У Луцьку розпочали опалювальний сезон
Оскільки середньодобова температура коливається від 3 до 5 градусів, розпочати опалювальний сезон у місті вирішили з 12 жовтня.
Про це йшлося під час засідання виконкому Луцької міськради 12 жовтня.
Як зазначив директор департаменту ЖКГ міської ради Іван Кубіцький, протягом п’яти днів у Луцьку середньодобова температура коливалася від 3 до 5 градусів.
Відповідно до правил надання послуг з централізованого опалення, холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Кабміном, рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами міськради відповідно до кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.
Крім того, виконкому відповідно до розпорядження голови ОДА, рекомендовано розпочати опалювальний сезон 2015-2016 років, виходячи з кліматичних умов моменту встановлення середньодобової температури протягом трьох днів не менше 8 градусів. Тому, відповідно до рішення виконкому, опалювальний сезон розпочнуть у Луцьку сьогодні, 12 жовтня.
Перш за все розпочинають опалення об’єктів соціальної сфери – шкіл, ДНЗ та лікарень. Іван Кубіцький зауважив, що у будинки, де триває встановлення теплових лічильників, теплоносій не подаватиметься до завершення робіт.
Нагадаємо, нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, якими будуть нові тарифи на опалення в Луцьку та інших містах Волині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 30
житель
Показати IP
12 Жовтня 2015 12:45
якби не мер- було б ще холодно...
Григорій до житель
Показати IP
12 Жовтня 2015 17:00
Залижеш.....
Катя
Показати IP
12 Жовтня 2015 13:04
Це що ще мерзнути недільки зо дві... Знущання.. В мене 16градусів в кращому випадку... з включеними обігрівачами.
лучанин
Показати IP
12 Жовтня 2015 14:52
коментар було видалено
лучанка
Показати IP
12 Жовтня 2015 14:58
ще літом писали що готові до опалення 100 %. коли стало холодно починають рити котловани,
Ідіоти брехливі. Самі гріються по хатах, а прості смертні хай мерзнуть. По доброму опалення потрібно було включити в п’ятницю,
Анонім
Показати IP
12 Жовтня 2015 15:02
продай квартиру купи котла.і буде тепло бла-бла
Григорій до Анонім
Показати IP
12 Жовтня 2015 17:02
краще продай пальто і купи собі мізки
123 до Анонім
Показати IP
13 Жовтня 2015 11:50
Романюк це Ви????
Алєкс
Показати IP
12 Жовтня 2015 16:07
А де почали???На Відродження даже гарячої води нема,неговорячи про отоплення
без кіпушу
Показати IP
12 Жовтня 2015 16:20
тож буде вам тепло, мер сказав- мер зробить. обіцяли гарячу воду- включили, прийшов час і до опалення. до кінця тижня всім буде тепло.
Григорій до без кіпушу
Показати IP
12 Жовтня 2015 17:06
Сплюнь....мер з 20 серпня десяток разів обіцяв гарячу воду до кінця тижня ..
Син запитує у татка метеоролога: тату а твої прогнози завжди справджуються?
- Завжди! От тільки дати не співпадають....
Марія до без кіпушу
Показати IP
13 Жовтня 2015 20:00
Сволочі де тепло!!!!!!!!!!!!!!!!!!
до без кіпушу
Показати IP
12 Жовтня 2015 17:08
ОЙ мер мер...
взяв і вирубив воду 20 травня без попередження твій мер.
А потім обіцяв воду на день незалежності, до 1 вересня...... а коли включив??
Люди, невже ви такі тлумаки...5 років в місті нічого не робили, а перед виборами дороги стелять....а ви й ведетесь
Простий лучанин до до без кіпушу
Показати IP
12 Жовтня 2015 21:47
Стелить дороги Палиця! А наш мер п***о й***е а не мер! Пора на пенсію йому або в двірники!
лучанка
Показати IP
12 Жовтня 2015 17:19
ще літом писали що готові до опалення 100 %. коли стало холодно починають рити котловани,
Ідіоти брехливі. Самі гріються по хатах, а прості смертні хай мерзнуть. По доброму опалення потрібно було включити в п’ятницю,
Споживач
Показати IP
12 Жовтня 2015 17:43
Ніякого тепла ніхто не подав.А нарахування зроблять з 12 числа.
123
Показати IP
12 Жовтня 2015 19:34
На Кравчука батареї гарячі,в квартирі тепло. Можливо сусіди повітря не стравили?
сантехнік до 123
Показати IP
14 Жовтня 2015 09:27
Це в тебе у шлунку щось не стравилось
Мешканець
Показати IP
12 Жовтня 2015 19:43
У Луцьку ще не було жодного нормального мера, а судячи з кондидатів і не буде...
Григорій до Мешканець
Показати IP
12 Жовтня 2015 22:54
Саме так - кондомдати..
ирина
Показати IP
12 Жовтня 2015 21:20
опалення немає,к карого
лучанка
Показати IP
13 Жовтня 2015 09:32
немае опалення на перемоги
Луччанин
Показати IP
13 Жовтня 2015 14:35
Немає на Грушевського, в квартирі дуже холодно!!!
ирина
Показати IP
13 Жовтня 2015 17:53
Де те опалення? Замерзаю!!!!!!!!
Микола
Показати IP
13 Жовтня 2015 19:58
Це називається ВКЛЮЧИЛИ опалення чи включили лічильник грошей? Ви що БАЛЬНИЄ на голову? Краще дозволилим продаж зброї, я сам включу!!!
Тетяна
Показати IP
13 Жовтня 2015 20:08
по пр. Соборності тепла нема, діти мерзнуть:(
карабас
Показати IP
13 Жовтня 2015 22:53
В дупі я всіх вас мав
Волинянка
Показати IP
13 Жовтня 2015 23:16
На 40-му опалення немає!!!
Луцьк
Показати IP
14 Жовтня 2015 07:58
Це знущання з людей. Здасться враження що це все навмисно зроблено, щоб люди хворіли. Їм тільки цього і треба. Хвора людина безпомічна і згідна на все.
Олеся
Показати IP
14 Жовтня 2015 11:16
На Соборності тепла нема...
Раніше судимий чоловік намагався підняти бунт у Луцькому ТЦК
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Атака на Суми: росіяни вперше вдарили шахедом зі шрапнеллю
Сьогодні 11:46
Сьогодні 11:46
Росія в обмін на військову допомогу передала Північній Кореї мільйон барелів нафти, – ЗМІ
Сьогодні 11:29
Сьогодні 11:29
В Україні реформують військову освіту з врахуванням бойового досвіду та програми НАТО
Сьогодні 10:56
Сьогодні 10:56
Вірші від Жадана, святковий концерт та виставка: як Луцьк відзначив День Гідності та Свободи. Фоторепортаж
Сьогодні 10:23
Сьогодні 10:23
У Володимирі з палаючого будинку врятували чоловіка
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06