USD 41.05 41.45
  • USD 41.05 41.45
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.55 10.75

ДТП у Луцьку: легковик наздогнав патрульний «Пріус»

27 Травня 2017 12:54
У результаті аварії, що трапилася у Луцьку, постраждав легковик Renault та Toyota Prius, на якій їхали патрульні.

Про це у спільноті АвтоАндони Луцька повідомляє Олександр Ходаковський.

Як повідомляє користувач, аварія трапилась на вулиці Домни Гордіюк, поблизу магазину «Айва». Як видно зі світлини, більше дісталось автівці, яка протаранила патрульних: у неї погнутий капот, крило, бампер, решітка радіатора. В патрульних лише дещо пом’ятий задній бампер.


Як повідомила в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук, водій Renault не вибрав безпечної дистанції руху та в’їхав у службовий автомобіль патрульної поліції, який зупинився перед пішохідним переходом. На чоловіка оформили протокол за ст. 124 КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Діма Показати IP 27 Травня 2017 13:14
туманку передню заодно хай зроблять, ато 2 місяця іздять як Олені!!!
лучанин Показати IP 27 Травня 2017 13:28
невдаха )))) догнати поліцая.. жесть )))
Справедливий Показати IP 27 Травня 2017 15:53
На фото не видно ніякого пішохідного переходу. Та їх ще тре штрафувати за розмови по мобільному під час руху
ПДР до Справедливий Показати IP 27 Травня 2017 16:35
почитай
Лучанин до Справедливий Показати IP 27 Травня 2017 20:25
Зебра стерлась, а знак там є!
Анонім Показати IP 27 Травня 2017 18:31
Ольга Бузулук: "......та в’їхав у службовий автомобіль патрульної поліції, який зупинився перед пішохідним переходом" Лжет..Дійсно де прехід?То мабудь винні патрульні.
Очевидець Показати IP 27 Травня 2017 20:31
Проїжджав мимо одразу після аварії. Перехід там дійсно є. Бачив цього оленя на Рено. Бігав як придурок по дорозі з окулярами на потилиці. Окуляри потрібно на очі надівати, або не спати за кермом, або гальма в машині перевірити.
Тарік Показати IP 28 Травня 2017 02:54
Знаю як ці олені їздять. Вчора мало не влетів в таких же самих, коли вони вирішили раптово в мене перед авто розвернутися на Волі біля Знання. Вони ж елементарного не знають, як то за скільки метрів до здійснення маневрів потрібно вмикати поворот. Не здивуюсь якщо і в даному випадку вони теж винні.