Які вулиці Луцька отримають найбільше коштів з бюджету
![](/resize/450x300/r/files/news/2014/02-07/108001/IMG_3838w.jpg)
Як здійснюватиметься територіальний розподіл коштів з міського бюджету – питання, яке цікавить чи не кожного лучанина.
Саме про це йшлося у короткому виступі члена депутатської групи «Новий Луцьк» Ігоря Поліщука під час позачергової «бюджетної» сесії Луцької міської ради 7 лютого.
На його думку, гроші на мікрорайони міста розподіляють нерівномірно.
«До прикладу, візьмемо бюджет розвитку. На ремонт прибудинкової території виділили майже 6 мільйонів гривень. Чи знає депутат, чи перепаде хоч копійка для його округу (звісно, якщо він обраний за мажоритарним округом) на ремонт прибудинкової території? – Не знає», - розповів депутат міськради.
Тобто, зі слів Ігоря Поліщука, депутат не може надати конструктивної відповіді, якщо хтось з мешканців міста запитає, чому на прибудинкову територію або ремонт доріг з коштів, передбачених у міському бюджеті, на його вулицю не виділили жодної копійки.
«Тому, я щиро сподіваюся, що так, як запевняв нас під час комісії перший заступник міського голови Святослав Кравчук, перелік вулиць, прибудинкових територій буде затверджуватися на сесії, а не в одноосібному порядку або виконкомом ЛМР, який перекроює цей бюджет так, як йому заманеться», - резюмував Ігор Поліщук.
На це луцький міський голова Микола Романюк відповів: «Ніхто в кабінеті не ділить прибудинкові території і вулиці».
Отож, які вулиці отримають найбільше коштів з міського бюджету і як розподілятимуть їх чиновники, мешканці Луцька дізнаються 26 лютого, під час чергової сесії Луцької міської ради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Саме про це йшлося у короткому виступі члена депутатської групи «Новий Луцьк» Ігоря Поліщука під час позачергової «бюджетної» сесії Луцької міської ради 7 лютого.
На його думку, гроші на мікрорайони міста розподіляють нерівномірно.
«До прикладу, візьмемо бюджет розвитку. На ремонт прибудинкової території виділили майже 6 мільйонів гривень. Чи знає депутат, чи перепаде хоч копійка для його округу (звісно, якщо він обраний за мажоритарним округом) на ремонт прибудинкової території? – Не знає», - розповів депутат міськради.
Тобто, зі слів Ігоря Поліщука, депутат не може надати конструктивної відповіді, якщо хтось з мешканців міста запитає, чому на прибудинкову територію або ремонт доріг з коштів, передбачених у міському бюджеті, на його вулицю не виділили жодної копійки.
«Тому, я щиро сподіваюся, що так, як запевняв нас під час комісії перший заступник міського голови Святослав Кравчук, перелік вулиць, прибудинкових територій буде затверджуватися на сесії, а не в одноосібному порядку або виконкомом ЛМР, який перекроює цей бюджет так, як йому заманеться», - резюмував Ігор Поліщук.
На це луцький міський голова Микола Романюк відповів: «Ніхто в кабінеті не ділить прибудинкові території і вулиці».
Отож, які вулиці отримають найбільше коштів з міського бюджету і як розподілятимуть їх чиновники, мешканці Луцька дізнаються 26 лютого, під час чергової сесії Луцької міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722234604)
Лучанин
Показати IP
8 Лютого 2014 08:15
Підтримую депутата Ігоря Поліщука. Молодець, здоровий глузд і громадянська позиція перемагає.
Це Вам панове не ПУСТОЦВІТИ та Григоренки.
На Горохівщині попрощалися із захисником Романом Гетьманом
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
На Волині є «огіркова столиця»: який урожай хрумчиків там збирають та що на нього вплинуло
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
У Міноборони пояснили, чим займатиметься військова поліція
Сьогодні 07:39
Сьогодні 07:39
Була пробита легеня, а ногу досі не відчуває: бойовий медик з Луцька мріє піднятись на Говерлу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Через Дію забронювали вже 76 тисяч працівників
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.