USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.20 41.60
  • PLN 10.46 10.64

Машина на газоні в центрі Луцька за 2 год. «змінила» номери на іноземні. Фото

2 Березня 2018 18:59
Автомобіль, який припаркувався на газоні біля Головного управління поліції в Луцьку, за дві години змінив номерний знак. Про це повідомляє Волиньпост.

2 березня в Facebook виклали світлини автомобіля, який припаркували за декілька метрів від будівлі управління Нацполіції у Волинській області.

На фото видно, що в автомобіля український державний номерний знак. На місце події викликали патрульну поліцію, яка оформлює порушення.

Однак на фото, надісланому з місця події о 18:20 видно, що номерний знак змінився на іноземний.



До публікації про неправильне паркування



Після публікації про неправильне паркування
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Зоряк Шкурян Показати IP 2 Березня 2018 19:27
Май нейм із Бонд. Джеймс Бонд.
—— Показати IP 2 Березня 2018 19:39
Полюбе приїхав якийсь мент*ра... іногородній... судячи з Укр . Номерів з Київської обл. Щоб не вжарили... за таке нахабство попросив місцевих ментозаврів... прихвостнів... прикрити корму...)))
Анонім Показати IP 2 Березня 2018 20:16
самі мєнти на тій тачці і катаються.
Волинянин Показати IP 2 Березня 2018 20:51
Ви розкрили спец операцію)))
Шрот Показати IP 2 Березня 2018 21:12
Полюбому мент
ха-ха Показати IP 2 Березня 2018 22:24
От якби номер змінився з іноземного на наш, то був би фокус, а так...
Місцева Показати IP 3 Березня 2018 08:47
А люди потім бризкають слиною: Бляхи, бляхи. Он як буває....
007 Показати IP 3 Березня 2018 09:08
Один із залояжених прийомів нишпорок, які себе вважають за профі !
Льоня Показати IP 3 Березня 2018 09:16
Після приїзду поліцаїв власник авто перелякалася схоже сильно )))
06 Показати IP 3 Березня 2018 09:47
власник авто і є поліцейський