USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

Припаркувався на переході та пішов до храму: у Луцьку оштрафували порушника ПДР

1 Квітня 2018 19:51
«Бог простить», - напевно, так думав водій Audi 100, зупиняючи свій транспортний засіб на пішохідному переході на розі вулиць Сухомлинського-Чорновола у Луцьку, пишуть на сторінці патрульної поліції Волині у Фейсбуці.

Порушення ПДР помітив екіпаж патрульних сьогодні, близько 11 години.

Таке паркування заважало іншим учасникам дорожнього руху, зокрема, пішоходам.

Полісмени вирішили дочекатись водія-порушника, аби винести на нього постанову за ч.1 ст.122 КУпАП.

58-річний лучанин, який згодом вийшов з храму через дорогу, порушення визнав: тепер він має сплатити штраф у розмірі 255 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Микола Показати IP 1 Квітня 2018 20:13
А на тротуарах нормально припарковані агенти ФСБ?
Водій Показати IP 1 Квітня 2018 20:45
А пішоходи так хотіли пройтись по калюжі в якій стояло авто....
Хм Показати IP 1 Квітня 2018 21:36
А де розмітка що це перед? Дощем змило? Чи зійшов разом з асвальтом після зими?
121 Показати IP 1 Квітня 2018 21:38
А чому патрульна поліція не штрафує таких самих порушників біля пологового. Там на зебрі по два-три авто стоїть
З іншого боку Показати IP 1 Квітня 2018 22:04
Зі сторони храму двох на зебрі стояли екіпажі раз 5 проїджали і нічого бо там лексус стояв фолькс б 7 а на тротуарах то за правилами а вот стара ауді то найбільший порушник
Василь Показати IP 1 Квітня 2018 23:50
Там калюжа, який перехід, хто там буде ходити?
Житель міста Показати IP 1 Квітня 2018 23:55
Неправильно,але ж там величезна калюжа,в яку б не ступали перехожі!
мвавіаів Показати IP 2 Квітня 2018 00:28
А був би на бляхах) Не калюжі винуватили би)))
Ігор Показати IP 2 Квітня 2018 04:54
Какой переход лужа поколена .В полиции кто работаєт.
Сергій Показати IP 2 Квітня 2018 07:50
Їхнє вибіркове правосуддя вже починає діставати.
ЛУЧАНИН Показати IP 2 Квітня 2018 07:52
Молодці !!! Дочекались 60 річного пенсіонера і винесли постанову про штраф. Краще б за той час коли піджидали старшого дядька поїздили по вулицях, може якогось наркомана з "крадлом зловили". Х......рньою маються і ще Героїв з себе корчать.
Віца Показати IP 2 Квітня 2018 11:44
Увага авто на Українських бляхах! Не може бути такого! Це фотошоп!