Депутати просять на сесію керівництво луцького спиртзаводу
Керівництво луцького спиртогорілчаного комбінату не прийшло на сесію міськради, незважаючи на запрошення.
Про те, що таку зустріч необхідно все-таки організувати, наполягав у своєму зверненні депутат Сергій Сівак під час 51 чергової сесії міськради сьогодні, 25 грудня.
Нагадаємо, на попередній черговій сесії депутати прийняли рішення заслухати звіт керівництва підприємства. Адже, згідно з інформацією озвученою в сесійній залі, після реорганізації та приєднання до ДП «Укрспирт», підприємство перебуває на межі банкрутства. Масово скорочують кваліфікованих працівників.
«Депутат може звернутися до будь-якого підприємства, незалежно від форми власності, заслухати звіт про його господарську діяльність», - зауважив Сергій Сівак.
Перше запрошення керівництво СГК, вочевидь, проігнорувало. Тому депутат попросив звернутися до прокурора Луцька надати правову оцінку діям керівника підприємства. А керівництво СГК має публічно повідомити про стан господарської діяльності.
Депутати запит підтримали.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про те, що таку зустріч необхідно все-таки організувати, наполягав у своєму зверненні депутат Сергій Сівак під час 51 чергової сесії міськради сьогодні, 25 грудня.
Нагадаємо, на попередній черговій сесії депутати прийняли рішення заслухати звіт керівництва підприємства. Адже, згідно з інформацією озвученою в сесійній залі, після реорганізації та приєднання до ДП «Укрспирт», підприємство перебуває на межі банкрутства. Масово скорочують кваліфікованих працівників.
«Депутат може звернутися до будь-якого підприємства, незалежно від форми власності, заслухати звіт про його господарську діяльність», - зауважив Сергій Сівак.
Перше запрошення керівництво СГК, вочевидь, проігнорувало. Тому депутат попросив звернутися до прокурора Луцька надати правову оцінку діям керівника підприємства. А керівництво СГК має публічно повідомити про стан господарської діяльності.
Депутати запит підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722029058)
Остап
Показати IP
25 Грудня 2013 16:57
сівак ти певно дуба не обійшов... """Депутат має право звернутися із запитом з питань, віднесених до відання ради.""" ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО Є У ВІДАНІ РАДИ? Собака як немає що робити то яйця лиже... раджу....
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
На Волині на дорогах держзначення латають вибоїни та герметизують тріщини
26 Липня 2024 21:17
26 Липня 2024 21:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.