USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

«Миттєва карма» у Луцьку наздогнала водія, який проїхав на червоне

1 Квітня 2018 22:52
Водій Skoda Fabia так поспішав у магазин, що проїхав на червоне світло світлофора на проспекті Грушевського у Луцьку.

Проте, коли він припаркувався, то до нього одразу для оформлення протоколу підійшли представники національної гвардії служби безпеки дорожнього руху, автомобіль яких саме стояв на світлофорі навпроти.

Відео порушення опублікував 1 квітня у Фейсбуці Дмитро Погорілий.

"Коли так сильно хочеться хліба, що червоний не настільки вже й червоний, АБО миттєва карма", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ник Показати IP 2 Квітня 2018 00:32
нам бы в ковель хоть одного такого гвардейца. за лодин день 3 раза чуть не сбили на сфетофоре...
ОПАньки Показати IP 2 Квітня 2018 01:53
А "представники національної гвардії служби безпеки дорожнього руху" це що таке? До якого типу агентів ФСБ вони відносяться? Де про це почитати чи почути можна? А то якось вже не розбереш кого кожен день до нас ординці засилають.
Vic Показати IP 2 Квітня 2018 06:48
Правила дорожнього руху кров'ю писані. Невже півхвилини варті того? Ніколи не зрозумію цих людей.
Роман Показати IP 2 Квітня 2018 08:24
З яких це пір представники служби безпеки дорожнього руху національної гвардії складають протоколи на цивільних водіїв?
Анонім Показати IP 2 Квітня 2018 09:25
Скоро люба уборщиця (з поліції) начне протоколи виписувати така установка з верху(поліцай з Києва говорив) вКовелі
Так Так Показати IP 2 Квітня 2018 10:47
Так буде тепер з кожним!
Євробидло Показати IP 2 Квітня 2018 16:24
Я паражаюся нашим людям. Явно поїхав на червоне світло, явно порушив ПДР, явно ніс небезпеку іншим учасникам руху, оштрафували по факту і по ділу - все рівно менти погані, вони не мали права цього зробити. Якби він збив когось не дай Бог, і оці менти на цій авто проїхали мимо (вони ж по логіці коментуючих не мали цього робити) то ці самі коментуючі писали би "халатна поліція, проїхала мимо і не зупинилася". Я в шоке, незадоволена полішва. П.С., Да Я мент, переатестований за 300 Уе..