USD 41.20 41.38
  • USD 41.20 41.38
  • EUR 41.20 41.38
  • PLN 10.60 10.75

Дорогу Львів-Радехів-Луцьк вже ремонтують. ФОТО

9 Червня 2015 16:46
Нині тривають роботи із ремонту дороги державного значення Львів-Радехів-Луцьк. Фото з місця події виклали у мережі.

Нагадаємо, служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоду на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Львів-Радехів-Луцьк з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Ремонт планують робити протягом 2015-2016 років. Вартість – 234,03 мільйона гривень.

Так, як нині здійснюється ремонт траси, фото у мережі Фейсбук виклав Валентин Скуба.

Отже, роботи здійснюються на ділянці км 0+000 – км 69+600. Згідно з документацією конкурсних торгів, на трасі Львів-Радехів-Луцьк здійснюється ямковий ремонт, улаштування вирівнюючого та укріплючого шарів асфальту, укріплення узбіч тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Богдан Показати IP 9 Червня 2015 16:50
Супер, нарешті! А як якість? Асфальт витримає, коли підуть фури у +30 ?
Андрій до Богдан Показати IP 9 Червня 2015 17:25
Фурам не можна їздити в +30!!
deza до Богдан Показати IP 11 Червня 2015 17:42
звичайно не витримає...але кошти то треба списати
Роман Показати IP 9 Червня 2015 17:49
Мої сльози і сльози багатьох водіїв нарешті дали результат
11 Показати IP 9 Червня 2015 18:50
викладіть будь ласка фото з ділянки дороги Радехів-Бабичі, там найгірше
Контроль народний Показати IP 9 Червня 2015 19:23
Контролювати потрібно як ремонтують. Бо так як в нас крадуть матеріали, то ця дорога послужить не довго... Кожний сантиметр маємо перевірити !!! Я вже виходжу з хати ....
до до Контроль народний Показати IP 9 Червня 2015 19:45
не переживай! фірма турецька, робітники відповідальні. вони робили декілька ділянок дороги до євро 2012, зокрема від рівного до корця. там асфальт до цього часу нормальний!
Iнженер до до Показати IP 10 Червня 2015 11:21
Онур краще всiх пiдрядникiв виконав роботи на дiлянцi вiд Рiвного в сторону Киева. Вони i волинякам роботу давали.
Вася Показати IP 9 Червня 2015 21:11
4 млн. грн. на один км. ямкового ремонту це не задо☆уя? Завчасно контролювати витрати але наші законотворці заборонили будь-які перевірки вже 1,5 року...
аааапп Показати IP 9 Червня 2015 21:24
Коли зроблять дорогу Затурці-Шельвів-Войнин-Привіт??????????????
луч Показати IP 9 Червня 2015 22:11
у європі 1 000 000$ 1 км.
волинянам Показати IP 9 Червня 2015 23:07
скуба та ж регыонал!!!!!
Саакашвілі Показати IP 10 Червня 2015 02:59
Саакашвілі автобан будує Одеса -Рені , а тут ямки ремонтують, ганьба !!!
Анонім Показати IP 14 Червня 2015 13:33
до 12 червня зробили 2-3 км дороги і на цьому все обладння забрали
italiano Показати IP 15 Червня 2015 16:49
ніхто вже нічого не ремонтує, зробили 2 км і на цьому все закінчилося, техніка стояла з половини квітня, а тепер нічо не стоїть. дорога погана у бабичівському лісі,дальше так-сяк, вузлове-радехів чуть ямки полатали, трясе але вже так не влітаєш, а дальше дороша радехів-стоянів то просто абзац, ліпше їхати по польовій дорозі хоч рівніше,. після перетину львівської і волинської області, тобі здається що ти на волині попав в якусь іншу державу, дороги в рази ліпша ніж у львівській області
Вова до italiano Показати IP 5 Вересня 2015 21:48
Не 2 км. а всього 1 км,сам засікав
Володимир Показати IP 16 Червня 2015 08:38
Дорогу вже не ремонтують. Я їхав по цій дорозі в суботу. Техніки вже немає, кажуть робітникам не заплатили, і вони поїхали туди, де за їхніми словами платять.
Володимир до Володимир Показати IP 22 Червня 2016 15:05
Брешете далі ніж бачите 18.06 я переіжджала тею дорогою і там велись роботи
Ігор Показати IP 18 Серпня 2015 19:40
Це ж тільки частинка дороги, котра вже була зроблена ще майже пів року тому, а решта дороги?! Недавно їхав ,навіть техніки ніякої немає.