На Волині утворили перші об’єднані територіальні громади
Історичним назвали рішення депутатів облради про утворення об’єднаних територіальних громад на Волині.
Про це йшлося під час 36 сесії облради 14 серпня.
Депутати розглянули питання про утворення об’єднаних територіальних громад з центром у селі Зимне, місті Устилузі, селищі Голоби, селі Велицьк та Овадному.
Депутат Валентина Блінова поцікавилася в директора Офісу реформ Анатолія Пархом’юка, чи зроблена економічна експертиза по цих громадах і чи будуть вони економічно самостійними. Анатолій Пархом’юк зауважив, що розрахунки були вказані у табелі громад.
Депутат Андрій Турак звинуватив його у гальмуванні реформи. Адже на розгляд депутатів не вносять проект рішення про утворення Угринівської об’єднаної територіальної громади.
Анатолій Пархом’юк відповів, що ця громада не пройшла всю необхідну процедуру, а облрада не може розглядати питання без прийняття рішення сільською радою. З його слів, історичні рішення про створення об’єднаних громад повинні бути максимально зваженими та пообіцяв внести питання щодо Угринівської територіальної громади на розгляд депутатів під час наступної сесії.
У підсумку, депутати проголосували за створення перших об’єднаних територіальних громад та доручили голові облради звернутися до Верховної Ради щодо змін меж Володимир-Волинського та Турійського районів у зв’язку з утворенням Оваднівської об’єднаної територіальної громади.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час 36 сесії облради 14 серпня.
Депутати розглянули питання про утворення об’єднаних територіальних громад з центром у селі Зимне, місті Устилузі, селищі Голоби, селі Велицьк та Овадному.
Депутат Валентина Блінова поцікавилася в директора Офісу реформ Анатолія Пархом’юка, чи зроблена економічна експертиза по цих громадах і чи будуть вони економічно самостійними. Анатолій Пархом’юк зауважив, що розрахунки були вказані у табелі громад.
Депутат Андрій Турак звинуватив його у гальмуванні реформи. Адже на розгляд депутатів не вносять проект рішення про утворення Угринівської об’єднаної територіальної громади.
Анатолій Пархом’юк відповів, що ця громада не пройшла всю необхідну процедуру, а облрада не може розглядати питання без прийняття рішення сільською радою. З його слів, історичні рішення про створення об’єднаних громад повинні бути максимально зваженими та пообіцяв внести питання щодо Угринівської територіальної громади на розгляд депутатів під час наступної сесії.
У підсумку, депутати проголосували за створення перших об’єднаних територіальних громад та доручили голові облради звернутися до Верховної Ради щодо змін меж Володимир-Волинського та Турійського районів у зв’язку з утворенням Оваднівської об’єднаної територіальної громади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1723252960)
волинським новинам
Показати IP
14 Серпня 2015 17:03
Так, депутати своїм рішенням підтримали утворення Смолигівської (з центром у селі Смолигів), Зимнівської (центр у селі Зимне), Устилузьку (центр у місті Устилуг), Голобську (центр у селищі Голоби) та Велицьку (центр у селі Велицьк) об’єднані територіальні громади. До слова, Устилузька громада стала ще й першою на Волині міською об’єднаною територіальною громадою.
У всіх громадах призначили перші місцеві вибори депутатів та міських і сільських голів, які, як і на решті території, відбудуться 25 жовтня.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723252960)
приїхали
Показати IP
15 Серпня 2015 14:51
з центром в селі Смолигів це пі*****ць, ото приїхали
![](/public/images/user_no_foto.png?1723252960)
тому що приїхав з ПТ
Показати IP
15 Серпня 2015 18:47
кращої інфраструктури ніж в смолигові у навкколишніх селах нема....
![](/public/images/user_no_foto.png?1723252960)
cусід
Показати IP
16 Серпня 2015 11:48
так СМОЛИГІВ процвітає, а в нас в Торчині все занепадає, напевно це залежить від того кого ми обираємо на посади для керування селом, заздрість і біль в серці за рідний торчин сковує душу. Чому в Смолигові без підприємців і колгоспу Прусиха може будувати, робити інфраструктуру європейською , а в нас з кучою підприємців , платників податків все руйнується, коли забираю дитину із садочку то думаю чи встоїть він до ранку , чи вже впаде.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723252960)
123
Показати IP
16 Серпня 2015 15:44
Люди, заздрість - це погана риса характеру. А сусіду хочеться сказати, що така людина як Галина Дмитрівна заслуговує на шану і повагу за її піклуванням про село, (а не "Прусиха")!!!!! Добре в нашій країні почнемо жити лише тоді, коли вашого Торчинського голову будете обзивати за занедбаний Торчин, а людей які працюють шанувати!!!
Місто на Волині продає кілька земельних ділянок. Де і за скільки
9 Серпня 2024 23:42
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 23:42
У Бразилії розбився літак, на борту якого перебувало 62 особи
9 Серпня 2024 23:22
9 Серпня 2024 23:22
Український фільм жахів «Морена» отримав головну премію від Tokyo Horror Film Festival
9 Серпня 2024 23:03
9 Серпня 2024 23:03
Землю та будівлі луцького автозаводу продають за 240 млн. Фото
9 Серпня 2024 22:44
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 22:44
Лучанка передала Музею волинської ікони старовинні пам’ятки, які отримала у спадок
9 Серпня 2024 22:25
9 Серпня 2024 22:25
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
9 Серпня 2024 22:06
9 Серпня 2024 22:06
На українських банкнотах з’явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!»
9 Серпня 2024 21:47
9 Серпня 2024 21:47
За плетіння сіток – 12 тисяч гривень: у Луцьку запрошують на офіційну роботу
9 Серпня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 21:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.