська! Патріархатів в Україні нема. Є самодіяльний- КПРС. І є УПЦ Київської митрополії. Ще придумай що ссср в Україні існує. Мене зачепив стан доріг більше... недавно дізнався, що наші водії приймають спиртне- для хоробрості на дорогах і ямах!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
МВ до Bich
Показати IP
31 Березня 2017 17:04
Хто без гріха, киньте камінь... Люди,хто б це не був... НЕ ЗАСУДЖУЙТЕ((( бо дуже часто, хто осуджує ..впадає в той самий гріх..ніхто з нас не застрахований від завтрішнього дня... де може з нами, рідними статися теж саме
Не можна іздити пяним за кермом, людина понесе за це відповідальність- це юридичний факт
Але тому, хто вчинив такий злочин, то навчання на все його життя... ПОМОЖИ ЙОМУ БОЖЕ!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Green до МВ
Показати IP
31 Березня 2017 18:03
Всі ми грішні на землі.Але отаким святошам кланяємся,руку цілуємо....Може варто придивитися кому ми кланяємся
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
олег
Показати IP
31 Березня 2017 08:47
попи напостились і **по дєвочкам захотелось * * ..а тут машина на перешкоді стала. Обламалось попам! щось забагато по Луцьку церков і попів !
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Отці до олег
Показати IP
31 Березня 2017 11:07
Ми колєгу підвезти хотіли. А тут чорна...машина!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Хрен собачий до Отці
Показати IP
31 Березня 2017 20:03
Чорна машина з рогами і хвостом?..Мабуть з самого пекла.. :)
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Антіхрист
Показати IP
31 Березня 2017 08:49
дивлячісь на усі попівські рожі не один не поститью
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Гройсман
Показати IP
31 Березня 2017 09:06
лицемірні жлоби
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Супер
Показати IP
31 Березня 2017 09:20
Я рахую, в цій новині прекрасно все :)
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Несуперу до Супер
Показати IP
31 Березня 2017 12:25
Правильно: Я вважаю. Рахують гроші. Скільки тобі вже казати. На себе подивись.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Чікінорріс
Показати IP
31 Березня 2017 10:19
Мацуо Басьо перевернувся в гробу і написав хоку:
О, батюшка, безстрашним будеш ти,
Коли перед поїздкою на Део Ланосі
Чекушку й*бнеш....
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Рріс до Чікінорріс
Показати IP
31 Березня 2017 11:01
Хока: себе ніхто не бачить... безстрашні ті хто людиною збереже себе в часи алколізаціі
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Анонім до Рріс
Показати IP
31 Березня 2017 12:06
мені і не потрібно бачити нічого, бо вистачає у новинах трьох п*дарасів, які забули трошечки про піст =))))) п"яний за кермом - вбивця!!! чуєш, може ти прислужник у тій церкві, де ці чудіки-недобатюшки "служать" Богу??? =)))))
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Glover
Показати IP
31 Березня 2017 10:52
Святой дух, очень калорийный!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
отці
Показати IP
31 Березня 2017 10:58
Господи і людоньки! Простіть. Каємось!!! І помоліться за нас.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Отець Олександр
Показати IP
31 Березня 2017 11:04
Покайтесь грішники.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Наталя
Показати IP
31 Березня 2017 11:08
Звичайно,це все дуже погано і потрібно по Закону наказувати таких людей,але ця стаття-звичайне глузування.Пробачте,але це ще більший гріх для тих хто насміхається і зловтішається.Тому ми не знаємо,що чекає кожного з нас.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
ДЛ до Наталя
Показати IP
31 Березня 2017 12:19
Не захищай московського попа!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
атеїст
Показати IP
31 Березня 2017 11:54
очевидно що священники з КП адже як свідчить практика гріхи МП відразу оголошують в інтернеті і називаються навіть поіменно
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Наталі
Показати IP
31 Березня 2017 12:38
Я тебе люблю! Розумниця
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Месник
Показати IP
31 Березня 2017 15:24
Нічого особистого,просто бізнес.Всі церкви на жаль-це чисто бізнес.Для чого мені посередник,якщо я хочу звернутися до Бога?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Інна
Показати IP
2 Квітня 2017 20:18
Стаття написана з ентузіазмом. Пане Токаренко якщо ваш друг став учасником ДТП а вас там особисто не було, то не потрібно писати що вам в голову збреде. Майте повагу. Вогняна колесниця Ланос, звір з пекла та екзорцизм тут абсолютно ні до чого.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Свідок-пішохід.
Показати IP
3 Квітня 2017 09:22
Ілля Токаренко - людина примара. А водій ауді швидко затормозив і спровокував аварійну ситуацію з Део, що видно на фото. Авто ауді зовсім не пошкоджено. Очередна підстава або заказуха для пліток і філософії. В цьому спору немає. В житті всяке трапляється, але Токаренко хоче собі рейтинг підняти в фейсбуці. Не цим славу собі заробляти треба. Хоча такі люди як він йдуть на все заради понтів, що видно зі статті. Соромно має бути за таке, а не радісно як від кайфу.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
АНДРІЙ
Показати IP
27 Квітня 2017 03:21
По-перше патріот ніколи не буде насміхатися з вітчизняного авто! По-друге християнин ніколи не буде радіти чужій біді! По-третє священик намагався АДЕКВАТНО компенсувати витрати на ремонт дорогої іномарки!!! А НЕ дорогому пану Токаренко,який також водить авто, має бути соромно ! Може завтра буде на місці отця, в житті всяко буває!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058421)
Знавець
Показати IP
28 Квітня 2017 12:06
Ілля Токаренко - це фейк, повний диб..л, який сам підстроїа аварію. Люди не ведітьтся на того л**а. Це йому треба для виборів. Він психічно хворий.
https://www.volynnews.com/news/society/luchanyn-pomyvsia-u-miskradi/
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
Сьогодні 21:55
Сьогодні 21:55
У 2025 році Путіну доведеться зупинити війну або провести нову мобілізацію, – Буданов
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
«Схуд на 10 кг»: волинські пожежники повернулися з Донеччини
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
У 9 справах з 10 українські суди скасовують штрафи від ТЦК
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.