Поляки допомагають лучанам з реформами ЖКГ
![](/resize/450x301/r/files/news/2014/04-09/114712/Fotow.jpg)
Проект «Активні мешканці – ефективні власники» презентували у Луцьку. Він спрямований на розвиток та ефективне функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Презентація нової програми розвитку ОСББ відбулася в Луцькій міській раді сьогодні, 9-го квітня.
Згідно з проектом «Активні мешканці – ефективні власники» передбачено розробку комп’ютерної програми «Калькулятор житлових коштів» для луцьких ОСББ. Завдяки їй можна буде розрахувати ефективність та вартість конкретних послуг чи робіт. Проект передбачає цикл тренінгів у сфері створення й управління ОСББ.
Заплановано чимало візитів до сусідньої країни, щоб запозичити 20-ти літній досвід роботи.
Проект підготувало Волинське обласне об’єднання «Асоціація регіонального розвитку» у Луцьку та Фундація менеджерських ініціатив міста Люблін за підтримки Луцькради. Фінансування здійснює Міністерство закордонних справ Республіки Польща. Це один із елементів програми Уряду та Президента РП, спрямованої на допомогу Україні в реалізації комплексних реформ у сфері розвитку місцевого самоврядування, децентралізації, реалізації ефективних реформ.
«Це дасть змогу краще вивчити європейську практику й спробувати змоделювати схему ефективного управління в сфері ЖКГ для нас. Після успішної реалізації, наш приклад розійдеться по всій Україні», - каже депутат міськради Анатолій Пархом’юк.
Луцьк – лідер з реформи ОСББ в Україні, так вважає голова правління Фундації менеджерських ініціатив, радник міського голови Любліна Павел Прокоп.
«Співпраця між нашими містами – це реальний приклад ефективності. Завдяки цьому проекту ми будемо обмінюватися досвідом. Ви побачите, які ми помилки робили й не допустите такі ж. Ви повинні виробити власну систему, цей проект вам допоможе», - розповідає Павел Прокоп.
Луцький міський голова Микола Романюк сказав, що в місті лише 15% житлового фонду охоплені ОСББ. Каже, що в значній мірі такий повільний розвиток об’єднань – пасивність самих городян.
«У 1996 році була перша угода про партнерство Луцька саме з Любліном. Тепер у нас чи не найтісніша співпраця. Дякую вам за підтримку зараз і під час революційних подій в Україні. Ми цього не забудемо. Дякую Вам й усьому польському народу», - додає Микола Романюк.
Також проектом «Активні мешканці – ефективні власники» передбачено видати практичний посібник «Від А до Я» про те, як створювати й управляти ОСББ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Презентація нової програми розвитку ОСББ відбулася в Луцькій міській раді сьогодні, 9-го квітня.
Згідно з проектом «Активні мешканці – ефективні власники» передбачено розробку комп’ютерної програми «Калькулятор житлових коштів» для луцьких ОСББ. Завдяки їй можна буде розрахувати ефективність та вартість конкретних послуг чи робіт. Проект передбачає цикл тренінгів у сфері створення й управління ОСББ.
Заплановано чимало візитів до сусідньої країни, щоб запозичити 20-ти літній досвід роботи.
Проект підготувало Волинське обласне об’єднання «Асоціація регіонального розвитку» у Луцьку та Фундація менеджерських ініціатив міста Люблін за підтримки Луцькради. Фінансування здійснює Міністерство закордонних справ Республіки Польща. Це один із елементів програми Уряду та Президента РП, спрямованої на допомогу Україні в реалізації комплексних реформ у сфері розвитку місцевого самоврядування, децентралізації, реалізації ефективних реформ.
«Це дасть змогу краще вивчити європейську практику й спробувати змоделювати схему ефективного управління в сфері ЖКГ для нас. Після успішної реалізації, наш приклад розійдеться по всій Україні», - каже депутат міськради Анатолій Пархом’юк.
Луцьк – лідер з реформи ОСББ в Україні, так вважає голова правління Фундації менеджерських ініціатив, радник міського голови Любліна Павел Прокоп.
«Співпраця між нашими містами – це реальний приклад ефективності. Завдяки цьому проекту ми будемо обмінюватися досвідом. Ви побачите, які ми помилки робили й не допустите такі ж. Ви повинні виробити власну систему, цей проект вам допоможе», - розповідає Павел Прокоп.
Луцький міський голова Микола Романюк сказав, що в місті лише 15% житлового фонду охоплені ОСББ. Каже, що в значній мірі такий повільний розвиток об’єднань – пасивність самих городян.
«У 1996 році була перша угода про партнерство Луцька саме з Любліном. Тепер у нас чи не найтісніша співпраця. Дякую вам за підтримку зараз і під час революційних подій в Україні. Ми цього не забудемо. Дякую Вам й усьому польському народу», - додає Микола Романюк.
Також проектом «Активні мешканці – ефективні власники» передбачено видати практичний посібник «Від А до Я» про те, як створювати й управляти ОСББ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Місто на Волині продає кілька земельних ділянок. Де і за скільки
9 Серпня 2024 23:42
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 23:42
У Бразилії розбився літак, на борту якого перебувало 62 особи
9 Серпня 2024 23:22
9 Серпня 2024 23:22
Український фільм жахів «Морена» отримав головну премію від Tokyo Horror Film Festival
9 Серпня 2024 23:03
9 Серпня 2024 23:03
Землю та будівлі луцького автозаводу продають за 240 млн. Фото
9 Серпня 2024 22:44
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 22:44
Лучанка передала Музею волинської ікони старовинні пам’ятки, які отримала у спадок
9 Серпня 2024 22:25
9 Серпня 2024 22:25
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
9 Серпня 2024 22:06
9 Серпня 2024 22:06
На українських банкнотах з’явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!»
9 Серпня 2024 21:47
9 Серпня 2024 21:47
За плетіння сіток – 12 тисяч гривень: у Луцьку запрошують на офіційну роботу
9 Серпня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 21:28
Удар по аеродрому «Липецьк»: з'явилися супутникові знімки наслідків
9 Серпня 2024 21:09
9 Серпня 2024 21:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.