USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.60 10.75

Якби не депутатська недоторканність, Гузь був би за гратами, - держохоронець

16 Березня 2015 09:22
Делегацію друзів і помічників нардепа Ігоря Гузя не пустили до парламенту, одягли на них кайданки й довго допитували, звідки в них фальшиві перепустки. Виявилося, що «ксіви» виписав сам нардеп Гузь! Підробив підпис начальника служби охорони.

Про скандальний випадок інформує сайт Kowel.com.ua з посиланням на «ВО! Волинські новини». Нібито друзі видання, вхожі до Верховної Ради України, і повідомили про підробку посвідчень. Конфлікт стався з народним депутатом Ігорем Гузем, його помічниками-товаришами та службою охорони парламенту.

До депутата у Київ прибула делегація, рушила до дверей парламенту. На вході охорона попросила показати перепустки. У людей ці документи були, але в базі охоронної служби — ні.

Тут і почала ситуація набирати обертів. Усім одягнули наручники та провели до спеціальної кімнати. Під час допиту виявили, що в базі цих перепусток немає, тобто їх просто не існує. На питання, хто ж їх видав, ці люди відповідали: "Подивіться, там пише".

Дійсно, видав голова охоронної служби, але підпис був зовсім не його. Та й у день видачі голови не було на робочому місці, тобто він не міг цього зробити навіть фізично.

Після перевірки виявилося: підписався замість голови охоронної служби на перепустках народний депутат Ігор Гузь. Відразу ж стали телефонувати до нардепа. На запитання, яке він мав право, почули щось таке: "У країні війна, я не мав часу шукати, хто б мені мав підписати, рішення потрібно приймати швидко!"

На це охоронці відповіли, що якби не депутатська недоторканність, то Ігор Гузь був би вже за гратами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 69
Жах Показати IP 16 Березня 2015 09:39
То чому він не за гратами - підробка документів, що буде далі - крадіжка, зловживання офшори і т.д. Депутатам закони не писані???
Анатоль_ до Жах Показати IP 16 Березня 2015 11:30
Це Наталка Камишникова накопала. Вона дуже кмітлива та сувора!
депутат Показати IP 16 Березня 2015 09:40
Аферист. Він тільки й на це здібний. А ще добре вмів тероризувати покійного Клімчука за гроші Башкалєнка.
Олесь до депутат Показати IP 16 Березня 2015 10:26
Ви праві. Про БП і башкаленко. А гусь- руйнівний інструмент. Професійний провокатор....
Анонім Показати IP 16 Березня 2015 09:41
на це Гузь і розраховує... депутатська недоторканість... Якби він з самого початку знав, що таке відповідальність... то цього б не було..
читач Показати IP 16 Березня 2015 09:42
Депутатська недоторканість де-факто знята голосуванням депутатів і подана в Конституційний суд на внесення зміни в Конституції. Незабаром він буде "доторканий".
мда Показати IP 16 Березня 2015 09:43
що казати... Ігоре мені треба рішення суду про встановлення права власності, довідка МСЕК про інвалідність,довідка військомату.. МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ....???? а то у країні війна, я не маю часу шукати, хто б мені має підписати, рішення потрібно приймати швидко!
rvlf до мда Показати IP 16 Березня 2015 11:49
і мені. я з 19 округу
Лучани Показати IP 16 Березня 2015 09:46
Які коментарі , діяти по закону ( Сталіна) не дивлячись, що депутат, щоб не прикривався війною.
Анонім Показати IP 16 Березня 2015 09:52
А можна так по швидкому мені зо два дипломи і ще кандидита наук . В країні ж війна, немає часу вчитись. А кричати в рупор я вмію. То як ДОМОВИМОСЯ??? А потім може і про посаду поговоримо, ГА???
катя Показати IP 16 Березня 2015 09:58
от су**а в країні війна каже? а такі ....***ньою бавляться і друзів до ради водять
Юрій Показати IP 16 Березня 2015 10:00
То ту помічницю (раніше сиділа в ного в кабінеті, коли був заступником голови волиньради) не тільки в номері, а вже суне і в раду.
Гузь-клоун Показати IP 16 Березня 2015 10:01
вів свою отару на чолі з славнозвісною Наташою і ще кілька сцику*ів на екскурсію в Раду і хотів показати свою силу? Клоун! Як зміниться хід війни якщо ці йолупи -побратими Гузя сфоткались би у Верховній Раді? Це він на Волині скакав і пригав, а там дорослі дяді не дають такого робити. Сидить тихень і тільки з вугіллям фоткається. Мав пару вірних прислужників і перед тими опозорився!
Він до Гузь-клоун Показати IP 16 Березня 2015 12:10
Цікаво тільки чому дружина за нього так тримається...
Наташа до Він Показати IP 24 Березня 2015 15:51
Так з дружиною він розвівся щоб не забрали те що накрав, Тепер по Киеву на новенькому Ренж Ровері розїзжае каже що йому виборці подарували, сміх тай годі!!! Давайте ще будемо таких оберати. Невже люди не можуть подивитись навкруги та висунути нормальних кандитатів які не рекламують себе а щось роблять в цьому житі
вазон Показати IP 16 Березня 2015 10:04
нє ну справді,як так????дійти до рівня нардепу і спалитись на такій дурниці!!а голова на плечах для чого?вроді шапки не носить,хйзн...
Змійка до вазон Показати IP 17 Березня 2015 14:25
Він так і нардепом став....жулік!!!
Жах Показати IP 16 Березня 2015 10:09
На Волині не депутати, а повні придурки! Трійця мільйонерів і так ясно(голосуйте далі за гречку, вона ж дорога) Гузь єдине що зробив за цей час це друзів на екскурсію привів, а Лапів воєнний -мажор. Хай він там і воював, але зараз в Раді від нього користі ніякої. По Луцьку тиняється без діла. Прийшов на аукціон в підтримку Москвич -нічого не купив( типу чесний і бідний....хаха....так чого тоді приперся?), на дні пам'яті Шевченка за церемонією біля пам'ятника споглядав з вікна Роуз кафе. Супер! А ще в метро проїхався і зробив з цього мега подію! От я кожного дня їзджу на тролейбусі і у фейсбук фотки не закидаю, бо це для мене буденна справа, а той зайшов раз в житті і давай "ух ти! Ура! Я не мажор -катаюсь в метро" фу! Бридко!
повністю до Жах Показати IP 16 Березня 2015 10:16
згідний.
приєднуюсь до Жах до повністю Показати IP 16 Березня 2015 14:25
теж, погоджуюсь
Олесь до Жах Показати IP 16 Березня 2015 10:30
Лапын- наша помилка. Факт. А пр "Роуз"- тепер там ы його помычницы= помычники тусуються. Життя вдалося! Бровын, правда, радий...
жах2 до Жах Показати IP 16 Березня 2015 11:52
повністю згідний. мільйонери, мажор і бовдур
Олесь до жах2 Показати IP 16 Березня 2015 11:59
супер!!!!
ще Показати IP 16 Березня 2015 10:15
він вспіє посидіти на нарах,бо дуже "зелений" і в нього все попереду,але дуже наглий і користолюбивий.Цікаво,що він задумав був, що свою "гвардію" заганяв в сесійну залу.Давно пора приймати закон про відкликання таких "велетів".
Друг Показати IP 16 Березня 2015 10:32
Гузь погано закінчить, в нього нічого людського немає!
Вася Показати IP 16 Березня 2015 10:34
Ось і приклад, що можна робити коли комусь припре і діяти треба швидко, нардепу мона а його обранцям ні? Також приклад вибіркового правосуддя, що значить як би не було ...? документуємо, виносимо на зняття ..., ... а не вступаємо в змову но но но
Хитрун Показати IP 16 Березня 2015 10:35
Віва тому хто придумай цей фейк!!!!!! Алексєєва робота??
Анонім Показати IP 16 Березня 2015 10:41
Отак гусю і треба. Дорослі дяді ткнули носом як поганого кота який обі*рався.
леді Показати IP 16 Березня 2015 10:46
гущь має право мати поруч помічників,а особливо помічницю. це нормально. він жива людина і має як і всі повне право на особисте життя і кохання. не треба роздувати з мухи слона. ця подія навіть якщо вона була, нічого не варта.
ти така леді до леді Показати IP 16 Березня 2015 10:50
Звичайно нічого не варта - там підробив, там вкрав, там убив нічого страшного з кожним буває.
Патріот до ти така леді Показати IP 16 Березня 2015 11:29
Тобто якщо за підробними документами продатуть ваш будинок чи автомобіль то це нічого - будена подія!!! Скажіть де проживаєте, і ми ідем до Вас)))
до патріота до Патріот Показати IP 16 Березня 2015 12:12
Ви не так зрозуміли "нічого не варта" це в лапках.
Ясочка до леді Показати IP 16 Березня 2015 11:17
"особливо помічниця" озвалась. Не сором було пыд одруженого лягти? Хоча який там сором - коханка депутата ВР звучить ГОРДО.
Анонім Показати IP 16 Березня 2015 10:49
Уважаемые Украинцы вы действительно единственный народ который 24 года кричит «Мы не хотим жить плоха, давайте поставим нового либерала или капиталиста и будем жить еще хуже»!
Влад Показати IP 16 Березня 2015 10:50
Так ВОНО завжди було провокатором. Ще з часів Француза. Але свого ВОНО таки добилося - воссівся в українському парламенті. Тепер йому все по-барабану...
Антон Показати IP 16 Березня 2015 10:55
Шкода що хороші людий йдуть (деякі навіть із життя), а г*вно, які відомо не тоне. Правий сектор, Самооборона, Автомайдан - як ви зреагуєте на таке безчинство влади??? Чи вже куплені???!!!
Ось так. Показати IP 16 Березня 2015 11:02
На Волині придурки не депутати. Це зріз суспільства.
думка до Ось так. Показати IP 16 Березня 2015 11:06
ЯКІ ВОЛИНЯКИ, ТАКІ Й ДЕПУТАТИ!
Патріот до Ось так. Показати IP 16 Березня 2015 11:36
Антон, чи ви немісцевий чи новин взагалі незнаєте. ПС разом з Самообороною крім бандитизму і кришування нічим незаймаються. А Самооборона це "прихвостні" Лапіна. А Лапін разом з Гузьом та рівненським "королем"(бурштиновим) розробили законопроект як підімяти бурштин під себе законо.
Антон до Патріот Показати IP 16 Березня 2015 12:05
Зрозуміло - бандформування, які вважають себе королями. Тому Гусь думав, що йому все можна. Підробка документів - це певно один із його маленьких "грішків".
пр Показати IP 16 Березня 2015 11:24
Недаром Гузь и Данильчук были в одной компании. Оба одного "интеллектуального" уровня. И это депутаты Украины!!!
До думка Показати IP 16 Березня 2015 11:28
Гарний початок вірша про волиняк. Як кажуть в народі" Яке їхало,таке здибало." "Що посієш, те й пожнеш".Волиняки славляться синіми носами і довгими брехливими язиками,а ще загребущими руками.
Анонім Показати IP 16 Березня 2015 11:43
В 1917році до влади дійсно прийшов народ Вибирали найкращіх представників з заводів, фабрик, сільского господарства, а після революції 2013-2014 до влади прийшли олігархи і пишуть закони під себе! Школи сільськи ім не потрібни, пенсіонери щоб ви всі повиздихали, хто не в іх обслузі не потрібні
Альонка Показати IP 16 Березня 2015 12:06
тож вже є повідомлення що то брехня. ВН невже ви підтримуєте брудний піар?
Анонім до Альонка Показати IP 16 Березня 2015 12:10
О, проснулись тролякм гузьові. Відпрацьовують гроші
Ігнатій Лойола Показати IP 16 Березня 2015 12:16
Ахахахахаха!!! Ай да ГуСЬ, ай да с*кін син! А про "в країні війна" мені взагалі доставило. Уявив картину - ГуСь заїхав на заправку, встромив пістолета в бак, сказав: "до повного". Його заправили, він сідає в машину, заводить і від'їжджає. Касирка бивігає з будівлі і кричить: "Ей! А заплатити?!", а ГуСь у відповідь: "В країні війна! Ніколи платити!"
Українці Показати IP 16 Березня 2015 12:26
Злочинці повинні сидіти у в`язниці. Чи знову гусь відкупиться??? Ми будуємо європейську країну цього не повинно статись
Я Показати IP 16 Березня 2015 12:50
Якщо це злочин, то є порядок зняття недоторканості та притягнення депутатаів до відповідальності. Вперед...
Вася Показати IP 16 Березня 2015 13:02
бандитам-тюрьми
ЯЯ Показати IP 16 Березня 2015 13:07
А може він з добрими намірами - влаштувати екскурсію по "владних коридорах". не часто ж випадає смертним хоч подивитись на тих, хто за них так дбає, ночей не досипає, все робить для покращення життя. А ви все спаплюжили....
Лаврентій Показати IP 16 Березня 2015 13:28
Яка мерзота! Ми очікуємо від таких ід*от*в - депутатів порядку в державі?! Його ніщо не стримає, через блок-пост, тайком, переправити зброю, а потім доставити її в приміщення тієї ж Верховної Ради. Такі горе-обранці здатні і не лише на такі речі. Представники його рідного 19 округу, це добре знають.
Ігнатій Лойола до Лаврентій Показати IP 16 Березня 2015 13:33
Ні, ні! Що Ви?! Це ж Вам не "сволоч" Єремєєв і не "скотина" Мартиняк, які виборців купили за пайок, а ще дають масі людей робочі місця...але то таке. Це ж бл* мегапатріот Гусь! Він же в Луцьку бандерштадти крутить! Він же мєгаопозиціонером був! Це просто соупер-пупер депутат!
Гузь сам влада Показати IP 16 Березня 2015 14:09
https://www.youtube.com/watch?v=62gqK2QEELI#t=566
Сміх Показати IP 16 Березня 2015 14:22
Ой зробили з гн*д*-Гуся незнамо що. Клоун він, а не влада. Єдине що вміє то бігати і піщати, видно в дитинстві над нам знущались
Ірина Показати IP 16 Березня 2015 14:33
А Гузь давав коментарі по цій ситуації? крім того, що вказано в статті. Зараз треба всю інформацію перевіряти та вислуховувати всі сторони. З волинських депутатів єдина надія було на нього. Остання його ініціатива - участь в законопроекті щодо видобутку бурштину , досить цікава. Прикро , якщо і він виявиться типовим ..... ну як назвати?
свг владу Показати IP 16 Березня 2015 14:49
згідний з тобою але хто йому допоміг в цьому?хто проголосував за це бидло? так що що хотіли те й маємо.
Слабенко Показати IP 16 Березня 2015 14:52
Люблю клоунів ось тут ще один. https://m.youtube.com/watch?v=0yuLazro82M
Корінний лучанин Показати IP 16 Березня 2015 15:31
ГУЗЬ , ВІН І У ВЕРХОВНІЙ РАДІ - ГУЗЬ !
Інтер Показати IP 16 Березня 2015 15:36
Якби цей клоун був з опозиційного блоку то роздули б на всю державу що намагались "сепаратистів" провести у ВР а так кулявлоб затре і винні будуть охоронці, хоч це чиста підробка офіційних документів.
я Показати IP 16 Березня 2015 16:11
Добре, що є на що списувати всі злочини-на війну, та за таке в тюрягу гуся посадити, щоб іншим наука була-слуги народу чортові, тільки собачі закони приймають і останню шкуру з людей здирають.
Галина Показати IP 16 Березня 2015 19:44
Якого клоуна вибрав 19 округ, того й має.....
Пацик Показати IP 16 Березня 2015 20:14
Ніколи не думав, що Лапін з команди Яценюка така мєрзость
кікімора Показати IP 16 Березня 2015 20:56
Доборолись до ручки-хотіли свободи і правди, а отримали ніщету і страхи, ще все попереду, тьма попереду.
я Показати IP 16 Березня 2015 21:09
гузь попереднє скикання йшов від батьківщини не пройшов дійсно телепні від 19 округу проголосували невже не було достойнішого
Паниковский Показати IP 17 Березня 2015 07:56
Гусь должен сидеть в тюрьме. Журналисты!!! Поедьте в КиеФЪ и спросите у самого, где должен сидеть этот ГуСь???
Так Показати IP 17 Березня 2015 11:13
Якби не обмежені волиняни, то Гузь не був би депутатом
ХХХ Показати IP 17 Березня 2015 16:58
Текст повідомленняСв*лоч позорна!!! Соромно за Волинь.
Олена Показати IP 17 Березня 2015 20:09
Гузь - це один із накращих депутатів. Це не Єрємєєв, Івахів, що Верховну Раду використовують для тендерів, вигідних законів та інших махінацій.
АС0220ВЕ Показати IP 17 Березня 2015 20:23