Мерські обіцянки: Романюк за 5 років так і не встановив пам’ятника Бандері
Міський голова Луцька Микола Романюк за 5 років не зміг довести до кінця спорудження пам'ятника українському націоналісту Степану Бандері.
Відповідну обіцянку «Слово і Діло» зафіксувало в листопаді 2011 року.
Тривала історія зі спорудженням пам'ятника Степану Бандері завершилася лише на стадії створення постаменту та виділення коштів. Відповідно до листа Луцької міської ради, станом на 5 травня 2016 року процес спорудження пам'ятника Бандері в Луцьку ще не завершений.
Таким чином, Микола Романюк не виконав власну обіцянку.
Окрім того, на спорудження відповідного пам'ятника двічі виділялися кошти: першого разу невідому суму, наступного – 200 тисяч гривень. 5 лютого 2015 року Луцька міська рада повідомляла, що споруджено постамент і закуплено граніт для його облицювання.
Нагадаємо, 10 листопада 2011 року міський голова Луцька Микола Романюк заявив, що планує встановити пам'ятник Степану Бандері.
Загалом «Слово і Діло» зафіксувало 355 обіцянок Миколи Романюка, з яких 167 є виконаним, ще 47 – у процесі виконання, а інші 141 він провалив.
Нагадаємо, нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку хочуть якнайшвидше спорудити пам’ятник Степану Бандері. Однак, у представників влади однозначної відповіді на питання, чи це станеться, немає.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідну обіцянку «Слово і Діло» зафіксувало в листопаді 2011 року.
Тривала історія зі спорудженням пам'ятника Степану Бандері завершилася лише на стадії створення постаменту та виділення коштів. Відповідно до листа Луцької міської ради, станом на 5 травня 2016 року процес спорудження пам'ятника Бандері в Луцьку ще не завершений.
Таким чином, Микола Романюк не виконав власну обіцянку.
Окрім того, на спорудження відповідного пам'ятника двічі виділялися кошти: першого разу невідому суму, наступного – 200 тисяч гривень. 5 лютого 2015 року Луцька міська рада повідомляла, що споруджено постамент і закуплено граніт для його облицювання.
Нагадаємо, 10 листопада 2011 року міський голова Луцька Микола Романюк заявив, що планує встановити пам'ятник Степану Бандері.
Загалом «Слово і Діло» зафіксувало 355 обіцянок Миколи Романюка, з яких 167 є виконаним, ще 47 – у процесі виконання, а інші 141 він провалив.
Нагадаємо, нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку хочуть якнайшвидше спорудити пам’ятник Степану Бандері. Однак, у представників влади однозначної відповіді на питання, чи це станеться, немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 28
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
777
Показати IP
5 Травня 2016 22:38
Вот горе ! Самая большая проблема города.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Лучанка
Показати IP
5 Травня 2016 22:48
Нікому той пам*ятник в Луцьку не потрібен!! І не піднімайте це питання і не розігрівайте протестні настрої!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
я до Лучанка
Показати IP
6 Травня 2016 20:27
вірно
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Читач
Показати IP
5 Травня 2016 22:51
Хотілось би щось написати, але не були б то Волинські новини, все рівно струть( Так що стримаюсь)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Анонім до Читач
Показати IP
6 Травня 2016 11:46
Все,що не подобається,стирають.Чиста правда.ДЕМОКРАТІЯ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Бандера
Показати IP
5 Травня 2016 22:56
А вiн потрiбен, той пам'ятник?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
лучанин
Показати IP
5 Травня 2016 23:03
Яка ж втрата для нашого міста відсутній С.Б. на площі біля загсу... Якже ми будемо без нього жити... Ми ж його якщо не встановимо.. то тарифи мабуть на ЖКП не перестануть рости... війна в країні не зупиниться.. люди продовжать спиватися та сколюватися (обнюхуватися).. Негайно привезти камяну брилу.. прикувати біля неї Романюка.. і поки не зявиться наш ідол нікуди його не відпускати.. а ні ..-на палю його.. новий мер нас спасе і встановить такий довгоочікуваний памятник..
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Володимир
Показати IP
6 Травня 2016 00:02
При всій повазі до Степана Бандери,йому не місце біля Рацсу.Я проти!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Лучанин до Володимир
Показати IP
6 Травня 2016 09:25
При всій неповазі я взагалі проти такого пам"ятника в Луцьку.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
я до Володимир
Показати IP
6 Травня 2016 20:28
молодець
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
ната
Показати IP
6 Травня 2016 06:17
!!!!. Задовбали вже ...більш немає проблем ,як встановлення памятника!а грошики,то виділяються в кармани ненажерливим с...кам народу!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
555
Показати IP
6 Травня 2016 06:51
памятник то дрібниці почекайте як отримаєте платіжки на гарячу воду і теплоЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЖодноі котельні на тверде паливо не перевів Романюк, а КІндер вже половину зробив
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Лучанка
Показати IP
6 Травня 2016 06:51
Навіть совєти розуміли, що пам'ятник Леніну біля РАГСу недоречний і його там не ставили. Але Степан Бандера у нас, мабуть, Бог сім'ї і плодючості у тому числі... Шановні шанувальники Бандери і депутати місокої Ради, ну як ви собі уявляєте навіть прохід наречених зі свадебних кортежів до входу, якщо прямо посередині площі ( теж назва її недоречна: Небесної Сотні... Ну гарне таке напуття для тих, хто починає спільне життя...) траурні вінки, священники з кадилом і панахідами ,зібрання націонал-радикалів. А ще й зобовяжуть (я , чомусь, впевнена, молодят квіти покладати Степану Бандері). А до чого тут молодята? Вони якось будуть заважати....Шановне панство, ви переплюнули СОВЄТИ у своєму тупому ідолопоклонництві!!! Я вже не раз писала, що памятник вашому вождю біля РАГСУ всі будуть сприймати лише як СИМВОЛ ІДИОТИЗМУ ВАШОГО ПРАВЛІННЯ!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
читач до Лучанка
Показати IP
6 Травня 2016 08:49
підтримую вас цілком...........і перш ніж ставити памятник біля рагсу потрібно було провести опитування громадян...якщо вже такі чесні патріоти.........а найкраще поставити памятник десь біля будинку якогось ярого націоналіста......
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
От так
Показати IP
6 Травня 2016 07:39
Всі проти і правильно, Ставте той памятник біля міської ради чи біля обласной , а не проти загсу. А взагалі без нього можнв обійтись!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Лучанка 1
Показати IP
6 Травня 2016 08:54
Всі недоліки, що були у радянського режиму (про які з таким обуренням говорили наші "доморощені" "європейці, та "демократи") сучасна українська (у тому числі, нажаль, і луцька) влада повторює з абсолютною точністю, тільки помноживши на 10. У тому числі - і бажання "натикати" пам'ятників скрізь, де це можна і не можна, потрібно чи не потрібно.
З усіх заставків нам говорять, що Україна крокує у Європу, що ми переймаємо європейські цінності, неодноразово було сказано також, що Луцьк - то європейське місто. То чому ж слова і справи у нас ідуть окремо?
Луцьк територіально не настільки далеко до Європи, міське керівництво їздить ро різних європейських країн доволі часто. Так невже не побачили та не зауважили, що такого "чуда" з пам'ятниками там не виробляє ніхто! Якщо ні - то для чого їздять та який досвід переймають?
Невже не зрозуміло, що по-справжньому пам'ять вшановують за зверігають не так...
Давайте тоді біля кожного житлового будинку, біля кожного магазину та аптеки, біля кожного дитячого садочка, школи чи лікарні встановимо пам'ятники. А що?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Лучанин
Показати IP
6 Травня 2016 09:03
А чого ви забули згадати Шибу,при якому починалось це будівництво і обіцялось будівництво за пожертви населення і меценатів.Чи це піар тільки перед виборами?Чи ви думаєте немає куди подіти бюджетні кошти?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Анонім до Лучанин
Показати IP
6 Травня 2016 10:57
Це свідчить про те,що мало бажаючих, щоб спостерігати свого вождя у камені чи бронзі. За 5 років можна було б назбирати тисяч 200, памятник бажають,а на нього гроші пожертвувати ?О ні !
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
1111
Показати IP
6 Травня 2016 09:05
звичайно пам'ятник важливіший ніж харчування дітей у садочках та школах. на пам'ятник гроші знайдемо а на харчування діток НІ
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
лучанка
Показати IP
6 Травня 2016 09:22
Всіх підтримую стопроцентно.Молодець Романюк,що не поставив цього німецького ідола у нас.Він,що жив в Україні,боровся чужмими руками, а сам сидів і там вбили у Німеччині. Хай старі націоналісти і ганейчучка поставлять в себе під вікна і милуються ідолом. Геть всіх ідолів взагалі нікому не ставити памятників, ми всі перед Богом рівні. Тут думаєш як вижити,куска хліба скоро не буде за що купити.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Лучанка 2
Показати IP
6 Травня 2016 09:30
А чому не запитають у нинішньої та колишньої влади - коли ж, накінець, з'явиться чи доведеться до ладу фонтан на театральній площі! Центр міста і та яма для сміття вже дістала! А то ж ні, одні ідоли валимо, інші встановлюємо!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
лучанин
Показати IP
6 Травня 2016 09:54
Бандера_УЗУРПАТОР!,а не герой.КРАПКА!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Анонім до лучанин
Показати IP
6 Травня 2016 11:59
Бандит і вбивця.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
123
Показати IP
6 Травня 2016 10:13
виходячи з коментарыв вище - наш мер молодець
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
9989
Показати IP
6 Травня 2016 10:38
Романюк найкращій мер України!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
Незабудка
Показати IP
6 Травня 2016 12:03
Два відгуки стерли.А все було чесно написано,без помилок і матюків.
Цензура.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
цмц
Показати IP
6 Травня 2016 12:16
і х** з ним
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143962)
ден
Показати IP
6 Травня 2016 13:08
найшли кому памятники ставити!!!
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.