USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

У Луцьку евакуювали неправильно припарковану Audi

3 Квітня 2018 13:09
У Луцьку евакуювали автомобіль, який суттєво заважав руху.

Сьогодні екіпаж патрульних отримав повідомлення про те, що Audi А6 порушує правила дорожнього руху на вулиці П’ятницька Гірка, повідомили у патрульній поліції Волині.

На місці події інспектори встановили, що даний транспортний засіб справді суттєво заважає руху, оскільки припаркований на виїзді з прилеглої території.

«Ні заїхати, ні виїхати було неможливо. Якби хтось викликав, наприклад, швидку допомогу, то та не могла б заїхати. Також очевидці повідомили, що водій часто залишає так свій автомобіль і може йти по своїх справах на кілька годин», - розповів інспектор Патрульної поліції Волині Олександр.

Відібравши пояснення у громадян, відповідно до статті 265-2 КУпАП (тимчасове затримання транспортних засобів), автомобіль евакуювали на штрафмайданчик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Зіряк Шкурян Показати IP 3 Квітня 2018 13:21
Чому номер замазали? Щоб люди не бачили євробляху, власник якої клав з прибором на порядність, як і всі бляхарі? а шрот її везіте.
111 до Зіряк Шкурян Показати IP 3 Квітня 2018 13:55
"везіте" ???? Тебе, полішука, жаба давить, що в тебе ваз 2109, а людина за ті самі гроші купила МАШИНУ, а не такий шлак як в тебе...
Зоряк Шкурян до 111 Показати IP 3 Квітня 2018 15:08
В мене ВАЗ-2103, цеб-то FIAT, надійний автомобіль, не те, що сучасний брухт, якому місце на шороті!
Лучанин до 111 Показати IP 3 Квітня 2018 15:10
Краще бути поліщуком, ніж бидлом, яке не зважає на інших. Навчіться поважати інших, навіть, якщо вони в чомусь не схожі на вас.
вввв до Зіряк Шкурян Показати IP 3 Квітня 2018 14:35
"як і всі бляхарі" говори за себе) // чому панди тупі як пробки як і всі бляхофоби?
111 до вввв Показати IP 3 Квітня 2018 14:52
Та з полішуками немає сенсу сперечатись... То ж дикі люди.
Зоряк Шкурян до 111 Показати IP 3 Квітня 2018 15:14
А оце вже спроба розпалу міжетнічної ворожнечі. Можете і по закону бути притягнені. Це вже не бляхофобія, якою ви тут займаєтесь
111 до Зоряк Шкурян Показати IP 3 Квітня 2018 16:00
Коли панди будуть мати етнос, так і буде. Займаюсь я якраз анти бляхофобією. Я блях не боюсь і нічого проти них немаю. А вот бляхофобів, через неспроможність обоснувати свою позицію, буду тормошити і далі.
Зіряк Шкорян до 111 Показати IP 3 Квітня 2018 18:32
Нічо-нічо. Невдовзі та година, коли твою бляху заберуть, завезуть на шрот, а ти далі будеш їздити, як панда, п'ятнадцятим тролейбусом туди і 15-тим-А назад
По цимбалам до 111 Показати IP 3 Квітня 2018 20:54
По факту - займаєшся срачем на регіональному українському порталі. А пафосу при цьому - ніби проблему голоду на світовому рівні вирішуєш.
Анонім Показати IP 3 Квітня 2018 14:50
Придбав ліву бляшанку за копійки тому і кидає де завгодно,бо не жалко...