Ремонт прибудинкових територій завершать якнайшвидше
Більшість прибудинкових територій, які розпочали ремонтувати ще торік, мають завершити до Великодня. А до підрядників, які не поспішають виконувати свою роботу, відповідно до укладених договорів, наступного разу придивлятимуться прискіпливіше.
Про це йшлося під час засідання 22 позачергової сесії Луцької міської ради 6 квітня.
Зокрема, депутат Тарас Шляхтич повідомив: багато лучан скаржаться на те, що ремонт їхніх дворів триває вже більш як півроку, навіть за винятком зимових місяців. До прикладу, ремонт, з його слів, затягнувся на вулиці Чорновола, 2, 2а, 2б, 2в , за адресою Липинського, 15. І це не єдині такі випадки. Тому він попросив міську владу посприяти в якнайшвидшому звершенні цих робіт.
У відповідь на це виконувач обов’язків Ігор Поліщук повідомив, що подібна ситуаціє є і в дворі його виборчого округу на вулиці Шухевича та інших. В дворах, засипаних ще до зими щебенем крупної фракції, ходити просто неможливо, люди викручують собі ноги, що й казати про лучан старшого віку. Тому він наголосив, що, відповідно до його доручення, до Великодня у 80-90% дворах, де розпочали ремонт ще торік, завершать асфальтувати. А коли будуть оформляти договори з підрядниками на наступні роботи, до таких підприємств, які невиправдано довго ремонтують прибудинкові території, будуть ставитися з пересторогою, щоб подібних ситуацій надалі не виникало.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання 22 позачергової сесії Луцької міської ради 6 квітня.
Зокрема, депутат Тарас Шляхтич повідомив: багато лучан скаржаться на те, що ремонт їхніх дворів триває вже більш як півроку, навіть за винятком зимових місяців. До прикладу, ремонт, з його слів, затягнувся на вулиці Чорновола, 2, 2а, 2б, 2в , за адресою Липинського, 15. І це не єдині такі випадки. Тому він попросив міську владу посприяти в якнайшвидшому звершенні цих робіт.
У відповідь на це виконувач обов’язків Ігор Поліщук повідомив, що подібна ситуаціє є і в дворі його виборчого округу на вулиці Шухевича та інших. В дворах, засипаних ще до зими щебенем крупної фракції, ходити просто неможливо, люди викручують собі ноги, що й казати про лучан старшого віку. Тому він наголосив, що, відповідно до його доручення, до Великодня у 80-90% дворах, де розпочали ремонт ще торік, завершать асфальтувати. А коли будуть оформляти договори з підрядниками на наступні роботи, до таких підприємств, які невиправдано довго ремонтують прибудинкові території, будуть ставитися з пересторогою, щоб подібних ситуацій надалі не виникало.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
24 липня: свята, події, факти. Міжнародний день турботи про себе та День фінансиста в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На річці біля Ковеля незаконно ловили рибу
23 Липня 2024 23:54
23 Липня 2024 23:54
Смертність від СНІДу з 2010 року скоротилася вдвічі, але не все так добре. Звіт ООН
23 Липня 2024 23:35
23 Липня 2024 23:35
Разом із сином захищає Україну з небес: загиблому волинянину просять надати звання Героя України![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
Найбільший дитячий онкоцентр Європи прийме чотирьох пацієнтів з «Охматдиту»
23 Липня 2024 22:57
23 Липня 2024 22:57
Двоє випускниць із Нововолинська склали НМТ з англійської на 200 балів
23 Липня 2024 22:38
23 Липня 2024 22:38
Безпечний відпочинок на воді: поради волинських рятувальників і спортсменів
23 Липня 2024 22:19
23 Липня 2024 22:19
«Укрпошта» випустила дві марки, присвячені українським медикам
23 Липня 2024 22:00
23 Липня 2024 22:00
Водій не впорався з керуванням: деталі ДТП з вантажівкою поблизу Луцька
23 Липня 2024 21:41
23 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.