ТЕС за півмільярда євро хочуть побудувати на Волині
![](/resize/450x283/r/files/news/2016/10-06/202830/82893_1_1_650x410.jpg)
Іноземна компанія готова вкласти 540 мільйонів євро в побудову теплоелектростанції в Іваничівському районі Волинської області. Також, готові інвестувати в розвиток волинської шахти №10.
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Волинської обласної ради.
Голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь розповів, що є інвестор, який хоче в Іваничівському районі хоче збудувати ТЕС.
Інвестор (ним є фірма Continental Project Development Ltd, яка має офіс в Лондоні) переконує, що побудова ТЕС дозволить добудувати Нововолинську шахту №10. Мовляв, готовий вкладати кошти у добудову шахти при умові їх прозорого використання. В будівництво ТЕС інвестор готовий вкласти частинами 540 мільйонів євро. 5% коштів готовий віддати на соціальні проекти. Початок будівництва дозволить забезпечити 1000 робочих місць.
ЧИТАТИ ЩЕ: БУДУВАТИ ТЕС НА ВОЛИНІ ХОЧЕ ФІРМА-«ОДНОДЕНКА», ЗАРЕЄСТРОВАНА «У ЦЕРКВІ»
Будівництво першого блоку планують розпочати в 2016 році і завершити до 2020. Другого - з 2018 до 2021. Турбінне обладнання, генератори, трансформатори планують закупити у вітчизняного виробника. І лише котельне обладнання – польське, адже там виробляють більш екологічні котли.
Зі слів Бадзюня, Польща вже готова купувати 300 мегават електроенергії, Литва – 500, вітчизняні користувачі – 100.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Волинської обласної ради.
Голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь розповів, що є інвестор, який хоче в Іваничівському районі хоче збудувати ТЕС.
Інвестор (ним є фірма Continental Project Development Ltd, яка має офіс в Лондоні) переконує, що побудова ТЕС дозволить добудувати Нововолинську шахту №10. Мовляв, готовий вкладати кошти у добудову шахти при умові їх прозорого використання. В будівництво ТЕС інвестор готовий вкласти частинами 540 мільйонів євро. 5% коштів готовий віддати на соціальні проекти. Початок будівництва дозволить забезпечити 1000 робочих місць.
ЧИТАТИ ЩЕ: БУДУВАТИ ТЕС НА ВОЛИНІ ХОЧЕ ФІРМА-«ОДНОДЕНКА», ЗАРЕЄСТРОВАНА «У ЦЕРКВІ»
Будівництво першого блоку планують розпочати в 2016 році і завершити до 2020. Другого - з 2018 до 2021. Турбінне обладнання, генератори, трансформатори планують закупити у вітчизняного виробника. І лише котельне обладнання – польське, адже там виробляють більш екологічні котли.
Зі слів Бадзюня, Польща вже готова купувати 300 мегават електроенергії, Литва – 500, вітчизняні користувачі – 100.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 11
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208330)
Анонім
Показати IP
6 Жовтня 2016 12:16
Сама звичайна офшорна компанія, зареєстрована 4 квітня 2016 року. . А офіс у Лондоні, дивіться самі http://companydb.uk/10101164-continental-project-development-ltd#.V_YU9Y-LS9J
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208330)
vsvsyj до Анонім
Показати IP
6 Жовтня 2016 13:53
Якби не читачі, шо б ВН робили )). Хтось вирішив файно покепкувати з Іванич ).
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208330)
Лондон до Анонім
Показати IP
6 Жовтня 2016 13:54
За тією адресою зареєстровано 8303 компанії, з цією включно !
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208330)
нхя не смішно
Показати IP
6 Жовтня 2016 12:19
Китайці? Пздц Іваничам і Волині...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208330)
Че
Показати IP
6 Жовтня 2016 12:24
Continental Project Development Ltd, яка має офіс в Лондоні! Ух ти ж йопта))) Сурйозна компанія. Створена 04.04.2016р., має статутний капітал аж 100 фунтів і одного працівника. Цікаво, скільки енергетичних об'єктів побудовано тою компанією? А ще цікавіше, хто реально за нею стоїть. Мають же раби знати своїх рабовласників.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208330)
Гевара до Че
Показати IP
6 Жовтня 2016 13:23
та рабам імена власників не обов'язково знати
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208330)
інженер
Показати IP
6 Жовтня 2016 12:28
а де візьмуть воду на охолодження? тре водосховище, а в районі такого нема де робить. чергова лапша від влади
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208330)
123
Показати IP
6 Жовтня 2016 12:44
Увесь цивілізований світ переходить на екологічно чисті види енергетики, а наші недочинуші тішаться добудовою шахти, яка як чорна діра для коштів, так і коптящою електростанцією під носом. "нє тєм ви путьом ІДІОТє, товарищі...""
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208330)
456 до 123
Показати IP
6 Жовтня 2016 17:40
100%
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208330)
Анонім
Показати IP
6 Жовтня 2016 13:00
Дійсно,водосховище по-любому потрібно
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208330)
Небайдужий
Показати IP
11 Жовтня 2016 10:23
Будь ласка якщо у вас розумiння будiвництва не виходить за рамки шпакiвнi не пишiть дурню про шахту-чорну дiру та коптящу станцiю,в Европi давно таких не мае, аТЭС на вугiллi вважаеться найбiльш екологiчнi в порiвняннi з вуглеводородами!, та iнвест грошi на добудiвництво шахти буде регулювати господар а не хтось як сьогоднi, тому ще раз або говорим щось путне або помовчемо, умнiше виглядатимо. Дякую
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Біля драмтеатру у Луцьку буде парковка
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
Дрони, квадрокоптери, зарядні станції: волинські воїни отримали черговий транш допомоги
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Раді пропонують удосконалити програму «єОселя»
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
У Луцьку п'яний водій не визнавав результату «Драгера» та пропонував патрульним хабар
Сьогодні 14:20
Сьогодні 14:20
Матері Героя з Торчина Руслана Карпюка вручили його орден
Сьогодні 14:03
Сьогодні 14:03
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.