Швидкий може стати заступником волинського прокурора
Генпрокурор Юрій Луценко порекомендував новопризначеному прокурору призначити місцевого заступника - генерала у відставці Віктора Швидкого.
Нагадаємо, Юрій Луценко представив волинянам нового очільника обласної прокуратури. Ним став Максим Киричук.
Про це стало відомо сьогодні, 16 липня, під час брифінгу в прокуратурі Волині.
Юрій Луценко при представлені нового прокурора наголосив про невипадковість того, що посаду прокурора зайняла людина не з Волинської області, яка не має на Волині ніяких родинних та кумівських зв'язків. Луценко також додав, що у не місцевого начальника прокуратури, повинно бути хоча б два з чотирьох місцевих заступників, які допоможуть новопризначеному керівнику якомога швидше увійти в курс справ.
"Я порекомендував розглянути кандидатуру Віктора Васильовича Швидкого на посаду свого першого заступника, який буде оперувати силовими структурами області. Згідно моєї інформації, ця людина добре знає ситуацію в області та має високий авторитет серед правоохоронців. Тим більше, що ми з ним уже два майдани пройшли", - сказав Юрій Луценко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 20
лучани
Показати IP
16 Липня 2016 11:31
Мента не можна ставити прокурором. Це буде біда.
волиняни до лучани
Показати IP
16 Липня 2016 17:07
Так Луценка ж поставили.
Ернест
Показати IP
16 Липня 2016 11:53
Швидкий добрі гроші возив Луценку як той був Міністром, то тепер Юга віддячує.
Патріот
Показати IP
16 Липня 2016 12:05
Хана прокуратурі.....
до патріота до Патріот
Показати IP
16 Липня 2016 12:47
щось робиться не стандартне!
Гаага до Патріот
Показати IP
16 Липня 2016 17:08
Їй давно вже хана...
123
Показати IP
16 Липня 2016 12:37
Набу буде мати роботу більшого корупціонера як швидкий крахобора немає дружбан бондаря патріоти винисіть вперед ногами його як на луцькому майдані
А до 123
Показати IP
16 Липня 2016 13:27
А тепер він "патріотів і громадських атавізмів" повиносить вперед ногами. Тільки тихо і без понтів.
Кірик
Показати IP
16 Липня 2016 13:27
Завал,ще там тільки того бистрого і не хватає,дождався свого зоряного часу.
волинь
Показати IP
16 Липня 2016 14:06
Швидкий порядна людина
Ковельчани
Показати IP
16 Липня 2016 14:26
Не бійтесь контрабандисти,хабарники та шовіністи!Волаєте в три горла що Швидкий поганий бо знає всі Ваші схеми!!Згідно закону України пересадить ваше корумповане кодло.Бажамо наснаги,терпіння та сил НОВОМУ ЗАСТУПНИКУ!!!!
Назар Стодола
Показати IP
16 Липня 2016 14:37
Контрабандисти,бурштинокопачі,спиртовози,валютчики,корупціонери-швидко загримите на нари!!!Швидкий МОЛОДЕЦЬ!!!!!
Прокурори
Показати IP
16 Липня 2016 15:33
Шпизіііііі порада вітай справжнього генерала! І бігом на Рівненську заробляти гроші.... Нічого іншого ти не вмієш. Ще знімки погони не позор нормальних ментів!!!!
волинянам
Показати IP
16 Липня 2016 16:25
швидкий оптимальний варіант
мент
Показати IP
16 Липня 2016 16:26
і чого усі бояться швидкого, що в багатьох рильце в пушку, швидкий за роботу!!!!!
так
Показати IP
16 Липня 2016 17:07
Чому усі в захваті від урядових ляльководів. Луценка поставии дя виконання завдань, так і Шпигу призначили і Швидкого призначають. Усіх, і для чогось. Шпига налаштував, а Швидкий поправить. Не той вже Швидкий, якого ми знали в міліції. Час митарств і поневірянь наклав відбиток на бачення подій. Ну і Шпига вже не той, що раніше. Може опинитись в теплих і не зовсім місцях. Просто радий за Швидкого, а Петру потрібно шукати тих, хто за нього тягнув мазу при призначенні на посаду.
куратор
Показати IP
16 Липня 2016 17:14
ШПИГА МАЄ МІЛЬЙОНИ БУРШТИНОДОЛАРІВ ТАК ЩО КУПИТЬ І ШВИДКОГО І НОВОГО ПРОКУРОРА!!! ЛАПІН ПОМОЖЕ
куратору
Показати IP
16 Липня 2016 19:50
в даний момент шпига на виході., в нього не візьмуть
волиняка
Показати IP
16 Липня 2016 21:24
все правильно Швидкий в мвс нічого неробив а тут і тим паче , хіба кришувати і красти !!!!!!!!!!!!!
У «Ягодині» прикордонники виявили партію електронних сигарет в ніші під сидінням автобуса
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40
Під час ранкової атаки російські ракети влучили в об’єкти критичної інфраструктури на Львівщині
Сьогодні 10:23
Сьогодні 10:23
У Луцьку водії семи автівок дрифтували на парковці. Відео
Сьогодні 09:50
Сьогодні 09:50
НМТ-2025: скільки учасників на Волині складатимуть іспит
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
На Волині через несправний димар горів житловий будинок
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
Кабмін спростив бронювання через «Дію»
Сьогодні 08:27
Сьогодні 08:27