Новий голова ДСНС України починав кар’єру на Волині
![](/files/news/2015/03-26/148931/676767.jpg)
Новопризначений тимчасовий виконувач обов'язків голови ДСНС України Зорян Шкіряк, радник міністра внутрішніх справ і екс-кандидат у Президенти працював санітаром в Любомльській райлікарні. Про це інформує Волинська газета.
Після скандального арешту-онлайн керівництва ДСНС України, як і очікувалося, відбулася низка звільнень. Позбулися посад не тільки очільники столичних «еменесівських» відомств, відсторонені з посад на час розслідування керівники регіональних структур. Принаймні, про таке заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, якому підпорядковується відомство. Цього ж дня, 25 березня, він призначив нового керівника ДСНС. Тимчасово виконувати обов’язки голови служби буде Зорян Шкіряк.
Про це Арсен Борисович заявив під час брифінгу в Кабінеті міністрів України.
"Рішенням уряду призначено тимчасово виконуючим обов'язки начальника ДСНС... Це мій радник
- Зорян Шкіряк. Ми свідомо пішли на такий крок, тому що хочемо громадського контролю над цим процесом", - цитує Авакова УНІАН.
Цікаво, що Зорян Несторович Шкіряк у своїй біографії має цілком реальний волинський слід. Хто б подумав: перший запис у його трудовій книжці – стосується нашої області.
Може виявитися, що саме на Волині він здобував свій перший «рятувальний» досвід. Адже уродженець Ужгорода, а з 1973-го мешканець столиці Зорян Шкіряк у 1988-му був прийнятий на роботу до Любомльської центральної районної лікарні. В Озерному краї, де ще на ту пору не було розкішної здравниці, майбутній політик трудився на посаді санітара.
А потім у його трудовій біографії було багато різних посад: і служба в лавах Радянської Армії (в/ч 11038, війська ППО ЗС СРСР, бойове чергування на стратегічних об'єктах державного значення), і менеджер «Українського мовно-інформаційного центру», і менеджер МП «Сілекс», і заступник генерального директора з маркетингу компанії «АТМ», і заступник генерального директора ТОВ «Тірас», і генеральний директор ТОВ «Светлозор», і керівник виконкому Шевченківської районної в Києві організації політичної партії Народний Союз «Наша Україна», і виконавчий директор ТОВ «Тіллі-2002», і президент аналітичного центру «Новий Київ», і радник міністра Авакова. За фахом Зорян Несторович – юрист. З 25 березня 2015-го до переліку його професій додалася ще одна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Після скандального арешту-онлайн керівництва ДСНС України, як і очікувалося, відбулася низка звільнень. Позбулися посад не тільки очільники столичних «еменесівських» відомств, відсторонені з посад на час розслідування керівники регіональних структур. Принаймні, про таке заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, якому підпорядковується відомство. Цього ж дня, 25 березня, він призначив нового керівника ДСНС. Тимчасово виконувати обов’язки голови служби буде Зорян Шкіряк.
Про це Арсен Борисович заявив під час брифінгу в Кабінеті міністрів України.
"Рішенням уряду призначено тимчасово виконуючим обов'язки начальника ДСНС... Це мій радник
- Зорян Шкіряк. Ми свідомо пішли на такий крок, тому що хочемо громадського контролю над цим процесом", - цитує Авакова УНІАН.
Цікаво, що Зорян Несторович Шкіряк у своїй біографії має цілком реальний волинський слід. Хто б подумав: перший запис у його трудовій книжці – стосується нашої області.
Може виявитися, що саме на Волині він здобував свій перший «рятувальний» досвід. Адже уродженець Ужгорода, а з 1973-го мешканець столиці Зорян Шкіряк у 1988-му був прийнятий на роботу до Любомльської центральної районної лікарні. В Озерному краї, де ще на ту пору не було розкішної здравниці, майбутній політик трудився на посаді санітара.
А потім у його трудовій біографії було багато різних посад: і служба в лавах Радянської Армії (в/ч 11038, війська ППО ЗС СРСР, бойове чергування на стратегічних об'єктах державного значення), і менеджер «Українського мовно-інформаційного центру», і менеджер МП «Сілекс», і заступник генерального директора з маркетингу компанії «АТМ», і заступник генерального директора ТОВ «Тірас», і генеральний директор ТОВ «Светлозор», і керівник виконкому Шевченківської районної в Києві організації політичної партії Народний Союз «Наша Україна», і виконавчий директор ТОВ «Тіллі-2002», і президент аналітичного центру «Новий Київ», і радник міністра Авакова. За фахом Зорян Несторович – юрист. З 25 березня 2015-го до переліку його професій додалася ще одна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1723512246)
Анонім
Показати IP
26 Березня 2015 08:42
"ПРАВОМУ СЕКТОРУ НАКАЗАЛИ ПОКИНУТИ ЗОНУ АТО"
ПІДО"АСИ З ШТАБУ ЗСУ ПРИГОТУВАЛИСЬ ДО ПЛАНОВОЇ ЗДАЧІ МАРІУПОЛЯ
![](/public/images/user_no_foto.png?1723512246)
Анонім до Анонім
Показати IP
26 Березня 2015 10:25
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1723512246)
аноніму
Показати IP
26 Березня 2015 09:22
Правия сектор це уже історія Майдану і улюблена тема Кремля
![](/public/images/user_no_foto.png?1723512246)
василь
Показати IP
26 Березня 2015 10:09
Одним словом- професійний патріот. Всі познання з надзвичайних ситуацій- це діарея и вміння виносити горщики. Боже. бережи Украіну від шкіряків і ім подібних.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723512246)
Сидор до василь
Показати IP
7 Квітня 2015 19:49
И клизмы ставить!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723512246)
Анонім
Показати IP
26 Березня 2015 10:45
То Волинь вже "мазана"?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723512246)
Санчез
Показати IP
26 Березня 2015 13:40
Він корупціонер, десь було відео як він брав гроші за потрібні законопроекти, як ще був помічником депутата..
До 2050 року більшість міст світу не зможуть приймати літню Олімпіаду через спеку. Дослідження
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Житло, навчання і бізнес: Зеленський анонсував три програми підтримки молоді
12 Серпня 2024 21:33
12 Серпня 2024 21:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.