ДТП у Луцьку: автівку «занесло» в тролейбус
Зіткнення автівки і тролейбуса трапилося на вулиці Рівненській у Луцьку.
Імовірно, удар був досить сильним, адже деталі автомобіля валяються біля місця пригоди.
Про це повідомляє «Слово Волині». Як розповіли очевидці, "...машина їхала з мосту, її занесло". Автомобіль винесло на зупинку, де він вдарився у кіоск.
Постраждала молода дівчина.
У зв'язку з погіршенням погодніх умов водіїв закликають бути уважними на дорогах.
Сьогодні в Україні оголошено штормове попередження.
Згідно з інформацією Гідрометцентру, в західних областях місцями сильний дощ та мокрий сніг, налипання мокрого снігу.
Державтоінспекція України звертається до водіїв з проханням бути уважними та обережними.
Неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, дотримуйтеся безпечної дистанції, відмовтеся від ризикованих маневрувань.
В умовах недостатньої видимості, обов’язково рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар або протитуманними ліхтарями!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 52
ddd
Показати IP
3 Квітня 2015 11:17
**січка за рулем )))
ссс
Показати IP
3 Квітня 2015 11:19
або неуважний пі**н)))
Лучанин
Показати IP
3 Квітня 2015 11:22
Осіннюю такий день зазвичай називають "днем" жестянщика)))
олег
Показати IP
3 Квітня 2015 11:23
Якби ще міліція діяла по правилам дорожнього руху євросоюзу -де заборонено використовувати літнью гуму на авто то би і таких випадків булоб менше. А ще шановному комсомольцью Романьюку потрібно було взяти лопату особисто сьогодні вранці та розчистити снігові заноси так як сніг почав падати ще з 00 годин 03.04 15року. За таке Романьюка потрібно вже на палью садити.
олег
Показати IP
3 Квітня 2015 11:24
А завтра буде звіт про висипання піску на покриття в розмірі 10 вагонів піску. от і откати побачите
ппппп
Показати IP
3 Квітня 2015 11:30
пішла "дала" мреу - отримала права і номерочки 777 . пішла "папіку" - отримала бібіпку - ой шо за нею робити?? кататися???? щас газанууу йохуууууууууу бамцццц......
11 до ппппп
Показати IP
3 Квітня 2015 11:43
що.....жаба давить?.............ти чучо ніколи не їздитимеш на такій....
11112 до 11
Показати IP
3 Квітня 2015 12:00
а "ця" - вже наїздилася!
123 до 11112
Показати IP
3 Квітня 2015 19:12
Не "ця", а цей - між іншим працює в Луцькому МРЕВ
E.O.S. до 11
Показати IP
3 Квітня 2015 12:04
Теж мені мрія всього життя!))))
До до E.O.S.
Показати IP
3 Квітня 2015 12:14
Спочатку зароби хоч на таку
Що до До
Показати IP
3 Квітня 2015 13:40
Вважаєте хабарництво в МРЕВ чесним заробітком?
Дмитро до 11
Показати IP
3 Квітня 2015 14:17
Колись ця пізд...а тупа за рульом тебе отак переїде на тротуарі і ти більше ніколи не будеш писати такі коменти. гойська ти свиня
Дорога на роботу-бол
Показати IP
3 Квітня 2015 11:34
Браво! Наші служби завжди спрацьовують "вчасно". Дякую, що дбаєте про місцевих жителів.
Свині
Показати IP
3 Квітня 2015 12:11
зими небуло кощти на снігоочищення були заплановані немалі невже не можна один день спрацювати нормально?????? щоб людей не кидало на встрєчку.
луцкий до Свині
Показати IP
3 Квітня 2015 12:25
вообще то нечего было на летней резине в такую погоду выезжать... я не говорю про неё одну... можно один день и маршруткой воспользоваться
А до луцкий
Показати IP
3 Квітня 2015 12:30
А один такий день можна і на літній поїздити, якщо поспішив перевзутись. Головне щоб в голові гальма були. Хоч від такого ніхто не застрахований, як не ти то тебе.
Лучанка
Показати IP
3 Квітня 2015 12:49
ви..злюки..дорога реально паршива...комунальники не знали, що буде сніг..хоча всі то знали за пронозом погоди...і лише мабуть о 9 ранку почухали чухати одне місце....то ві місті така каша....а на трасах....там взагалі жесть була зранку
суддя
Показати IP
3 Квітня 2015 13:10
Воронін - лошара! Купи воза собі,навчись іздити,а не в Мрео працювати!
інформація
Показати IP
3 Квітня 2015 13:16
коментар було видалено
яяяя
Показати IP
3 Квітня 2015 13:34
агаааааааа значить то ірка вороніна - віват!!!! крадені гроші розбилися об хвонар!
шдщ
Показати IP
3 Квітня 2015 13:45
а воронин це хто . га.питаю
суддя до шдщ
Показати IP
3 Квітня 2015 13:59
це рішало,яке залізло за взятки в Мрев і тепер царюе.Ну нічого,взяли вчора начальника Орео м.Киева,скоро і цих візьмуть і ніхто не поможе...
РРР
Показати IP
3 Квітня 2015 13:49
Ірка вже яким боком? писати аби писати..сидить собі вдома дитинку виховує..а ви тут розказуєте що вона там гроші якісь краде...
висновок
Показати IP
3 Квітня 2015 14:18
воронін мчав до МРЕУ брати свіжі хабарі - потрапив в лікарню. жінка ірка суши сухарі
ще раз
Показати IP
3 Квітня 2015 14:19
воронін теж там нехіло пристроів і бабу свою ірочку і під дахом СБУ можна собі Х 5 АС3777..купити і жіночці Тойотку з таким самим номером(страна должна знать героев) прикупити на День народження !!
Тарабарабум до ще раз
Показати IP
5 Квітня 2015 00:07
На день народження сина, шановна пані, яка не втомлюється рік про це писати
qq
Показати IP
3 Квітня 2015 14:21
Судячи з фото авто на зимовій гумі.
noto
Показати IP
3 Квітня 2015 16:07
такое чувство что это зависть од того что люди работают на хорошей работе, а вы пробиться дальше на хорошую роботу не можете
Дмитро до noto
Показати IP
3 Квітня 2015 16:26
пост типового раба. Гойська ти свиня
Хабарникам не заздрю до noto
Показати IP
3 Квітня 2015 16:52
"Хорошая работа" це коли працюючи на державный роботі, береш величезні хабарі, через посередників від простих людей, за послуги які є твоїми прямими обовязками. Так по вашому?
555 до noto
Показати IP
3 Квітня 2015 17:00
на хороших хабарях, а не роботі,
noto
Показати IP
3 Квітня 2015 16:56
другого и не думал услышать, я на нитральной стороне, так для будущего. Ума вам в голову ничего не даст осуждать всех. И комментарии денег не принесут, так и дальше будете сидеть писать что все плохие
ляля
Показати IP
3 Квітня 2015 16:57
Таке мелють тільки обіжені судьбою лохи...які ні себе ніде не пристроїли...ні свою жінку...якої з таким підходом до життя певно ніколи і не буде.....жабодави галімі...стидно за таких нікчем....іди і зароби...не вмієш ...то не п...ди....
На кожен болт знайде до ляля
Показати IP
3 Квітня 2015 17:04
Хабарник має стіти в тюрмі. А заробляти потрібно РОБОТОЮ, а не хабарями.
noto
Показати IP
3 Квітня 2015 17:13
не знаю что входит в чьи права, но кроме слова хабарь я ничего не прочитал. Это вы сейчас написали: я зашел в магазин спросить по чем крупа, а чтобы услышать ответ, еще заплатил. Бред и еще раз бред. Тут пол страны продали, а вы накинулись непонятно на кого. Я понимаю если водитель находился в состоянии алкогольного-или еще какого-то дурмана состоянии. Знакомый попал в аварию, не по своей вине, сбил человека когда откинуло его, приписали на него все, а там чтобы все забыть, захотели 1 лям. Денег таких не было и получил год. И на своем орите это знаю все, слава Богу что все живы здоровы!
noto
Показати IP
3 Квітня 2015 17:16
друг утром ехал на роботу видел это, и говорил что это какой-то волонтер , и на дороге дырище
юрист
Показати IP
3 Квітня 2015 17:28
Боже люди схаменіться, яка різниця чи брала дана людина хабарі чи ні, людина попала в біду. СЛАВА бОГУ ЩО ОСТАВСЯ ЖИВИМ, а ви всі на горі насміхаєтесь, всі можуть біти на його місці, і гріх Вам всім з цього глузувати, від тюрми і від суми ніхто не застрахований ніколи про це не забувайте.
факт до юрист
Показати IP
3 Квітня 2015 17:37
Нічого продасть пару техпаспортів і номерів (яких через таких хабарників вічно "нема") і купить собі нову тачку.
валера
Показати IP
3 Квітня 2015 17:48
Ага..в нас заробиш роботою...)))))
зебест
Показати IP
3 Квітня 2015 19:57
Маршрутчики знов збираються підняти ціни на проїзд до 4 грн.! Проект рішення виконкому надрукований в газеті "Луцький замок"...розглядатиметься у кінці квітня. Не дайте баригам-перевізникам ні єдиного шансу нас в черговий раз здурити!
Зима
Показати IP
3 Квітня 2015 21:45
Ви всі такі обізнані хто де працює, скільки хабарів бере, знаєте хто за кермом був, в нас в Луцьку довідома багато однакових номерів.
А як вас так жаба душить хто скільки грошей має, то і ви беріть хабарі на роботі, хто вам не дає!! А ви не берете , бо ви ніде не працюєте, а сидете дома штани трете! Погодні умови жахливі, хто іздить за кермом той зрозуміє цього водія, і тут хватить швидкості 50км/год щоб так занесло.
Весна до Зима
Показати IP
3 Квітня 2015 22:18
А що хабарництво на державній посаді це вже у нас праця? А хабарі нормальним людям не дає брати совість. "Працівникам" **ученого МРЕО це слово не відомо. От і не носить їх земля....спотикаються.... роботягі *рані, які тяжче х...я і чергового бариша нічого в руках не тримали.
Муррр
Показати IP
4 Квітня 2015 01:07
Вся людська злоба від недо""ба
Не судіть і несудимі будете
В чужому городі і трісочки видно а в свому поліна не бачите
І тд і тп / про всіх добродіів давно сказали мудрі люди
перехожа
Показати IP
4 Квітня 2015 11:09
на**ать хто де працюе і кого там ірка виховуе і де вона сидить.
дівчина яка зараз лежить в лікарні, Ірина, день напередодні відсвяткувала свій день народження. наречений провів її на зупинку і пішов собі на роботу. повернувся, бо почув удар. а потім побачив свою Ірину.
Сук до перехожа
Показати IP
6 Квітня 2015 01:02
Просто перехожі ір на ірин і ірок не ділять. Лол. А Ірина була в г//вно після дня народженя? Пхх
чупік
Показати IP
4 Квітня 2015 13:04
То шо ж зробиш? Дівчина звісно не винна...але таке може статися з кожним...то шо на вулицю не виходити??? Тим паче водій в цій ситуації не винний...винна весна....а всіх жаба душить шо хлопець чогось сам добився в житті...і сруть як можуть...бо в нас такі люди...не можу заробити...обісру того хто може...тху на вас...тищю раз...подішуки драні....
чупік
Показати IP
4 Квітня 2015 13:05
полішуки.....
чупік
Показати IP
4 Квітня 2015 13:10
А тобі ...зима...певно ніхто ніколи не давав..ні хабаря ..ні по трусам...девственно чиста ...багіня...коль ти так говориш...дають..бери..а бють втікай))))
Знаючий до чупік
Показати IP
4 Квітня 2015 13:40
По інтелекту видно що працівник МРЕО пише. Там головне слово ДАЙ і ВІЗЬМУ. Що ж кажеш перейняли у дівчат з рівненської досвід.... Одне радує що цю бля...ську контору скоро розженуть)
чупік
Показати IP
4 Квітня 2015 13:11
Сорі зима...до весни....зверталась
Знаючий
Показати IP