Депутати не надали бурштинові надра жодній з п'яти фірм
![](/resize/450x253/r/files/news/2016/04-07/185115/123jjfjfj.jpg)
Народні обранці волинської громади проголосували за те, аби не надавати жодному з 5 підприємств дозволу на користування надрами для видобутку бурштину, які розміщені на Волині.
Про це йшлося під час четвертої позачергової сесії Волинської облради сьогодні, 7 квітня.
Серед інших, не погодили надання надр з метою геологічного вивчення наступним підприємствам: ТзОВ «Асоціація міжнародної комерції «Агро+» (ділянка «Польська Гора»); ТОВ «Гірничодобувна артіль «Деревок» (ділянка «Деревок»); ТзОВ «Любешівська старательська артіль» (ділянка «Бірки»); ТзОВ «Т.П.П.» (ділянка «Северинівка»).
Таке рішення було вмотивоване тим, що попередньо профільна комісія Волинської обласної ради рекомендувала не погоджувати надання надр у користування низці підприємств, мотивуючи це тим, що документи потребують подальшого вивчення. Члени комісії звернули увагу на те, що відповідні управління не вивчили документи, які надало підприємство. До прикладу, у документах вказано, що рекультивація ділянки не передбачається. Тоді члени комісії вирішили рекомендувати облраді не підтримувати надання надр в користування ТОВ «Перша Волинська старательська артіль».
Аналогічні рекомендації ухвалили щодо низки інших проектів рішень: щодо погодження надання надр у користування ТзОВ «Асоціація міжнародної комерції «Агро+» (ділянка «Польська Гора»), ТзОВ «Любешівська старательська артіль» (ділянка «Бірки»), ТОВ «Гірничодобувна артіль «Деревок» (ділянка «Деревок») та ТзОВ «Т.П.П.» (ділянка «Северинівка»).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час четвертої позачергової сесії Волинської облради сьогодні, 7 квітня.
Серед інших, не погодили надання надр з метою геологічного вивчення наступним підприємствам: ТзОВ «Асоціація міжнародної комерції «Агро+» (ділянка «Польська Гора»); ТОВ «Гірничодобувна артіль «Деревок» (ділянка «Деревок»); ТзОВ «Любешівська старательська артіль» (ділянка «Бірки»); ТзОВ «Т.П.П.» (ділянка «Северинівка»).
Таке рішення було вмотивоване тим, що попередньо профільна комісія Волинської обласної ради рекомендувала не погоджувати надання надр у користування низці підприємств, мотивуючи це тим, що документи потребують подальшого вивчення. Члени комісії звернули увагу на те, що відповідні управління не вивчили документи, які надало підприємство. До прикладу, у документах вказано, що рекультивація ділянки не передбачається. Тоді члени комісії вирішили рекомендувати облраді не підтримувати надання надр в користування ТОВ «Перша Волинська старательська артіль».
Аналогічні рекомендації ухвалили щодо низки інших проектів рішень: щодо погодження надання надр у користування ТзОВ «Асоціація міжнародної комерції «Агро+» (ділянка «Польська Гора»), ТзОВ «Любешівська старательська артіль» (ділянка «Бірки»), ТОВ «Гірничодобувна артіль «Деревок» (ділянка «Деревок») та ТзОВ «Т.П.П.» (ділянка «Северинівка»).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721208153)
Столяр
Показати IP
7 Квітня 2016 14:07
в мене сьогодні чорний день..я вже мішки на бурштин пошив а тут на такий облом(((
![](/public/images/user_no_foto.png?1721208153)
User
Показати IP
7 Квітня 2016 15:10
Депутати, ось вам ідея. Видобування бурштину потрібно віддати Збройним Силам України. Відповідно, частина прибутку від продажу бурштину буде іти на фінансування і розвиток ЗСУ, що на 100% зніме необхідність забезпечення ЗСУ із бюджету. 1,5% податок з населення, збір харчів в супермаркетах для військових, благодійні скриньки - все це стане непотрібним. Охорона бурштинових копалень буде теж покладена на ЗСУ, при виявленні "кротів"-нелегалів - вогонь на ураження без лишніх запитань. Тільки так можна розгребти цей бардак.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721208153)
генерал армії до User
Показати IP
7 Квітня 2016 16:32
Підтримую Вас, якраз третій поверх будиночка добудую та круту нову машину куплю коханці.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721208153)
Товарищ Сталин до генерал армії
Показати IP
7 Квітня 2016 19:40
коментар було видалено
Волинські аграрії уже намолотили 108 тисяч тонн зерна
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
У Луцькому районі мама та немовля захворіли на лістеріоз
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Німеччина виділяє €10 млн на відновлення «Охматдиту»
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Через кишкову паличку у луцьких водоймах купатися не можна. Що думають про заборону люди
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.