USD 41.05 41.38
  • USD 41.05 41.38
  • EUR 41.30 41.55
  • PLN 10.55 10.70

Волинській медсестрі за сумлінну роботу вручили ключі від квартири

12 Жовтня 2016 10:59
Ордер на квартиру та ключі від неї вручили медсестрі Волинської обласної лікарні Галині Козак.

Про це стало відомо під час 8-ї сесії Волинської облради сьогодні, 12 жовтня.

Так, голова Волинської обласної ради Ігор Палиця подякував за сумлінну працю медсестрі обласної лікарні, яка все життя віддала роботі в сфері охорони здоров’я, та вручив їй ключі від квартири.

Окрім того, відзнаки вручили і волинським паралімпійцям-чемпіонам – футболісту Віталію Романчуку та його тренеру Юрію Тимофеєву.

Своєю чергою, Юрій Тимофеєв подякував за увагу до спортсменів та запевнив, що волиняни і надалі прославлятимуть Україну за її межами, на світовій спортивній арені.

Також висловив сподівання, що волинські депутати проголосують за проект рішення «Про Положення про виплату одноразових грошових винагород спортсменам і тренерам області з видів спорту інвалідів», згідно з яким спортсменам за перемогу з Паралімпійських іграх передбачили 120 тисяч гривень допомоги.
Вручення відзнаки паралімпійцю-чемпіону, футболісту Віталію Романчуку
Вручення відзнаки паралімпійцю-чемпіону, футболісту Віталію Романчуку
Тренер Романчука Юрій Тимофеєв
Тренер Романчука Юрій Тимофеєв
Паралімпієць-чемпіон, футболіст Віталій Романчук
Паралімпієць-чемпіон, футболіст Віталій Романчук
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2016 11:28
Для чого на старості років квартира?
Пенсіонер до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2016 12:06
Шоб збирати в ній багато котів і собак!
Коста до Пенсіонер Показати IP 17 Жовтня 2016 00:17
Ви ж не знаєте цієї людини тому і не потрібно писати всяку маячню.ніякіх котів і собак вона не підбирає.
боголюбы до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2016 12:21
Что бы такому умнику завещать.
Коста до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2016 00:17
Щоб проживати в ній
ЛАНА Показати IP 12 Жовтня 2016 11:48
Дійсно, нехай живе собі наприклад в собачій будці???
Шанувальник Ігоря Пе Показати IP 12 Жовтня 2016 12:09
От яка все-таки чудова, гарна людина наш дорогий Ігор Петрович Палиця! Як нам всім двічі пощастило - по-перше, бути сучасниками Ігоря Петровича, а по-друге - що його назначили нашим слугою. Якщо хтось знає, підкажіть, чи продаються десь портрети Ігоря Петровича, щоб можна було повісити вдома в багетовій рамці поряд із весільним портретом тестя і тещі.
*** до Шанувальник Ігоря Пе Показати IP 12 Жовтня 2016 13:17
Шанувальник, ти де*іл
не Показати IP 12 Жовтня 2016 13:12
переживайте квартира не пропаде
Ніна Показати IP 12 Жовтня 2016 13:37
Люди, будьте добрішими і поважайте старість. Це торкнеться кожного.
Астра Показати IP 12 Жовтня 2016 13:42
Це Що єдина медсестра на Волині,яка сумлінно виконує свою роботу?Чи це чиясь депутатська теща?Давайте тоді всім сумлінним медсестрам,лікарям,вчителям,двірникам,водіям по квартирі!!!
психолог Показати IP 12 Жовтня 2016 15:42
Люди жорстокі,навіть не можуть порадіти не тільки за себе а й за інших.щирість,радість та вічливість у вас відсутня !!!!!
Назар Козак Показати IP 12 Жовтня 2016 20:36
бабушка я твій внук це мені квартира
Ирина Показати IP 13 Жовтня 2016 08:44
Сволочи вы, отключите свою жабу- классная бабуля эта медсестра, молодец просто- всю жизнь оттарабанила, и хотя таких много, но наконец, хоть бы одной помогли- чем же это плохо( ?! и никакая не депутатская теща, успокойтесь.
2016 Показати IP 13 Жовтня 2016 10:04
Не дають погано , дають ще гірше. Будьте людьми !!!! Невже та бабуся не заслужила? Скільком хворим вона допомогла і підтримала у важкий час.
неля Показати IP 13 Жовтня 2016 13:08
Та цеж санітарка )))))) обласної лікарні,а не медсестра.
Медсестра Показати IP 17 Жовтня 2016 00:22
Так це дійсно не медсестра ,а молодший працівник,гарного їй проживання у новій квартирі!