ДАІ полюватиме на «лису» гуму та недобросовісних маршрутників. ВІДЕО
![](/files/news/2013/11-03/50249-1u.jpg)
Маршрутників очікують прискіпливі перевірки. Державтоінспекція перевірятиме технічній стан автобусів, наявні документи та дотримання правил дорожнього руху, - йдеться в сюжеті ТСН.
Найближчій місяць даішники чіплятимуться до перевізників. Перевіряють готовність машин до зими. За чотири дні інспектори спіймали більше тисячі порушників. У третини знайшли проблеми у технічному стані автомобіля – «лиса» автогума та несправні світлові прилади. Вже виявлено пʼять водіїв, які керували в стані алкогольного спяніння. Серед інших порушень поширена висадка пасажирів у другій смузі, відхилення від маршрутів руху. У деяких маршрутників бракує документів на автобус.
Як Волинські Новини повідомляли раніше, у період із 21 жовтня до 21 листопада працівники ДАІ області під час операціїї під умовною назвою «Перевізник: зима – 2013» виявили 200 порушень пасажироперевізників у Волинській області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Найближчій місяць даішники чіплятимуться до перевізників. Перевіряють готовність машин до зими. За чотири дні інспектори спіймали більше тисячі порушників. У третини знайшли проблеми у технічному стані автомобіля – «лиса» автогума та несправні світлові прилади. Вже виявлено пʼять водіїв, які керували в стані алкогольного спяніння. Серед інших порушень поширена висадка пасажирів у другій смузі, відхилення від маршрутів руху. У деяких маршрутників бракує документів на автобус.
Як Волинські Новини повідомляли раніше, у період із 21 жовтня до 21 листопада працівники ДАІ області під час операціїї під умовною назвою «Перевізник: зима – 2013» виявили 200 порушень пасажироперевізників у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1723731393)
Ігор
Показати IP
3 Листопада 2013 09:54
Якого милого ДАІшники перевіряють всі підряд юрособи, котрі до перевізників не мають ніякого відношення. Скільки це займає часу і непотрібних бумажок.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723731393)
S
Показати IP
4 Листопада 2013 07:19
Маршрутники і правила речі не сумісні, ідьте до старого ринку на зупинку і там ви їх знайдете хоч 1000 в день, маршрутки зупиняється де заманеться, нікого навіть не думають пропускати, бо вони королі дороги. Постріляв би їх.
На Волині провели в останню дорогу воїна Сергія Скорохода
Сьогодні 16:50
Сьогодні 16:50
Їздив у комендантську годину із шістьма кастетами в салоні: у Луцьку патрульні зупинили підозрілого водія
Сьогодні 15:59
Сьогодні 15:59
За БК «Старий Луцьк» виступатиме американський форвард Рідлі
Сьогодні 15:42
Сьогодні 15:42
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 14:51
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:51
У Луцьку попрощалися із захисником Павлом Антонюком
Сьогодні 14:17
Сьогодні 14:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.