Волинські правоохоронці стали на бік народу. ОФІЦІЙНА ЗАЯВА
Головний міліціонер Волині й прокурор області, керівник СБУ на Волині підписали з обласною радою й громадськими активістами документ, який засвідчує про взаємоспівпрацю у дотриманні громадського правопорядку на Волині.
Документ представили під час засідання 23-ої позачергової сесії обласної ради сьогодні, 20-го лютого.
Згідно з ним, правоохоронні структури зобов’язалися співпрацювати з обласною радою та запевнили, що не вчинятимуть протиправних дій. Натомість, наголошується у документі, разом із "Народною самообороною" правоохоронці будуть стежити за порядком в місті.
Документ підписали: голова обласної ради Валентин Вітер, начальник Управління МВС України у Волинській області Олександр Терещук, прокурор області Андрій Парака, начальник Управління Служби безпеки України у Волинській області Юрій Гетало та представник громадськості Ігор Гузь.
Перед людьми виступив ОлександрТерещук: «Наша остання зустріч була спрямована на те, шоб не допустити крові, я робив для цього усе, вам судити мої дії. Ми підписали заяву, щоб ми разом працювали, й громадяни бачили, що є спільна співпраця».
Юрій Гетало додав: «Підписуючи заяву, я мав на меті забезпечити спокій в області. Волинь повинна показати приклад усій державі, як влагоджувати конфлікти. Офіційно заявляю, що працівники СБУ вірні присязі народу України».
Прокурор області Андрій Парака не виступив зі словом, а непомітно залишив сесійну залу.
До слова, у приміщенні облради встановили посилену охорону, прийшли афганці, колишні працівники правоохоронних органів, щоб забезпечити порядок й не допустити лиха з боку радикально налаштованих людей.
Заяву зачитав голова Волинської облради Валентин Вітер.
СПІЛЬНА ЗАЯВА
«Спільна заява Волинської обласної ради, та керівників управлінь Служби безпеки України у Волинській області, МВС України у Волинській області, Прокуратури у Волинській області про взаємну співпрацю у дотриманні громадського порядку на території Волинської області.
Останні події в Україні засвідчили кульмінацію протистояння, яке перейшло в силову фазу. За таких умов тільки спільні зусилля та пошук шляхів вирішення протистояння мирним шляхом сприятимуть зупиненню подальшої ескалації подій, які остаточно можуть перейти в неконтрольоване русло. Керівники Управління СБУ в області, Управління МВС України в області, Прокуратура Волинської області, визначаючи Волинську обласну раду органом самоврядування територіальної громади на Волині, висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку з метою досягнення народної довіри на території області. Це передбачає узгодження дій при забезпеченні правопорядку, вжиття заходів щодо викриття, попередження та локалізації провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуацію у Волинській області», - прочитав Валентин Вітер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Документ представили під час засідання 23-ої позачергової сесії обласної ради сьогодні, 20-го лютого.
Згідно з ним, правоохоронні структури зобов’язалися співпрацювати з обласною радою та запевнили, що не вчинятимуть протиправних дій. Натомість, наголошується у документі, разом із "Народною самообороною" правоохоронці будуть стежити за порядком в місті.
Документ підписали: голова обласної ради Валентин Вітер, начальник Управління МВС України у Волинській області Олександр Терещук, прокурор області Андрій Парака, начальник Управління Служби безпеки України у Волинській області Юрій Гетало та представник громадськості Ігор Гузь.
Перед людьми виступив ОлександрТерещук: «Наша остання зустріч була спрямована на те, шоб не допустити крові, я робив для цього усе, вам судити мої дії. Ми підписали заяву, щоб ми разом працювали, й громадяни бачили, що є спільна співпраця».
Юрій Гетало додав: «Підписуючи заяву, я мав на меті забезпечити спокій в області. Волинь повинна показати приклад усій державі, як влагоджувати конфлікти. Офіційно заявляю, що працівники СБУ вірні присязі народу України».
Прокурор області Андрій Парака не виступив зі словом, а непомітно залишив сесійну залу.
До слова, у приміщенні облради встановили посилену охорону, прийшли афганці, колишні працівники правоохоронних органів, щоб забезпечити порядок й не допустити лиха з боку радикально налаштованих людей.
Заяву зачитав голова Волинської облради Валентин Вітер.
СПІЛЬНА ЗАЯВА
«Спільна заява Волинської обласної ради, та керівників управлінь Служби безпеки України у Волинській області, МВС України у Волинській області, Прокуратури у Волинській області про взаємну співпрацю у дотриманні громадського порядку на території Волинської області.
Останні події в Україні засвідчили кульмінацію протистояння, яке перейшло в силову фазу. За таких умов тільки спільні зусилля та пошук шляхів вирішення протистояння мирним шляхом сприятимуть зупиненню подальшої ескалації подій, які остаточно можуть перейти в неконтрольоване русло. Керівники Управління СБУ в області, Управління МВС України в області, Прокуратура Волинської області, визначаючи Волинську обласну раду органом самоврядування територіальної громади на Волині, висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку з метою досягнення народної довіри на території області. Це передбачає узгодження дій при забезпеченні правопорядку, вжиття заходів щодо викриття, попередження та локалізації провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуацію у Волинській області», - прочитав Валентин Вітер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 8
![](/public/images/user_no_foto.png?1722219393)
хух
Показати IP
20 Лютого 2014 18:11
Ну що ж таким чином підтримавши бандформування ,,,силовики,, і самі ними стали...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722219393)
хохол
Показати IP
20 Лютого 2014 18:35
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1722219393)
Злий
Показати IP
20 Лютого 2014 18:45
В цій ситуації,що склалася, вони зробили самий правильний вибір,без крові і жертв. Справжні офіцери!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722219393)
Луанин
Показати IP
20 Лютого 2014 19:03
Чого гузь, бондар, шиба підписуються від громади? Іх не підтримує громада міста. Хто іх уповноважив? Люди не допустіть іх до влади, схаменіться
![](/public/images/user_no_foto.png?1722219393)
Народ
Показати IP
20 Лютого 2014 19:47
Гнати Партію регіонів до біса з україни,
![](/public/images/user_no_foto.png?1722219393)
Народ
Показати IP
20 Лютого 2014 19:49
Якби Янукович склав повноваження кровопролиття не було би
![](/public/images/user_no_foto.png?1722219393)
народ народистий до Народ
Показати IP
20 Лютого 2014 20:04
Маячня!!!!! Я б за опоздрицію не проголосував би і багато таких як я!!!! Відповідно ваші лідери почалиб кричати що все куплено і знову криза....і все по колу... допоки ви незрозумієте що крім вас є ще народ ми нікуди не поїдемо...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722219393)
Анонім
Показати IP
20 Лютого 2014 23:53
Терещук - не офіцер.Ще вчора зранку на засіданні в управлінні для нього справою честі було не здати управління народу.Він заховався в управлінні за спинами рядових міліціонерів і готовий був стріляти по людях, проте міліціонери відмовились, для них влаштували коридор ганьби, а Терещука тепер ви хочете назвати справжнім офіцером. Його зараз зневажають рядові міліціонери Волині.
Терещук - права рука захарченка у нас на Волині.Якщо Терещук справжній офіцер, то й захарченко - справжній офіцер.
Масштаб приголомшує: найбільше у світі дерево кеш'ю займає площу понад 8000 квадратних метрів
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
29 липня: свята, події, факти. День Сил спецоперацій ЗСУ, була створена Всесвітня організація скаутського руху![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Луцьку пенсіонерку судили за насильство над чоловіком
28 Липня 2024 23:32
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 23:32
Повстанці Малі запропонували віддати полонених вагнерівців Україні
28 Липня 2024 23:04
28 Липня 2024 23:04
Племінник загинув на війні: волинянина судили як ухилянта, але він пішов у військо
28 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 22:35
ТЦК можуть мобілізувати чоловіків до 25 років
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
На озброєнні – павербанки та різноманітні ліхтарики: як сім'я лучан адаптувалася до відключень світла
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
Просять гідно зустріти: у волинську громаду на щиті повертається військовий Ігор Заєць
28 Липня 2024 21:38
28 Липня 2024 21:38
Лучанка Яна Беломоіна зірвала підготовку до Олімпіади-2024 з маунтенбайку через хворобу
28 Липня 2024 21:09
28 Липня 2024 21:09
Графіки вимкнення електрики на Волині 29 липня
28 Липня 2024 20:40
28 Липня 2024 20:40
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.