USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.60 10.75

На Волині начальник відділу освіти відповість за «холодні обіди»

19 Лютого 2015 14:45
До дисциплінарної відповідальності притягнули начальника відділу освіти Володимир-Волинської РДА Аллу Мельник за відсутність гарячого харчування у школі села Лудин.

Такими є підсумки службового розслідування ініційованого першим заступником голови РДА Володимиром Собіпаном, які він озвучив на сесії районної ради, що відбулась сьогодні, 19 лютого.

Нагадаємо, що на попередній сесії із запитом з вимогою провести службове розслідування факту відсутності гарячого харчування у Лудинській ЗОШ до Володимир-Волинської РДА намагався звернутися депутат райради Микола Супрунович. Втім, тоді його запит більшість депутатів не підтримала.

Причиною відсутності гарячого харчування стала електроплита, яка вийшла з ладу і яку, попри заплачені ще в кінці 2014 року гроші за ремонт, відремонтували лише на початку лютого 2015 року.

На сесії районної ради Володимир Собіпан повідомив, що попри те, що депутати не підтримали запит Миколи Супруновича, він дав доручення провести службове розслідування.

«Службове розслідування провели у відділі освіти. Згодом комісія виїхала на місце у школу, де зафіксували, що електроплита працює. Всі питання, які стосувалися ремонту електроплити і харчування дітей викладені у висновках комісії. Моїм розпорядженням до дисциплінарної відповідальності притягнуто начальника відділу освіти», - розповів Володимир Михайлович.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Світлана Показати IP 19 Лютого 2015 14:48
Ну хоч щось добре
читач Показати IP 19 Лютого 2015 15:01
Да уж, плиту ремонтували місяць - а караєм не того, хто взяв гроші і не поремонтував плиту, і навіть е директора, а якогось чиновника.
пліткарка до читач Показати IP 19 Лютого 2015 16:31
а чого це якогось? гроші не на відділ освіти перерахували в грудні? риба гниє з голови
до Світлани Показати IP 19 Лютого 2015 15:02
Дуже гарна риса в українців(справжніх) -радіти від чужої біди!
Анонім до до Світлани Показати IP 19 Лютого 2015 16:08
Багато керiвникiв освIтян треба пересадити! Певно заказуха, а добре буде, як не буде корупцiї, порушення присяги держслужбовця (ключове слово "присяга") тягне за собою ой якi наслiдки, також i на духовному рiвнi.
про ЛВПУ - 9 до Анонім Показати IP 23 Лютого 2015 21:52
історія Сьогодні, 20:48 Кажуть, що в училищі був період коли учням в їдальні на обід давали індичатину. Пригадують, що таке меню сильно розсмішило членів педагогічної ради після його оприлюднення. З часом те меню якось замаскувалось. А тепер знову чомусь пригадали ту індичатину. Фігурують навіть прізвища "учнів", що ласували делікатесним м"ясцем, яке в училище навіть не доїзжало. Доставлялись тільки накладні для списання. Кажуть, що прізвища тих "учнів" з деякими фотографіями невдовзі з"являться в інтернеті ...
хаха до до Світлани Показати IP 19 Лютого 2015 16:11
Чи знають держслужбовцi, освiтяни зокрема, яку бiду приносять людям вони своєю дiєю чи бездiяльнiстю? Чи ця панi чесний держ чиновник, який не брав хабарi, приймав на роботу без знайомств i т.д.?
Палач Показати IP 19 Лютого 2015 15:41
Карають того "кого ТРЕБА покарати" , а причина неважлива. І взагалі неважливо чи є причина.
Воєвода Показати IP 19 Лютого 2015 15:45
Молодець, Собіпан! Єдиний хто втримався на посаді з колишніх РЕГІОНАЛІВ! Сьогодні і службове розслідування проводить і догани роздає! На наступну річницю "Небесної Сотні" вже буде називати себе "Майданівцем"
думаю до Воєвода Показати IP 19 Лютого 2015 16:36
ініціював Супрунович, а Собіпан - молодець! ще б взнали у діток і батьків скільки часу в тому Лудині спортзал був закритий? а коли автобус шкільний дітей не підвозить до школи? ех! Правда є! за неї треба боротися, може так щось зміниться
Анонім до думаю Показати IP 19 Лютого 2015 16:50
А чого спортзал був закритий? Директор школи Лудина пані Гладчук теж з регіоналів.
111111 до Анонім Показати IP 19 Лютого 2015 18:03
а в спортзалі був банальний ремонт, який з нашим державним фінансуванням затянувся на декілька років! Чомусь ніхто з доброзичливих дописувачів не написав, що саме ремонт був зробленний силами директора, батьків і тех. персоналу! Автобус має здатність ламатися, і вибачте, не на воді їздить! Часто таке буває, що немає пального! Я нікого не захищаю і не звинувачую, просто перш ніж вмикати радіо баба, бабі сказала прийдіть в будь-яку державну установу і в умовах недофінансування, постійного тиску згори, і нерозуміння в колективі попрацювати і хоча б щось зробити!
Знаю до Анонім Показати IP 19 Лютого 2015 18:37
Так там в тій раді половина з регіоналів. а директори, то мабуть всі! Хай би хто правду написав
911 Показати IP 19 Лютого 2015 20:39
Познімати всіх начальників освіти давно треба бо від хабарів пороздувались чи ти кінчив університет чи і ніде не вчився а дасиш взятку і є робота а не даси то хоть і сто років учись то не матимеш роботи .
777 до 911 Показати IP 22 Лютого 2015 20:18
правильно..давно пора...тримають своїх пенсіонерів коло себе, а молодим хоч зуби на полку клади.
999 до 777 Показати IP 26 Лютого 2015 11:40
а тиск який чинили і чинять начальники выдділів освыти на директорів ? наприклад василь іванович стрільчук в Любомлі погрожував директорам звільненням з роботи за політичні погляди, (він уже в усіх партіях побував)тому, що сам одноосібно приймає рішення про їх перебування на посаді. кого хоче того бере на роботу дирктором.кого хоче звільняє.напевно що на це треба увагу звернути.
іван Показати IP 27 Квітня 2015 09:22
алла любить владу, гроші, горілку, сплєтні інше її не цікавить.