USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.50
  • PLN 10.36 10.50

Дружина Порошенка не змогла прочитати «Заповіт» Шевченка

13 Березня 2017 12:05
У мережі з’явилося відео на якому дружина президента Порошенка безуспішно намагається прочитати “Заповіт” Тараса Шевченка.

Про це пише Інфотаб.

Як видно на кадрах відео спочатку перша леді країни Марина Порошенко намагалася продекламувати твір не дивлячись у книжку. Згодом дружина президента все ж стала дивитися на текст твору, однак ситуацію це не врятувало – вона плуталася у словах, а сам твір читала з акцентом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Сумнів Показати IP 13 Березня 2017 12:29
Те, що вона така декламантка Шевченка - воно і не дивно. Дається в знаки неукраїнське походження і використання протягом усього життя російської мови. Більше дивує поведінка "свити". Звиваються перед нею, як ті гадюки на розпеченому металі, демонструючи при цьому фальшиву усмішку. Що тут скажеш? Нація рабів і прихвостнів. Сумно.
ппц Показати IP 13 Березня 2017 12:29
то ппц
Люся Показати IP 13 Березня 2017 12:35
Людочка Януковича несла "брєд" про наколоті апельсини, і нічого, народ все проковтнув.
Укроп Показати IP 13 Березня 2017 12:37
от цим все сказано!
Педагог Показати IP 13 Березня 2017 13:35
Негайно в школу її! У перший клас!
V. Показати IP 13 Березня 2017 13:38
Як на мене проста нестача досвіду публічних виступів. Може і знала, але занервувала та забула. Звісно, така непідготовленість на рівні дружини президента це ганьба. Але це, на мій погляд, не дає зробити ніяких висновків, окрім того що якість влади сучасної України дуже низька.
ТОлік Показати IP 13 Березня 2017 13:46
хто нічого не робить той і не помиляється. Так що подивіться кожен на себе а тоді аналізуйте і пліткуйте інших.
Анонім до ТОлік Показати IP 13 Березня 2017 19:36
яке там не помиляється !!!!!!!! ГАНЬБА !!!!!!!!! вже можна було б вивчити перед виступом 2 куплети
123 Показати IP 13 Березня 2017 15:09
А давайте всіх будемо кидати за грати - тих, хто не говорить українською так як хочуть патріоти. Введемо окрему статтю кримінального кодексу за незадовільну вимову. Усіх пересадимо! Всі такі досконалі?
Анонім до 123 Показати IP 13 Березня 2017 15:59
Убоге ти створіння.......і сарказм твій нідочого...
Анонім до 123 Показати IP 13 Березня 2017 19:38
затявкала підтанцовка з 13-го ряду. що, язик до д"пи не дістав ?
Свідома Показати IP 13 Березня 2017 16:10
Позорисько!!!!Перша леді!!!За 3 роки могла б підготовитись до виступів,а не знати "Заповіт",це стидоба!!!
Анонім Показати IP 13 Березня 2017 19:40
ой шо ві, шо ві !!!!!!!!!!! сарочка так харашо віступіла !!!!!!!!!!!
Радикал Показати IP 29 Квітня 2017 09:21
Це.не.перша.леді.це.наступний.тупак.пороха.бидлюка.які.не.поважають.ні.себе.ні.народ.Одним.словом.Бидло.нації