Чи розбудовуватимуть далі каналізаційні мережі Шацька?
На Волині стартував масштабний проект із розбудови каналізаційної мережі селища Шацьк та модернізації очисних споруд. Однак для завершення робіт із каналізуванню місцевості потрібна чимала сума – 8 мільйонів гривень.
Про це під час наради щодо перспектив розвитку Шацького та Любомльського районів Волинської області під головуванням голови обласної ради Ігоря Палиці, що відбулась 21 грудня у приміщенні обласного санаторію «Лісова пісня» повідомив голова Шацької районної ради, представник від «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП» Сергій Карпук.
Так, зі слів Сергія Карпука, нині триває завершення робіт із каналізування Шацька та навколишньої місцевості. В рамках проекту охорони долинних екосистем річки Буг на прикордонних територіях Польщі, Білорусії, України вже вдалось виконати будівельно-монтажні роботи на суму 26 мільйонів 259 тисяч гривень. За час будівництва до центральної частини Шацька прокладено трубопроводи самоплинної системи протяжністю майже 5 кілометрів та напірні системи протяжністю 2,6 кілометра. За час дії вищезгаданого проекту побудували 5 каналізаційно-насосних станцій та модернізували головну каналізаційно-насосну станцію.
Окрім цього, як пояснив голова Шацької райради, у планах - продовження проекту на суму майже 8 мільйонів гривень та підключення житлових будинків до каналізаційної системи. Зокрема, за станом на сьогодні, важливим залишається питання каналізування таких сіл, як Світязь, Пульмо, Мельники і Гаївка, що знаходяться поблизу озер, які впливають на волинську екосистему.Нагадаємо, основними показниками проекту розбудови каналізаційної мережі селища Шацьк та модернізації очисних споруд є підключення центральної частини Шацька до централізованого колектора та збільшення потужностей існуючих очисних споруд. Особлива увага - вулицям, що розташовані поблизу озер Чорне та Люцимер. Запланована розбудова включатиме більше 10 кілометрів мереж, три каналізаційно-насосні станції та нові об’єкти на існуючих очисних спорудах. Впровадження проекту планували здійснювати протягом двох років. Наразі розроблена проектно-кошторисна документація, а також підписана угода з польськими партнерами – ґміною Ханна Влодавського повіту.Зі слів голови селищноїї ради Шацька Сергія Віннічука, за станом на сьогодні проект із каналізування місцевості, розроблений спільно із ґміною Ханна, підходить до завершення. Його бенефіціаром є Волинська ОДА.«І для завершення проекту в селищі Шацьк необхідно 800 тисяч гривень. Ми зверталися з листами до ОДА, 685 тисяч нам дали, однак ми проситимемо передбачення грошей для завершення 10-ти відсоткового внеску у бюджеті на 2016 рік», - звернувся посадовець до голови волинської облради Ігоря Палиці.
На це той відповів, мовляв, такий варіант розвитку подій можливий, однак для цього недостатньо лише розмов:
«Сумуйте всі проблеми, починаючи від інфраструктурних і закінчуючи медичними й освітніми закладами, на базі районних рад, а згодом надайте їх на розгляд депутатів облради, аби ті формували програму розвитку області на 2016 рік», - порадив Ігор Палиця доповідачам.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини розповідало про те, чи справді вода у Шацькому районі є безпечною.
Утім проблема каналізації в районі - далеко не єдина, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що серед проектів, які діють на території району і потребують завершення, очільник Шацької райради виокремив одне з найбільш болючих питань для місцевих мешканців - недобудовану загальноосвітню школу. Саме через це, за станом на сьогодні, частина учнів шацької школи змушена здобувати середню освіту у дитячому садочку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час наради щодо перспектив розвитку Шацького та Любомльського районів Волинської області під головуванням голови обласної ради Ігоря Палиці, що відбулась 21 грудня у приміщенні обласного санаторію «Лісова пісня» повідомив голова Шацької районної ради, представник від «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП» Сергій Карпук.
Так, зі слів Сергія Карпука, нині триває завершення робіт із каналізування Шацька та навколишньої місцевості. В рамках проекту охорони долинних екосистем річки Буг на прикордонних територіях Польщі, Білорусії, України вже вдалось виконати будівельно-монтажні роботи на суму 26 мільйонів 259 тисяч гривень. За час будівництва до центральної частини Шацька прокладено трубопроводи самоплинної системи протяжністю майже 5 кілометрів та напірні системи протяжністю 2,6 кілометра. За час дії вищезгаданого проекту побудували 5 каналізаційно-насосних станцій та модернізували головну каналізаційно-насосну станцію.
Окрім цього, як пояснив голова Шацької райради, у планах - продовження проекту на суму майже 8 мільйонів гривень та підключення житлових будинків до каналізаційної системи. Зокрема, за станом на сьогодні, важливим залишається питання каналізування таких сіл, як Світязь, Пульмо, Мельники і Гаївка, що знаходяться поблизу озер, які впливають на волинську екосистему.Нагадаємо, основними показниками проекту розбудови каналізаційної мережі селища Шацьк та модернізації очисних споруд є підключення центральної частини Шацька до централізованого колектора та збільшення потужностей існуючих очисних споруд. Особлива увага - вулицям, що розташовані поблизу озер Чорне та Люцимер. Запланована розбудова включатиме більше 10 кілометрів мереж, три каналізаційно-насосні станції та нові об’єкти на існуючих очисних спорудах. Впровадження проекту планували здійснювати протягом двох років. Наразі розроблена проектно-кошторисна документація, а також підписана угода з польськими партнерами – ґміною Ханна Влодавського повіту.Зі слів голови селищноїї ради Шацька Сергія Віннічука, за станом на сьогодні проект із каналізування місцевості, розроблений спільно із ґміною Ханна, підходить до завершення. Його бенефіціаром є Волинська ОДА.«І для завершення проекту в селищі Шацьк необхідно 800 тисяч гривень. Ми зверталися з листами до ОДА, 685 тисяч нам дали, однак ми проситимемо передбачення грошей для завершення 10-ти відсоткового внеску у бюджеті на 2016 рік», - звернувся посадовець до голови волинської облради Ігоря Палиці.
На це той відповів, мовляв, такий варіант розвитку подій можливий, однак для цього недостатньо лише розмов:
«Сумуйте всі проблеми, починаючи від інфраструктурних і закінчуючи медичними й освітніми закладами, на базі районних рад, а згодом надайте їх на розгляд депутатів облради, аби ті формували програму розвитку області на 2016 рік», - порадив Ігор Палиця доповідачам.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини розповідало про те, чи справді вода у Шацькому районі є безпечною.
Утім проблема каналізації в районі - далеко не єдина, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що серед проектів, які діють на території району і потребують завершення, очільник Шацької райради виокремив одне з найбільш болючих питань для місцевих мешканців - недобудовану загальноосвітню школу. Саме через це, за станом на сьогодні, частина учнів шацької школи змушена здобувати середню освіту у дитячому садочку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Бразилії знайшли «кокаїнових акул»
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
25 липня: свята, події, факти. Міжнародний день червоних туфель та Міжнародний день здоров’я, щастя і гіпнозу
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Через екстремальну спеку в Греції – спалах коронавірусу. Є смертельні випадки
24 Липня 2024 23:41
24 Липня 2024 23:41
Пішохід раптово вискочив на дорогу: за смертельну ДТП судили 28-річного волинянина
24 Липня 2024 23:22
24 Липня 2024 23:22
В одному з підрозділів на Харківщині сталася стрілянина: є загиблі та поранені
24 Липня 2024 23:04
24 Липня 2024 23:04
Лучанин став першим українським футболістом, який забив на Олімпійських іграх
24 Липня 2024 22:45
![](/public/images/logo.png)
24 Липня 2024 22:45
Українці матимуть мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
24 Липня 2024 22:30
24 Липня 2024 22:30
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
24 Липня 2024 22:11
24 Липня 2024 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
24 Липня 2024 21:53
24 Липня 2024 21:53
Гонконг перетворився на ключового пособника Росії в обході санкцій
24 Липня 2024 21:35
24 Липня 2024 21:35
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
24 Липня 2024 21:18
24 Липня 2024 21:18
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.