USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.74

На Волині мисливці виступили проти орендарів лісових угідь

1 Грудня 2014 16:52
Мисливці Ковельщини вимагають від райради та обласних депутатів швидко і адекватно відреагувати на скарги щодо порушень введення господарської діяльності ГО «Мисливсько-рибальський клуб «Стохід-Козацький» та МПП «Вероніка», - інформує «ПроКовель».

Зі слів голови Люблинецької первинної мисливської організації Юрія Троцюка, з тих пір як Волинська обласна рада своїм рішенням надала приватним особам у користування терміном на 25 років ці два мисливські угіддя, жителям навколишніх сіл стало небезпечно ходити в ліс за грибами та ягодами, де ведеться хаотичний відстріл дикого звіря. Люди скаржаться, що орендарі погрожують та шантажують тих селян, які намагаються боротися зі свавіллям та безкарністю орендарів.

Все це до обранців району під час засідання 39 сесії намагалися донести понад дві сотні мисливців. Вислухали депутати й голову ГО «Мисливсько-рибальський клуб «Стохід-Козацький» Миколу Гетманчука, який, звісно, заперечував сказане попередниками.

Зокрема, він зауважив, що за цей час членами його організації вдалося підняти чисельність дикого звіря, затримати чимало браконьєрів, навести лад і порядок в мисливському господарстві.

До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що факт незаконного полювання виявили у Ковельському районі. Здобиччю зловмисників стала лисиця. Тоді правоохоронці з’ясували, що у мисливців, а це – 48-річний та 45-річний жителі Ковеля, на момент затримання не було дозвільних документів на полювання.

Депутат райради Анатолій Корнійчук запропонував тимчасово ввести мораторій на полювання, мовляв, зараз потрібно воювати зі зброєю в руках не проти зайця, а проти ворога, який нещадно топче українську землю.

Розуміючи той факт, що не в компетентності районної сесії надавати чи відміняти дозволи на користування мисливських угідь, депутати вирішили звернутися до обласної ради, яка 26 лютого торік розпорядилася землями Ковельського району.

Депутати в своєму зверненні вказали на незаконні дії користувачів мисливських угідь ГО «Мисливсько-рибальський клуб «Стохід-Козацький» та МПП «Вероніка». Зокрема, в документі йдеться, що не виконання вимог передбачених договором оренди мисливських угідь користувачами, призводить до постійних конфліктів між користувачами та звичайними мисливцями, в тому числі членами Ковельської міськрайонної організації УТМР, до яких працівники ГО «Мисливсько-рибальський клуб «Стохід-Козацький» та МПП «Вероніка» навіть при наявності у них відповідних дозвільних документів передбачених Законом України «Про мисливське господарство та полювання» пред’являють безпідставні вимоги.

І попросили депутатів Волинської обласної ради внести зміни до рішення №17/82 «Про надання мисливських угідь в користування» та розірвати договір оренди мисливських угідь з громадською організацією «Мисливсько-рибальський клуб «Стохід-Козацький» площею 4863 гектари та МПП «Вероніка», яке орендує 9505 гектарів землі.

Райрада ухвалила це звернення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 90
Анатолій Показати IP 1 Грудня 2014 17:55
Мало того що знищують дикого звіра так вони без жодних дозвільних документів та погоджень з Сільрадами виорюють землі,виливають паливо мастильні матеріали,встановлюють мисливські вежі на теріторіях відтворювальних ділянок суміжних користувачів.Фото доказів маємо.
ПЕТЯ Показати IP 1 Грудня 2014 18:09
З неофіційних джерел відомо що ГО "Стохід Козацькій" кришує людина в пагонах з Обласного УМВС - ШУМІК.
цумань Показати IP 1 Грудня 2014 19:28
Взагалі треба на пару років заборонити полювання.
ав Показати IP 1 Грудня 2014 19:47
вони пацани гроші мають і землі під ногами не чують а прості люди з села це для них як холопи. вони заплатили гроші в обл раду і взяли угіддя в оренду , а Шумік нікого некришує подумайте який толк з цього?
ПЕТЯ Показати IP 1 Грудня 2014 20:15
є толк-приїдуть ТУЗИ з Київа і насиплять бабла за полювання.
Петя Показати IP 1 Грудня 2014 20:16
Всі структури МВС кришують. Правди ніде неможимо добитися
Петя Показати IP 1 Грудня 2014 20:18
Гетьманьчук в свому барі кормить та поїть даремно кришу в пагонах
lutsk Показати IP 1 Грудня 2014 20:38
Все дуже просто . Як тільки князькам місцевого розливу ковельского заборонили браконьєрнічати вони відразу взбунтувались.Всім конюхам шо тут пишуть проти орендарів ваша проблема в тому що вас всіх жаба душить.Всі люди які орендують водойми чи угіддя знають яка це важка справа і з якими дол....ами приходиться вести справи. Прибутку там 0
Анонім до lutsk Показати IP 1 Грудня 2014 22:13
не жаба душить а гнати в шию будемо
lutsk до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 22:27
Кого ти там погониш ??? Попривикали гнати ))) ти хоть когось в свому жити кудись вигнав окрим жинки. Як я розумию орендари мають договир на 25 рокив и в дупи вони тебе мали . Не заважайте людям працювати
Анонім до lutsk Показати IP 1 Грудня 2014 22:31
щей кулками нагонять
123 до lutsk Показати IP 3 Грудня 2014 14:29
будуть вони в д*пі. побачіш як будуть вас гнати
Петя Показати IP 1 Грудня 2014 20:42
Та браконьєрам явно не потрібно шоб були хазяєва. Вони попривикали бити звіра цілий рік, в них полювання не закінчується ніколи. От вони і мутять воду.
ПЕТЯ Показати IP 1 Грудня 2014 20:47
Це орендарі не мають меж.Круглий рік все вибивають бо бояться що завтра копня в сраку получать.
ПЕТЯ Показати IP 1 Грудня 2014 20:52
Це князькі орендарі незнають як відбити ті сумми хабарів що роздавали коли ліс брали.А сумми там немалі.Ось і б:ють все на мясо та ковбасу щоб в барі торгувати
Анатолій Показати IP 1 Грудня 2014 20:56
так дохазяйнуємось що завтра орендарі взагалі ліс колючім дротом огородять
lutsk Показати IP 1 Грудня 2014 21:07
Сміх та й годі. Я зовсім не володію ситуацією про ці угіддя але добре знаю браконьєрів та місцевий люд який хоче прийти на все готове. По статті я розумію що власники ловили браконьєрві і не раз і що підняли чисельність звіра. Напевно це все задокументовано та навіть на волинських новинах була статья.І І скоріш за все це були місцеві князьки якіх не поять в барах та не дають браконьєрнічати . От якби поїли та давали хабарі тоді все було б гаразд. Люди взяли в оренду на 25 років та вкладають кошти не пройшло і 2 роки як їм вже хочуть палки в колеса пхати.От так і живемо тому що всіх жаба душить. Хоча там немає заробітку . Всі приватні угіддя не прибуткові. Петро які хабарі? Ти бачив як хтось комусь давав хабар? Потрібно було ловити коли давали.Ти кажеш круглий рік все вибивають? Факти є? От що там браконьєрів ловили факт є на волинських новинах! Так що язиком молоти це не справи робити.
Вася Показати IP 1 Грудня 2014 21:08
Гетьманьчук сам зібрав біля себе усіх місцевих браконєрів.Ті знають де лосі та кабани водяться і є з кім бити та добирати підранкі.
ПЕТЯ Показати IP 1 Грудня 2014 21:16
факти є 100%.
Вася Показати IP 1 Грудня 2014 21:22
Гетьманьчука оформили 15.11.2014 за незаконне поводження зі зброєю,перевезення у зарядженому стані і не в день полювання.Ще дати фактів??? Є фото з шуляком якого він застрелив
мисливець до Вася Показати IP 1 Грудня 2014 21:32
15.11 це субота і є днем полювання. Є фото з шуляком якого він застрелив- це просто сміх....
Анонім до мисливець Показати IP 1 Грудня 2014 22:18
це у тебе Вася всі дні полювання!!!
Вася Показати IP 1 Грудня 2014 21:24
Є фото де у відтворювальній ділянці УТМР вони зробили вишку і круглий рік полювали. Це хазяї????
44 до Вася Показати IP 1 Грудня 2014 22:27
Може це Масло зробив чи ковельські браконьєри яких він покриває?
Анонім до 44 Показати IP 1 Грудня 2014 22:30
та ні. Сам микола дав вказівку її зробити
555 до 44 Показати IP 2 Грудня 2014 00:32
Масло покривав Миколу до певного часу покі незрозумів що ского в шию його гнати будуть з УТМР
lutsk Показати IP 1 Грудня 2014 21:27
Факти задукоментовані? чи баба бабі сказала. Є факті визивай міліцію або сам сиди в засаді і лови браконьєрів може хлопці тебе на пів ставки лісником візьмуть. Ти попитай на рахунок лісника в хлопців якщо ти такий захісник лісу та звірей. А ти відразу хоч ліс забарти)))))))))))))
Вася Показати IP 1 Грудня 2014 21:28
Визивали. Все оформили
ПЕТЯ Показати IP 1 Грудня 2014 21:31
Та лісникі сопуть тихенько бо завтра кусок мяса матимуть з орендарями
стьопа Показати IP 1 Грудня 2014 21:59
Хлопці можуть не взяти а підставити.Ось такі факти то є 1000%
Сергій Показати IP 1 Грудня 2014 22:01
де кому мало кабанів то вже корови стріляють.Ось так!!!!
стьопа Показати IP 1 Грудня 2014 22:05
15.11 була субота і полювання тількі по ліцензії.
ПЕТЯ Показати IP 1 Грудня 2014 22:08
Ліцензій у Гетьманьчука всього 3шт на кабана а полювання кожну суботу. Якщо місцеві такі бракон*єри то де задокументовані факти???
lutsk Показати IP 1 Грудня 2014 22:15
Так були ж факти прямо на цьому сайти . То що браконьери це зло це факт и саме вони проти власникив мисливських господарств.
Анонім до lutsk Показати IP 1 Грудня 2014 22:26
це КОЛЯ сам домовився з людиною відстріляти лиси і відправив наряд оформити людину.Це як його назвати???
Анонім до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 23:11
Нарізна зброя з оптикою і глушаком. Круто ви лисів б'єте. Такі десь по 100-150 кг.
Анонім до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 23:17
а микола без ліцензії в суботу їздить з екологами разом полює. йому все похер-криша все ПОРІШАЄ
Анонім до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 23:32
Не знаю хто там з кім їздииь, а там є факт.
Славік до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 23:35
по миколі є теж факт. один протокол в суді а ще 2 в екології
Гена Показати IP 1 Грудня 2014 22:28
lutsk-ти рахуїш що 150 чоловік що були на сесії всі бракон*єри???
111 Показати IP 1 Грудня 2014 22:30
Хлопці, а де і ким, на яких посадах взагалі, працюють ті орендарі-князі!!! скільки їх там??
Анонім до 111 Показати IP 1 Грудня 2014 22:34
було засновників 12 а тепер 3 чоловікі.Решта втікла побачівши які жадібні ці 3 особи. Микола має кавярні в ковелі та луцьку,Андрій фури.
lutsk Показати IP 1 Грудня 2014 22:38
Я рахую так що е в нас е служби яки перевиряють орендарив якщо в них питань не мае до орендарив то вси ваши мисливци яких хтось ходив збирав для того щоб вони прийшли на сесию до дупи. И цей хтось той хто положив око на це господарство.все мае бути по закону а не по бажанню мисливцив яки хочуть браконьерничати. Хай купують лицензии и полюють а то хочуть все на халяву
мисливець до lutsk Показати IP 1 Грудня 2014 23:08
часом lutsk це не ви сам пан Микола Гетьманчук, бо йому теж простий народ до дупи як вам!!! Схаменіться пройшов той час коли людей рахують за нічого!!!! Я просто хочу бачити Гетьманчука що він буде говорити на обласній сесії, кали там вже плануєть бути понад 300 мислівців, та 200 мешканців сіл яким він забороняє заходити вліс!!
Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 22:45
та ні. Служби спускають все тихенько в кошик але є громада яка скоро поставить цьому всьому крапку.Людей заділо за живе-воювати немає кому а тузи воюють в лісі,джипив на АТО немає а тузи в лісі мають,простий роботяга вже немає куди піти на полювання а тузи все мають.
lutsk до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 22:56
Гроши плати та полюй. Ось и викрилось те про що я написав з самого початку. Власники угидь яки вкладають свои зароблени кошти в господарство платять зарплату лисникам просто перейшли дорогу браконьерам яки привикли полювати без дозволу . Коментар цього анонима "Людей заділо за живе-воювати немає кому а тузи воюють в лісі,джипив на АТО немає а тузи в лісі мають,простий роботяга вже немає куди піти на полювання а тузи все мають." Ось и вс зрозумило стало:-)
Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 23:03
lutsk-ти сам поїдь подивись хто там і як полює. Хай орендарі дадуть хоча б 1 факт де були бракон*єри??? А у місцевих є факти
123 до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 23:07
Тож в статті пишеться що є складені протоколи.
Анонім до 123 Показати IP 1 Грудня 2014 23:08
на кого???
123 до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 23:14
Ну раз пишуть значить є.
сергій до 123 Показати IP 1 Грудня 2014 23:18
пишуть з вказівкі миколи
Анонім до 123 Показати IP 1 Грудня 2014 23:09
на орендарів є та щей не один
Славік до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 23:08
мало того що є факти то щей є фото
Кіріл Показати IP 1 Грудня 2014 23:05
А які правила та внескі до вступу в ГО "Стохід Козацькій"???
Кіріл Показати IP 1 Грудня 2014 23:06
хтось знає???
сергій до Кіріл Показати IP 1 Грудня 2014 23:21
ніхто не знає бо то таємниця. це Громадська оргпнізація яка має за 2рокі всього 4 чоловікі. А нащо їм холопи які немають грошей!!!!
мисливець Показати IP 1 Грудня 2014 23:17
часом lutsk це не ви сам пан Микола Гетьманчук, бо йому теж простий народ до дупи як вам!!! Схаменіться пройшов той час коли людей рахують за нічого!!!! Я просто хочу бачити Гетьманчука що він буде говорити на обласній сесії, кали там вже плануєть бути понад 300 мислівців, та 200 мешканців сіл яким він забороняє заходити вліс!!
сергій до мисливець Показати IP 1 Грудня 2014 23:19
скоро буде тікати як щур
Славік Показати IP 1 Грудня 2014 23:24
lutsk-це хтось з орендарі. Ось як тяжко людям зрозуміти що громада усього району проти їх і зробить усе щоб ТУЗИ були на рівні з простим селянином!!!
44 Показати IP 1 Грудня 2014 23:27
Ні як не щур як жирний, ненажерливий,скупий КАБАН !!
555 Показати IP 1 Грудня 2014 23:41
скоро ті депутати що надавали будуть швидко назад все забирати бо народ не пробачіть та запитає хто і скількі брав хабарів
444 Показати IP 1 Грудня 2014 23:46
скоро час дійде і до депутатів. тоді спитаємо хто ухвалював такі рішення!!!!
lutsk Показати IP 1 Грудня 2014 23:48
Люди у вас параноя ви кругом вже цього миколу бачите))) як на мене забагато уваги до цього материалу. Орендарям бажаю успизив уций важкий справи.добранич
444 до lutsk Показати IP 2 Грудня 2014 00:25
це у тебе параноя-царьком себе бачіш!!!
555 до lutsk Показати IP 2 Грудня 2014 00:28
бо так як чінить МИКОЛА з людьми то його тяжко назвати порядним а ЦАРЬКОМ можна але трон під ним хіткій
Ігор Показати IP 2 Грудня 2014 15:25
Пишу щоб всі знали, що приватні угідя, Стохід козацький це перши браконьєри, за вказівкою Гетьманчука їздять ночью з ночніками не в охотнічий день, і полюють на все що в лісі рухається коли наши війскові потребують ночніки в зоні АТО, їм не угідя потрібно, а на Донбас сеператистів ловити Україну захищати.
Коля Показати IP 2 Грудня 2014 15:54
Проти орендарів повстали нетількі мисливці а і громада усіх сіл.Люди немають можливості в ліс ходити бо власникі гонять.Але довго так тривати не буде.Скоро вибори ось тоді побачімо хто на Волині прийде до влади.Громада буде відстоювувати своє
Сергій Показати IP 2 Грудня 2014 17:33
Ця тема актуальна для всієї УКРАЇНИ. Треба всі ліси повирнути в державу. Почати з олігархів та можновладців.
777 Показати IP 2 Грудня 2014 20:38
це не орендарі це бидло не обуздане їх треба одстрільовати як сеператистів.
555 Показати IP 2 Грудня 2014 20:46
Микола взяв в оренду угідя, і думам що буде стриляти звіра, в барах буде продавати страви з дичини но він ошибся народ тебе подавить тим мясом.
ковельчанин Показати IP 3 Грудня 2014 10:46
не знаю шо за Микола, але з коментів видно шо взявся за тих браконьєрів конкретно. в них аж слюна летить і клавіатура димить. А УТМР шо краще? його треба вже давно розганяти ніякої охорони тільки бабло стрижуть. Взагалі треба міняти законодавство і збільшувати відповідальність і штрафи за браконьєрство тоді всі питання будуть закриті.
111 до ковельчанин Показати IP 3 Грудня 2014 14:14
Але чомусь в УТМР більше ніж 1000 чоловік. А скількі за 2рокі вступило людей в Громадську організацію "Стохід Козацькій"????? Жодна нормальна людина не хоче вступати. Мало того засновників було 12чоловік а залишилось 3чоловікі. Чому так???
ДАНИЛО до 111 Показати IP 3 Грудня 2014 17:54
ТОМУ ЩО КОЖЕН МІСЯЦЬ В ТАКІ ГОСПОДАРСТВА ТРЕБА ВКЛАДАТИ ЗНАЧНІ КОШТИ ЯКІИХ НЕ МАЕ В ІНШИХ 12 ЧИ СКІЛЬКИ ЇХ ТАМ Є.
василь до ковельчанин Показати IP 3 Грудня 2014 17:53
Підтримую на всі 100%!!! Взявся так що аж заскулили))) І навіть до цього сайту дійшли. Я також мав справу з такими необтесаними браконьєрами. Тільки в мене інша діяльність риболовство. Покарання для них не має тільки штрафи і то маленькі. то й приходиться тільки прочухани давати .І смішно читати коментарі від одного і тогож браконьєра який спить і баче як він полює на тих господарствах куди люди повкладали величезні кошти які він ніколи в жиитті не заробив. Але запамятай одне лізти в чужий город небезпечно можуть руки відрубати
234 до василь Показати IP 3 Грудня 2014 21:15
це ти такій чесний хазяїн??
111 до василь Показати IP 3 Грудня 2014 21:27
нетількі до сайту а і до обл депутатів.
василь до 111 Показати IP 4 Грудня 2014 00:08
та хоч до верховної ради . мені то що з того .
Петя до василь Показати IP 3 Грудня 2014 21:36
Василь ти сам повикідай сіткі та позбався кабанів бо щей до тебе люди добируться!!!!!
777 Показати IP 3 Грудня 2014 12:47
перепрошую мав на увазі рай депутатів
Р.S Показати IP 3 Грудня 2014 13:11
Шановні, не даремно кажуть, що українська національна тварина – ЖАБА. Подавитесь!!! Не заглядайте в «чужий карман» і замість того, щоб заздрісно рахувати чужі прибутки і «кістки перемивати» самі щось зробіть!Зумійте побудувати власний бізнес, якщо клепки хватить! Браконєри геть знахабніли, прикриваючись сільським населенням даного району, хочуть повернути те свавілля, яке панувало до моменту передачі даних лісових угідь в оренду. Мені не на словах відомо скільки зусиль докладається кожного сезону на доведення до ладу інфраструктури даної території, відновлення популяції звірини та її годівля. Особливо, хочеться відзначити постійну боротьбу з «браконьєрськими вилазками».На мою думку у браконьєрів просто не залишилось більше жодних способів здійснювати свою «чорну» справу ось вони і бісяться. Свідомі і адекватні люди, які цікавляться цією «гостро-актуальною» темою розуміють з якою метою і ціллю ця стаття написана.
999 до Р.S Показати IP 3 Грудня 2014 14:20
Ти населення нечіпай бо навідь родина Гетманчука М підписалась проти того щоб він володів ціми лісами!!!!! Це він геть знахабнів
111 Показати IP 3 Грудня 2014 14:09
P.S-чомусь орендарі першого на район бракон*єра КОМОРНОГО з Порська взяли до себе,якій притягався до крімінальної відповідальності за вбивство на нічному полюванні.У орендарів є своя єгерська служба. цікаво де протоколи на бракон*єрів,де факти?????Чому орендарі немають жодного протоколу на порушення!!! Якщо є факти то їх треба фіксувати та відправляти в суд. Але на данний час чомусь всі протоколи та факти бракон*єрства зафіксовані на орендарів та направленні в суд.Якщо вони діють згідно чінного законодавства то хай ідуть в суд і відстоюють свою правду. P.S в чужий карман ніхто не заглядає та в чужий огород не лізе але й у свій НЕДАМО лізти.Це вас ЖАБА давить що на угідях УТМР є звір а у вас в лісі шаром покоти.
петро до 111 Показати IP 3 Грудня 2014 21:24
на рахунок першого браконьєра на район то повний брєд. є багато "достойніших" кандидатур на таке звання. от вони і мутять бо забрали їхнє, вони все життя там били а тут хазяїн порядок хоче навести і жучить їх. на рахунок того що в ліс не пускають гриби збирати то ше більший брєд аж смішно.
111 до петро Показати IP 3 Грудня 2014 21:33
бред-його позбавили права полювання на 2рокі,а мали притягти до кріміналу.Нашого х*р хто їм дасть.В лісі (сосуть) бо голо от вони і планували вижити людей щоб взагалі ніхто не міг вийти в поле та болота.
петро до 111 Показати IP 3 Грудня 2014 21:45
твого там нічого нема, воно все державне. в цому і вся проблема попривикали,що державне- значить нічиє. зразу видно баконьєрська натура.
111 до петро Показати IP 3 Грудня 2014 21:49
державне-а ми і хочемо все повернути в державу бо 3чоловікі немають права правити громадою і робити все що їм заманеться!!!!
арсен до петро Показати IP 3 Грудня 2014 22:00
имееш факты и знаиш то назови хто такие пусть все знают ато Гетманчука 20раз вспомнили.
феміда до петро Показати IP 3 Грудня 2014 23:34
якщо маїш конкретні фамілії то пишіть щоб люди знали хто і чім дихає. балачкі це таке давайте фамілії і будимо позорити!!! наперед дякую
Тако Показати IP 3 Грудня 2014 15:02
Ментальність українця така: якщо сусіду добре, то треба йому щось за це зробити. Збирати лісові дари ніхто й нікому не забороняє - це брєд. Шастають місцеві аборигени хто де хоче. Аргумент, що на протесті не всі браконьєри - так, не всі, лише купка, а решта - обмануті, підбурені браконьєрами люди, які думають, що прийде інший і господар і в лісі почнуть рости золоті гриби, ягоди самі лізтимуть у кошик, а звірина глядітиме їхніх дітей. Брєд. У цих угіддях нормальні господарі, і нІчого тут бла-бла. І правильно робить орендар, у статті він не виправдовується,а аргументує. Анлайкають ті ж тупі люди, підбурені купкою браконьєрів, яким за це, мабуть, у кошик золотих грибів обіцяли накласти!
123 до Тако Показати IP 3 Грудня 2014 19:32
ти неправий тому що 1000 людей(аборигенів) необдуриш золотими грибами. А підписи люди ставили власноруч. Чомусь ті сусіди лізуть туди що їм неналежить. Є на Волині орендарі Фіміда Інтер але жодної скаргі на їх немає бо до людей відносяться нормально та на чужі теріторії нелізуть.Повага такім орендарям!!!! Нормальні господарі немають ворогів в окружних селах а мають підтримку.