Боровик для власного політичного «авторитету» попросив Палпатіна винести його з зали
![](/resize/450x282/r/files/news/2016/03-30/184184/7879898.jpg)
Дмитро Палпатін написав пояснювальну записку про винесення Сашу Боровика із зали під час засідання міської ради. З його слів, соратник Саакашвілі сам його про це попросив, - інформує Одеса медіа.
Нагадаємо, після виступу соратника Михайла Саакашвілі, Сашу Боровика перед депутатами Одеської міськради «винесли» з залу засідань на руках.
Другою дійовою особою інциденту, яка, власне, і здійснила вищевказане, став інший депутат Дмитро Палпатін.
Боровик, своєю чергою, написав заяву на кривдника і пообіцяв розібратися в ситуації. Сьогодні в комісію з етики надійшла пояснювальна Палпатіна, в якій він запевнив, що Боровик сам попросив його про це.
Фото документа опублікувала у себе на сторінці в ФБ член комісії Ганна Позднякова.
До слова, останнім часом у медіапросторі активно обговорють заяви Боровика. Зокрема, резонанс створило інтерв'ю, яке Боровик дав нідерландському виданню напередодні референдуму.
"Несмотря на всю неевропейскую дикость, которую я здесь нашел, я еще верю в страну", - прокоментував Боровик.
Важливо, що саме від результату голосування голандців вирішується, чи буде ратифікована Угода про асоціацію між Україною і ЄС. Тим часом, Боровик своїми заявами в інтерв'ю формує думку голандців, яким складно розібратися, де правда, де політична боротьба, де особисті комплекси.
«Це інтерв'ю для голландського видання, надрукован в Нідерландах голландською мовою. Його не прочитають в Україні. Його прочитають тільки в Нідерландах. Голландцям складно розібратися, де правда, де політична боротьба, де особисті комплекси. На це і розрахунок. Читайте, дорогі Європейці, як Європеєць і Реформатор характеризує Україну і щосили просить виставити владі (а він сам хто?) червону картку, тому що у нього самого поки не виходить», - коментує інцидент Glavnoe.ua.
ЧИТАТИ ЩЕ: ПАЛИЦЯ ТА КОЛОМОЙСЬКИЙ ПРОКОМЕНТУВАЛИ АНТИУКРАЇНСЬКІ ЗАЯВИ БОРОВИКА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, після виступу соратника Михайла Саакашвілі, Сашу Боровика перед депутатами Одеської міськради «винесли» з залу засідань на руках.
Другою дійовою особою інциденту, яка, власне, і здійснила вищевказане, став інший депутат Дмитро Палпатін.
Боровик, своєю чергою, написав заяву на кривдника і пообіцяв розібратися в ситуації. Сьогодні в комісію з етики надійшла пояснювальна Палпатіна, в якій він запевнив, що Боровик сам попросив його про це.
Фото документа опублікувала у себе на сторінці в ФБ член комісії Ганна Позднякова.
До слова, останнім часом у медіапросторі активно обговорють заяви Боровика. Зокрема, резонанс створило інтерв'ю, яке Боровик дав нідерландському виданню напередодні референдуму.
"Несмотря на всю неевропейскую дикость, которую я здесь нашел, я еще верю в страну", - прокоментував Боровик.
Важливо, що саме від результату голосування голандців вирішується, чи буде ратифікована Угода про асоціацію між Україною і ЄС. Тим часом, Боровик своїми заявами в інтерв'ю формує думку голандців, яким складно розібратися, де правда, де політична боротьба, де особисті комплекси.
«Це інтерв'ю для голландського видання, надрукован в Нідерландах голландською мовою. Його не прочитають в Україні. Його прочитають тільки в Нідерландах. Голландцям складно розібратися, де правда, де політична боротьба, де особисті комплекси. На це і розрахунок. Читайте, дорогі Європейці, як Європеєць і Реформатор характеризує Україну і щосили просить виставити владі (а він сам хто?) червону картку, тому що у нього самого поки не виходить», - коментує інцидент Glavnoe.ua.
ЧИТАТИ ЩЕ: ПАЛИЦЯ ТА КОЛОМОЙСЬКИЙ ПРОКОМЕНТУВАЛИ АНТИУКРАЇНСЬКІ ЗАЯВИ БОРОВИКА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721838430)
333
Показати IP
30 Березня 2016 18:52
в них любовь и они оба из бедных еврейских семей. а Украина-как средство зарабатывать и не важно каким путем
![](/public/images/user_no_foto.png?1721838430)
бе
Показати IP
30 Березня 2016 19:02
вони просто "няшки"!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721838430)
сруль
Показати IP
30 Березня 2016 19:04
ой . они такы вумныци
![](/public/images/user_no_foto.png?1721838430)
не лучанин
Показати IP
30 Березня 2016 19:17
Панове!. але депутатів усіх рівнів уже необхідно обстежувати психіатром
![](/public/images/user_no_foto.png?1721838430)
Василь
Показати IP
30 Березня 2016 21:05
Підозрюю, що ця пояснювальна записка - несправжня. Під нею немає підпису депутата Палпатіна.
«Хоч і старші дядьки, але слухають», – 22-річний командир взводу 100-ї бригади з Волині
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
2-річна онука зачинилась і заснула: на Волині рятувальники допомогли жінці потрапити в квартиру
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
В Авдіївці – епідемія холери, з міста не випускають людей
Сьогодні 16:58
Сьогодні 16:58
У Москві підірвали авто з військовим, – ЗМІ
Сьогодні 16:25
Сьогодні 16:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.