Зловмисники обікрали і пошкодили зоопарк. ФОТО
![](/files/news/2013/07-20/45301-1u.jpg)
Зловмисники поламали вітряка у Луцькому зоопарку та вкрали дитячі відеречка та лопатки, - про це йдеться у мережі Facebook, власне, на сторінці звіринця.
«Дуже приємно - писати про приємне. Але сьогодні був і момент розчарування. Як ви, друзі, пам'ятаєте, для наших маленьких відвідувачів та їх батьків, ми облаштували дві зони відпочинку із гойдалками, пісочницями, вітряками та лавками», - йдеться у повідомленні.
«А 19 липня кілька речей для дитячої розваги зникли», - додають працівники.
«А ще - поламали вітряк( Люди!!! Не забувайте - не Ви одні до нас приходите. Не будемо ж ми прив'язувати ланцюгом іграшки та робити вітряки із чавуна) Шануйте нашу працю, шануйте інших))))», - резюмують у меседжі для відвідувачів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Дуже приємно - писати про приємне. Але сьогодні був і момент розчарування. Як ви, друзі, пам'ятаєте, для наших маленьких відвідувачів та їх батьків, ми облаштували дві зони відпочинку із гойдалками, пісочницями, вітряками та лавками», - йдеться у повідомленні.
«А 19 липня кілька речей для дитячої розваги зникли», - додають працівники.
«А ще - поламали вітряк( Люди!!! Не забувайте - не Ви одні до нас приходите. Не будемо ж ми прив'язувати ланцюгом іграшки та робити вітряки із чавуна) Шануйте нашу працю, шануйте інших))))», - резюмують у меседжі для відвідувачів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083738)
сонний
Показати IP
20 Липня 2013 11:24
Помилка "19 серпня".
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083738)
звір'ята
Показати IP
20 Липня 2013 14:39
ми знаємо що це зробили справжні 3,14дараси в поганому змісті цього слова по іншому цих виплядків не назвеш
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083738)
Лучанин
Показати IP
21 Липня 2013 16:12
Варто застерігати, а потім карати тих, хто це робить. Вихід - камери відеоспостереження. Штрафи - 10 000грн. Так здійснюється сучасне "виховання".
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.