USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Новообрана Луцька міськрада розпочала роботу

24 Листопада 2015 10:42
Депутати Луцької міської ради сьомого скликання зібралися на перше пленарне засідання сьогодні, 24 листопада.

Голова Луцької міської виборчої комісії Леонід Будцев оголосив, що 24 листопада виборча комісія вирішила скликати перше засідання новообраної міської ради. Рада є повноважною, якщо у засіданні беруть участь більше половини від її загального складу.

Під час першого засідання зареєструвалися усі 42 новообрані депутати.

Після того, як голова міської виборчої комісії зачитав результати виборів депутатів Луцької міської ради, що відбулися 25 жовтня, обранцям міської громади вручили посвідчення депутатів.

Леонід Будцев у вітальному слові до депутатів зауважив, що лучани довірили їм представляти свої інтереси у раді, тож він побажав депутатам відкинути політичні амбіції та працювати на користь Луцька.

Він побажав, щоб їхня діяльність була спрямована на підвищення добробуту лучан і держави, зичив депутатам командного духу і здійснення всього задуманого для процвітання рідного краю та України.

До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини опублікувало поіменний список складу новообраної Луцької міської ради.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
інга Показати IP 24 Листопада 2015 12:22
Це треба геть без мозгу бути, щоб немовля притягти в місце скупчення народу, де нема свіжого повітря і де в цей період легко підцепити вірус.
Віта до інга Показати IP 24 Листопада 2015 12:58
Інга, ти безмозга, бо дитина - це не діагноз. Легко підцепити вірус скрізь. Не будьте такою обмеженою і параноїдальною.
Лучанка до Віта Показати IP 24 Листопада 2015 20:08
Чого було взагалі пертись в депутати якщо ні з ким дитину залишити? Що ця депутатка зможе зробити для міста - якщо не може найпростішого для неї на сьогодні - організувати з ким залишити дитину.
Катя Показати IP 24 Листопада 2015 12:24
Наші дівчата - найкращі!!!!!!! Успіхів!!!!!!
тепер зрозуміло до Катя Показати IP 24 Листопада 2015 12:57
це кандитати в депутати і самі депутати є працівниками ВН і тому не пускають коментарі про Товстенюка і Ко..ци ваші ви мали на увазі єврейські))
До трійці депутатів Показати IP 24 Листопада 2015 12:54
Щастя немає вже куди складати... А чи достойні??? Особливо той малесенький із колишніх, але вчасно перефарбованих....
олег Показати IP 24 Листопада 2015 13:02
беруть приклад з бацька лукашенка
цікавий Показати IP 24 Листопада 2015 13:04
А чому ця жінка прийшла з немовлям? Що, якийсь депутат їй зробив і вона прийшла з претензією? Чи Романюк? Щоб аліменти платили? Чи вона - депутат? Так подаєте інформацію "непрозоро"...
олег Показати IP 24 Листопада 2015 13:11
на 11 фото є один депутат який перед виборами на зустрічі з виборцями на прохання зробити пандус сказав*ось коли мене виберуть тоді зроблю* . а якщо не виберуть? дорогу до свого під;їзду то зробив! а пандус -навіщо? ос того за нього ніхто з нашого під,їзду і неголосував! а палиця пообіцяв - і на ліки дав і пандус зробив!!
111 Показати IP 24 Листопада 2015 13:57
"притягивает взоры волнующий разрез ...."
Кіт до 111 Показати IP 24 Листопада 2015 14:50
І не тыльки розріз)))
виборець Показати IP 24 Листопада 2015 14:26
Яка місія Яковлєва в залі? Знову мітить в м"якеньке крісло першого?
юра Показати IP 24 Листопада 2015 17:01
РПЛ- вітаю вас.!!!
Сава Показати IP 25 Листопада 2015 09:25
Більшість депутатів будуть свій бізнес лобіювати,а не для громади працювати. Проблеми лучан -'ім до лампочки.