Волинський чиновник віддав військовим свою зарплату
![](/resize/450x300/r/files/news/2014/04-29/116599/1.jpg)
Заступник голови Луцької районної ради Вадим Веремчук перерахував українським військовим свою місячну заробітну плату. Про це повідомили на своїй сторінці у Фейсбуці представники групи "Допомога українським прикордонникам".
Волинські активісти написали лист-звернення до голів Луцької РДА та Луцької райради з проханням про надання матеріальної допомоги бійцям Збройних Сил України, які перебувають на блок-пості під назвою "Червоний Чабан" (Херсонська область).
Відтак, заступник голови Луцької райради відреагував на прохання. Зокрема, "оцінивши на власні очі жахливі умови, в яких проживають українські прикордонники, посадовець вирішив передати на потреби військових свою місячну зарплату в сумі 1,900 гривень", - ідеться в повідомленні. Також активісти закликали долучитися до важливої благодійної діяльності усіх українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинські активісти написали лист-звернення до голів Луцької РДА та Луцької райради з проханням про надання матеріальної допомоги бійцям Збройних Сил України, які перебувають на блок-пості під назвою "Червоний Чабан" (Херсонська область).
Відтак, заступник голови Луцької райради відреагував на прохання. Зокрема, "оцінивши на власні очі жахливі умови, в яких проживають українські прикордонники, посадовець вирішив передати на потреби військових свою місячну зарплату в сумі 1,900 гривень", - ідеться в повідомленні. Також активісти закликали долучитися до важливої благодійної діяльності усіх українців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083540)
123
Показати IP
29 Квітня 2014 16:46
Гроші перераховували всі люди, які працюють у державних установах. Але ніхто цим не піариться. Щось замала зарплата як для посади?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083540)
Микола
Показати IP
29 Квітня 2014 17:11
він подав хороший приклад нашим депутатам у Верховній раді, які заробляють по 30 тисяч грн у місяць.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083540)
Анонім
Показати IP
29 Квітня 2014 19:40
Травить дітей в садочках спредом, а замолює гріхи благодійністю.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083540)
до анон!ма
Показати IP
30 Квітня 2014 12:05
конкурент чи жаба давить? а в садочках д!тей маслом годують, а гр!хи, брехуне, замолюйте сво!. Зарплата д!йсно така, зменшили. Журнал!сти сам! пишуть, не думаю, що п!ариться, немае' 'чим
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.