Авторинок Луцька укладе меморандум з міськрадою, як ні – його перенесуть
Меморандум між товариством «Автопарк Луцьк» та Луцькою міською радою запланували підписати наприкінці тижня. Згідно з ним, бізнесменів зобов’язують облаштувати ринок для комфортної торгівлі машинами. Якщо умови не виконають - в міськраді обіцяють перенести ринок через 4 місяці.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва сьогодні, 22-го червня.
Нагадаємо, нещодавно спеціальна комісія вивчала питання існуючого авторинку. Було чотири варіанти його розміщення. Зійшлися на двох – лишити там де є, але з умовою облаштувати його, чи перенести на вулицю Боженка.
Про те, що на існуючому авторинку досі безлад, розповів директор комунального підприємства «АвтоПаркСервіс» Олександр Мартинюк.
«Де-факто у нас є авторинок, втім, де-юре в нас його немає. Я подивився фіксальні чеки, які видає «Автопарк Луцьк». Як виявилося – це, нібито, автостоянка. Окрім того, у товаристві «Автопарк Луцьк» казали, що вони не укладали договір з Луцькою міською радою, тому постає питання: «Що вони платять місту і за що?». Провівши просту калькуляцію сплати згідно з чеками, ми бачимо, що за 2 місяці вони заробили 75 тисяч гривень. На що і куди ідуть ці кошти - теж питання», - розповідає посадовець.
З цього приводу, секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко повідомив, що в четвер чи п’ятницю має відбутися зустріч з керівництвом товариства «Автопарк Луцьк», аби підписати Меморандум.
«Цього тижня ми підпишемо з ними Меморандум, далі відбудеться легалізація земельної ділянки, бо вже два роки вони за неї не платять, потім підприємці створять на авторинку належні умови. Це асфальтування, розширення тощо», - говорить Сергій Григоренко.
З його слів, на виконання умов Меморандуму бізнесменам дадуть чотири місяці, якщо ж умов не виконають, то авторинок перенесуть.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва сьогодні, 22-го червня.
Нагадаємо, нещодавно спеціальна комісія вивчала питання існуючого авторинку. Було чотири варіанти його розміщення. Зійшлися на двох – лишити там де є, але з умовою облаштувати його, чи перенести на вулицю Боженка.
Про те, що на існуючому авторинку досі безлад, розповів директор комунального підприємства «АвтоПаркСервіс» Олександр Мартинюк.
«Де-факто у нас є авторинок, втім, де-юре в нас його немає. Я подивився фіксальні чеки, які видає «Автопарк Луцьк». Як виявилося – це, нібито, автостоянка. Окрім того, у товаристві «Автопарк Луцьк» казали, що вони не укладали договір з Луцькою міською радою, тому постає питання: «Що вони платять місту і за що?». Провівши просту калькуляцію сплати згідно з чеками, ми бачимо, що за 2 місяці вони заробили 75 тисяч гривень. На що і куди ідуть ці кошти - теж питання», - розповідає посадовець.
З цього приводу, секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко повідомив, що в четвер чи п’ятницю має відбутися зустріч з керівництвом товариства «Автопарк Луцьк», аби підписати Меморандум.
«Цього тижня ми підпишемо з ними Меморандум, далі відбудеться легалізація земельної ділянки, бо вже два роки вони за неї не платять, потім підприємці створять на авторинку належні умови. Це асфальтування, розширення тощо», - говорить Сергій Григоренко.
З його слів, на виконання умов Меморандуму бізнесменам дадуть чотири місяці, якщо ж умов не виконають, то авторинок перенесуть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721142114)
Каса
Показати IP
22 Червня 2015 22:48
75 тис.грн. за 2 міс. --------маловато ! Гроші мають іти у бюджет міста !
А щодо облаштувати ринок - то в першу чергу має бути хоч один туалет !
І щоб місця для комфортної торгівлі авто не треба було займати за сутки б/у шинами, гілками із дерев, камінням, шнурками та іншим барахлом. Зробіть касу і продавайте білети ,ну як на стадіоні, а не те щоб такі собі спритники, які живуть чи працюють поблизу дороги продають ці місця на дорозі ---таке враження, що дорога належить їм а не місту .
![](/public/images/user_no_foto.png?1721142114)
as
Показати IP
22 Червня 2015 23:15
потрібно тим хто торгує на дорозі підвищити плату до 200гр. а на цукровому ринок вмре туди точно ніхто приїзджий не приіде далеко да і так той базар на ладан дихає в щецені який був і вмер і наш теж через 10 років пропаде. а що слабо зробити два базари нехай люди самі вирішать де їм краще є старий і варшавський всім хватає
![](/public/images/user_no_foto.png?1721142114)
Пенсіонерка Горбата
Показати IP
18 Грудня 2020 13:53
Він тут взагалі не потрібний.З хати не вийдеш
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.