USD 41.20 41.39
  • USD 41.20 41.39
  • EUR 41.20 41.39
  • PLN 10.60 10.75

176 гектарів землі Волинська ОДА передала «Континіуму»

11 Травня 2015 09:00
Володимир Гунчик 6 травня підписав розпорядження голови Волинської ОДА, згідно з яким 175,9639 гектара землі передали товариству з обмеженою відповідальністю «Цумань-Риба». Співзасновником цього підприємства є товариство з обмеженою відповідальністю «КОНТІ-БУД УЖГОРОД», яке входить до групи компаній «Континіум», що підконтрольна народному депутату Верховної Ради України Ігорю Єремеєву. Про це повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.

Згідно із розпорядженням № 172, в оренду на 49 років надали такі ділянки:

– площею 19,3456 гектара (кадастровий номер 0721881600:06:000:1345) для рибогосподарських потреб (для ведення рибного господарства), розташованої за межами населених пунктів Дідичівської сільської ради Ківерцівського району;

– площею 40,1268 гектара (кадастровий номер 0721881600:06:000:1344) для рибогосподарських потреб (для ведення рибного господарства), розташованої за межами населених пунктів Дідичівської сільської ради Ківерцівського району;

– площею 17,8919 гектара (кадастровий номер 0721880400:02:000:0337) для рибогосподарських потреб (для ведення рибного господарства), розташованої за межами населених пунктів Берестянської сільської ради Ківерцівського району;

– площею 42,9933 гектара (кадастровий номер 0721880400:02:000:0338) для рибогосподарських потреб (для ведення рибного господарства), розташованої за межами населених пунктів Берестянської сільської ради Ківерцівського району;

– площею 15,1052 гектара (кадастровий номер 0721880400:02:000:0339) для рибогосподарських потреб (для ведення рибного господарства), розташованої за межами населених пунктів Берестянської сільської ради Ківерцівського району Волинської області;

– площею 40,5011 гектара (кадастровий номер 0721855400:04:000:3103) для рибогосподарських потреб (для ведення рибного господарства), розташованої за межами населених пунктів Олицької селищної ради Ківерцівського району.

Гунчик доручив Ківерцівській районній державній адміністрації «укласти договори оренди зазначених земельних ділянок з Товариством з обмеженою відповідальністю «Цумань – Риба» в установленому законодавством порядку».

ТОВ «Цумань – Риба» зареєстроване у Цумані на вулиці Васильєва, 46. Його засновниками є депутат селищної ради Попик Людмила Прокопівна, яка раніше очолювала місцевий рибгосп та «засвітилася» під час скандалу з будівництвом у Старому місті Луцька, і товариство з обмеженою відповідальністю «КОНТІ-БУД УЖГОРОД». Це підприємство зареєстроване у Луцьку на вулиці Дубнівській, 23, в одному із основних офісів групи компаній «Континіум».

Основні адреси підприємств «Континіму» в Луцьку: вулиця Дубнівська, 23, вулиця Єршова, 1, 2, вулиця Кременецька, 38, вулиця Рівненська, 48.

Нариклад, на вулиці Дубнівській зареєстровані такі відносно відомі підприємства: ТОВ «Компанія з управління активам «Прайм Тайм», ТОВ «Альфа Вест Ойл Груп», ТОВ «Спецпроект-ексклюзив» – засновник ПортСіті.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, про свідоме затягування процедури оформлення документів на оренду землі підприємством групи «Континіум», щоб не сплачувати оренду. Однак, завдяки зусиллям луцьких депутатів, фірма нардепа все ж розпочала оформляти всі необхідні папери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
А Показати IP 11 Травня 2015 09:19
Та віддайте йому вже весь Ківерцівський район, не тратьте часу.
опа Показати IP 11 Травня 2015 09:24
Єремеєва назвали головним корупціонером в Раді, а гунчику - поф*г. Значить має зиск.
факт Показати IP 11 Травня 2015 09:31
Брехлива, злодійська і зрадлива влада була і є в нас від району і до Києва ... У нас ШАРОВАРЩИНА .... Гарно говорять, гарно пишуть, у вишиванках і шароварах по площах бігають, потім - ноги в руки, язик у ср...ку, і моя хата скраю. Хоч один раз у житті потрібно роги владі наставляли? Отож-бо....а даремно, що ні.
вибачаюсь Показати IP 11 Травня 2015 09:33
Брехлива, злодійська і зрадлива влада була і є в нас від сільської ради ,району і до Києва ...
до вибачаюсь Показати IP 11 Травня 2015 09:40
Ну що внас такий нород.Краще хай бур'яном заросте ніж хтось його окультурить.
Радован до до вибачаюсь Показати IP 12 Травня 2015 07:45
хімізоном окультурить.
Я про інше Показати IP 11 Травня 2015 09:52
Питання в тому, чи законно зможе пересічний громадянин України-неньки отримаєте земельну ділянку при зверненні в наші установи і заклади ....Чи буде по муках ходити від одного кабінету в інший і велику дулю отримати.
Земля Показати IP 11 Травня 2015 09:56
В нас сотнями гектарів хочуть декілька олігархів окультурувати землю на Україні -ненці ...Іншим українцям - кріпакам зась...
Анонім до Земля Показати IP 11 Травня 2015 14:25
не переживайте, скоро продадуть землю і будете за копійки працювати не на місцевих олігархів, а на панів з-за кордону, які будуть власниками українських чорноземів. хто не скаче, той москаль!
кася Показати IP 11 Травня 2015 10:00
Вони ж її не подарували. передали в оренду. то чого такий шум підняли. Єремеєвдопомагає району. Зробив там багато
тутешній до кася Показати IP 11 Травня 2015 18:13
Наробив він у тому районі. Як кіт на глині.
кася Показати IP 11 Травня 2015 10:03
коментар було видалено
мася Показати IP 11 Травня 2015 10:06
Береза є рупором групи пириват. мочать вони Єримеєва. не можна вірити їхнім словам
Анонім до мася Показати IP 11 Травня 2015 14:27
крім того береза є особою єврейської національності. і цей "правий сектор" ряжених патріотів працює на інтереси єврейської олігархії в україні. а справжніх патріотів україни, таких, як олег тягнибок навіть не допустили до верховної ради і внесли в списки антисемітів, за те що він колись сказав, що треба щоб не жид і не москаль панував на україні, а щоб українці були господарями на своїй землі.
дася до Анонім Показати IP 12 Травня 2015 07:52
а у Єреми евреев нема?
мася Показати IP 11 Травня 2015 10:06
коментар було видалено
саня Показати IP 11 Травня 2015 10:17
Хай **** Єрємєєв з тою допомогою якою він надав нам у Камені-Каширському! Маслозавод вирізав на металобрухт, людей викинули на вулицю, молоко по 2.20, всіх корів люди на м"ясо, бо у нього монополія, а літр Оконської води 3 гривні, алкашам і запроданція по 200 гривень, щоб недоумки знов обрали "благодійника". Такої допомоги нам не треба! Гроші Путіна і Фірташа освоює!
Анонім до саня Показати IP 11 Травня 2015 14:28
докази є? про гроші путіна.
Андрій Показати IP 11 Травня 2015 10:20
Як вони задовбали Єремєєви Івахови Гузі.Кожна бля*ь тільки собі рве,землю,заводи митниці !!
Андрій до Андрій Показати IP 11 Травня 2015 18:49
А ти бл...ь, для кого рвешь, чи у тебе не виходить що-небуть вирвати?
до Андрія Показати IP 11 Травня 2015 10:45
Ти випадково не той Андрій якого Єремєєв вигнав за то що крав безмежно?
Андрій до до Андрія Показати IP 11 Травня 2015 18:44
Тебе жаба їсть, чи страх мучить, що ти навіть імені свого не називаєшь?
Анонім Показати IP 11 Травня 2015 11:00
Де межа?
Анонім Показати IP 11 Травня 2015 11:02
Крадіжки безмежні... А ви голосуйте!!!
До ГУНЬКИ Показати IP 11 Травня 2015 11:33
Коли ти вже сам зрозумієш, що не авторитет на Волині??? Бездарний та брехливий керівник.... Де 30 тон соляри... Згідний з людьми, лідер серед ШАРОВАРНИКІВ!
Анонім до До ГУНЬКИ Показати IP 11 Травня 2015 14:30
ну так прийшов же табук скакунів під керівництвом гузя, щоб вигнати Климчука і заставити його написати заяву. от тепер і радійте, гузь добився свого - климчука усунули, гуз всівся у верховній зраді. а ви скачіть далі.
Волинянин Показати IP 11 Травня 2015 11:56
От якби Гунчик "помняв" Єремеєва (рос.призвіще) на порядного українця який живе в Росії, я був би не проти.
Андрей Показати IP 11 Травня 2015 12:12
Гунчик прискорює Третій Майдан.Питання в тому,що вже немає Терщука в якого в УВС можна було сховатися.Народ, як і Бог,довготерпеливий,але не бескінечно терпеливий ...
Анонім до Андрей Показати IP 11 Травня 2015 14:31
третій майдан не вигідний олігархам і тому заборонений. чому був другий майдан? тільки тому що цілодобово олігархи через свої телеканали транслювали майдан на всю країну. а тепер - ніхто нічого не буде транслювати і не буде фінансувати майдан. тому ніякого третього майдану не буде, олігархам і сша це не потрібно.
Андрей до Андрей Показати IP 12 Травня 2015 07:26
Не лякай народ своїм третім Майданом. Тебе з дивана не піднімешь, Спартак лежачий.
Цумань Показати IP 11 Травня 2015 13:15
Завдяки Л.П.Попик зі всіх рибгоспів,які були на Волині зберігся і працює лише Цуманський .Людина все життя пропрацювала в цьому рибгоспі.І ніякого відношення до скандалу з будівництвом у старому місті не має.Це автор приплів щось невідомо звідки.Це єдиний з усіх бувших рибгоспів який круглорічно торгує живою рибою.
знаючий Показати IP 11 Травня 2015 13:44
коментар було видалено
адмін до знаючий Показати IP 14 Травня 2015 08:00
Є така професія ПІДТИРАЧ
знаючий Показати IP 11 Травня 2015 13:45
Чому видаляєте коментарі? В чому причина? Правду вам не можна писати?
!!! до знаючий Показати IP 11 Травня 2015 14:13
Ти б не курив...)))))))))))
до знаючого Показати IP 11 Травня 2015 14:02
А що збудував палиця з товстенюком? Дитячу гойдалку в дворі, де собаки серуть в дитячих пісочницях, пять ліхтарів в парку, міні-футбольне поле в школі з пластмасовим покриттям? Підкажіть, можливо я помиляюсь?
Анонім до до знаючого Показати IP 11 Травня 2015 14:14
При тому дуже помиляєшся!
Катя до до знаючого Показати IP 11 Травня 2015 14:42
Помиляєшся, не тільки дитячу гойдалку. а багато всього зробив. http://www.novyy.lutsk.ua/ - тут пошукай, звітності є і опис діяльності є. Але ж нашо шукати інфу перед тим, як щось писати, пра ?
ЦАРЮ вОЛИНСЬКОМУ Показати IP 11 Травня 2015 14:54
Єремеєву Ігорю все має бути і небо і земля ... Все Ігорю, все Ігорю і небо і земля.... Тільки Ігорю нашому. іГОР ЦАР, А ВСІ КРІПАКИ... ВСІ КРІПАКИ НАДОВГО !!!
KOVPAK Показати IP 11 Травня 2015 14:58
А де - АУКЦІОН !? Де наповнення БЮДЖЕТУ !? ДЕ ВО "СВОБОДА" і їх еколог борець за надра, екологію та пташок САМОСІК!? ))))))))))))))) Розвели волинян рагулі - як зазвичай лохів у вишиванках - частину відправили на утилізацію-мобілізацію, а інших готують в холопи місцевим рабовласникам! ))) Слава Україні !!!
Ми такі нензи Показати IP 11 Травня 2015 15:17
"не переживайте, скоро продадуть землю і будете за копійки працювати не на місцевих олігархів, а на панів з-за кордону, які будуть власниками українських чорноземів. хто не скаче, той москаль! "- ПАНИ ІЗ-ЗА КОРДОНУ, НА ВІДМІНУ ВІД НАШИХ ПАНІВ МАЮТЬ СОВІСТЬ, ШАНОВН (А,) ИЙ. УКРАЇНСЬКІ ПОСЕРЕДНИКИ ВЖЕ СЕБЕ ПОКАЗАЛИ І ПОКАЗУЮТЬ НА НІМЕЦЬКОМУ ЗАВОДІ В М.ЛУЦЬКУ... Собі 9/10, а працівникам 1/10 частину....коштів зароблених кріпаками- працівниками!
Анонім до Ми такі нензи Показати IP 11 Травня 2015 17:11
українці не можуть дати собі дати раду і обовязково повинен бути пан, або із польщі, або із германії, на якого українець має працювати за копійки? чому так?
калькулятор до Ми такі нензи Показати IP 11 Травня 2015 18:05
А ти скільки хотів собі 8/10, наівний. Збудуй та вірішуй кому яка доля
правда Показати IP 11 Травня 2015 17:17
Гарно говорять, гарно пишуть, у вишиванках і шароварах по площах бігають, потім - ноги в руки, язик у ср...ку, і моя хата скраю. Хоч один раз у житті потрібно роги владі наставляли? Отож-бо....а даремно, що ні.
безпілотник Показати IP 11 Травня 2015 18:36
А подумайте, чому в сусідній Білорусі немає війни, не гинуть люди, красиво св"яткують День Перемоги ? Тому що там влада працює на простий народ, а не на олігархів.
Кріпаки Показати IP 11 Травня 2015 20:19
Все віддаймо Ігорку Єремеєву, бо він так хоче...Маємо його бажання виконати.
баба Галя Показати IP 12 Травня 2015 00:24
Оце вже рибки свіженької так і поїмо. Як поїли цукерок із Луцьккондитерачи ряжанки із комо чи може горілоньки із спитрзаводу. Потішиться олігархічна душа новою цяцькою з півроку та й викине ті ставки, як непотріб на смітник
Лучанин Показати IP 12 Травня 2015 02:42
Олігарх Єремеєв скупив не лише виборців Маневицького округу, але й ОДА. Що значить гроші!
Микола Показати IP 14 Травня 2015 07:56
Грабуй що бачеш поки бардак і не має влади на Волині! Бики перетворили міську і обласну раду в Бардель і посьмиховище де будь кого можна купити, А ви дурні дивіться ВТ про щасливе щоденне життя за межами корита. Скоро вибори ВИБЕРЕМО ДОСТОЙНИХ СВИНЕЙМОЛОДИХ ЗДОРОВИХ І ЩО ДОБРЕ ЖЕРУТЬ.