Жінки під руки виводили Башкаленка на вулицю. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

Сутичка між мітингувальниками та Першим заступником голови ОДА Олександром Башкаленком трапилася під дверима губернатора. Заступник намагався зайти у приміщення. Однак протестуючі, яким таки вдалося проникнути у стіни ОДА, усіляко перешкоджали йому.
Декілька жінок навіть намагалися під руки, силою вивести чиновника на вулицю до мітингувальників.
Після тривалої штовханини депутатам вдалося вмовити активісток відпустити Башкаленка.
Він увійшов у кабінет голови ОДА.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Декілька жінок навіть намагалися під руки, силою вивести чиновника на вулицю до мітингувальників.
Після тривалої штовханини депутатам вдалося вмовити активісток відпустити Башкаленка.
Він увійшов у кабінет голови ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 32

Сам
Показати IP
24 Січня 2014 14:43
Найбільше з відставки Клімчука виграв ПР Башкаленко. Він зараз руки потирає.

моделюючим цинікам до Сам
Показати IP
24 Січня 2014 17:23
http://www.youtube.com/watch?v=Bvybbp_8UdY#t=35

Слава
Показати IP
24 Січня 2014 14:51
від нього запашок щось не файний йшов, схоже знову памперс наповнив

Дибілові від розумно до Слава
Показати IP
24 Січня 2014 19:45
Ти довго думав щоб це сказати? Сходи поспи...політик...

ви до Слава
Показати IP
24 Січня 2014 21:53
ті плюсики цілим тітушківським інтернет клубом тролів жмете?12 компів?

lutchanka
Показати IP
24 Січня 2014 15:11
"Кричали женщины:"Ура!" и в воздух чепчики бросали!(А.С.Грибоедов. "Горе от ума")

клим
Показати IP
24 Січня 2014 15:15
башкалєнко це гноївка його жінки.

АНОНІМ до клим
Показати IP
24 Січня 2014 19:48
1.Речення починається з великої букви.
2.Перед це ставиться тере в пояснювальних реченнях.
3.Навчись української мови, та граматики!

Анонім до АНОНІМ
Показати IP
24 Січня 2014 20:34
Я б сказав-тИре!)))

Анонім до АНОНІМ
Показати IP
25 Січня 2014 12:14
А там одні грамотєї і прийшли.

Невський до АНОНІМ
Показати IP
25 Січня 2014 17:25
ТЕРЕ - ХА!!!!!!!!!! ВУМНІК хренов. ОТ ПРИДУРКИ!!!!!!!!

Адмін до Невський
Показати IP
25 Січня 2014 23:03
Вумнік, тихіше будь...

Нормальний
Показати IP
24 Січня 2014 15:45
Я чув, як цих жінок науськували на це майдануті мужики... Казали, що ви жінки, вам нічого не буде, а нас загребуть...

Ага до Нормальний
Показати IP
24 Січня 2014 15:59
А ти, часом, не чув голоси з Космосу. Сходи до лікаря, перевірся.

Нормальному парнокоп до Нормальний
Показати IP
24 Січня 2014 17:00
Ти косоголовий був на майдані?!! Запитай в санітара де ти знаходишся?! Який номер палати?

нейтрал до Нормальному парнокоп
Показати IP
25 Січня 2014 10:56
Я, ото читаю Вашу переписку і мені здається що Ви обоє сидите в одні і тій же лікарні тільки в різних палатах.. Перестаньте грубити один одному бо через саме це і розпалюється ворожнеча , а потім і ВІЙНИ!

майданутим
Показати IP
24 Січня 2014 16:08
вот и увидели ваше нутро женщин и детей под танки а сами из хоромов в кресло опубликуйте зачто живут и чем богаты претенденты грабить народ-гузь бондар киприот и другие

Григорій Іванович до майданутим
Показати IP
24 Січня 2014 17:03
Ти косоголовий був на майдані?!! Запитай в санітара де ти знаходишся?! Який номер палати? Яке чи чиє нутро ти там міг побачити? Хіба що блювотину сусіда парашника!

Павло
Показати IP
24 Січня 2014 16:26
Поясніть, чому як тільки коментар на кацапській мові, так знай, що проти майдану та за Яника. Вам погано тут живеться, то їдьте звідси. Це ви до нас приїхали, а не ми до вас.

шльома до Павло
Показати IP
24 Січня 2014 18:14
це я шльома каканович жид- камуніст с*аний завжди ковєркаю расєйской на всєх сайтах.

ХХХ
Показати IP
24 Січня 2014 17:01
Я - жінка. Але на таку падлюку мене й нацьковувати не треба. А взагалі ВОЛИНЯНИ МОЛОДЦІ !!!!!
РS Які можуть бути "хароми" чи "женьщіни" на волинських сайтах?

Анонім
Показати IP
24 Січня 2014 18:20
Это жинки? Вау! Базарные бабы!!!!

Олександр
Показати IP
24 Січня 2014 21:11
Дійсно, Башкаленко - велика ПАДЛА! Потрібно і його з посади в шию гнати.

Анонім
Показати IP
24 Січня 2014 21:42
Достойное поведение в стихийной толпе !!!! Респект Александру!

Софка
Показати IP
24 Січня 2014 22:18
Він також бандит, його першого треба в відстаку!!

Анонім
Показати IP
24 Січня 2014 22:39
Так почитаешь комменты и реально понимаешь,что в основном агрессия и необъективные факты,а ещё оскорбления ! Не более! Судить грехи других вы рвётесь..начните со своих и до чужих не доберётесь!

во во до Анонім
Показати IP
24 Січня 2014 22:44
начни з свого екібазтуза

12345
Показати IP
25 Січня 2014 10:36
Типова українська поведінка - витріщити очі і кричати всяку дурницю. А якщо поговорити з кожним окремо - буде мекати і мукати, бо саме не знає, за що і про що верещить.

свідок
Показати IP
25 Січня 2014 11:27
Стояв біля тих жінок - від них перегаром несло вау!!!

Анонім
Показати IP
25 Січня 2014 12:21
Особливо, мене добив Вітер. А шо казати - кажи Слава Україні, а шо ше казати. Гузь- кажи шось. Ото керівники вищого рівня. І та бабульська, що постійно шось верещала, аж Гузя вивела з себе.

Iнга до Анонім
Показати IP
27 Січня 2014 14:24
Дійсно діалог двох інтелектуалів та потенційних лідерів і керівників.
За ким народ іде????? Кого підтримує??? Не дай бог таким от Гузьо-Вітро-Бондарно-Шибанутим-Козюроїдам керувати нашою областю.

Патріот
Показати IP
25 Січня 2014 18:18
А хто рветься до влади , панове? Хіба не ті кому ми її вручили в 2005му, а в результаті роздеребанили міську та обласну власність , здобули людське презирство і зараз прикриваються нашими спинами? Волиняни! Схаменіться! Не допустіть помилок 10тилітньої давнини, мудро приймайте рішення і ставте на керуючі посади чесних,професійних господарів- УКРАЇНЦІВ
«Ми його в Бога вимолили»: матір чекає звільненого з полону волинянина Олександра Самрука
Сьогодні 21:07
Сьогодні 21:07
Швейцарія приєдналась до санкцій ЄС проти російських медіа
Сьогодні 20:48
Сьогодні 20:48
Демобілізований волинянин пише ікони на ящиках з-під набоїв
Сьогодні 20:29
Сьогодні 20:29
Патрульні спіймали у Луцьку п’яного водія без прав
Сьогодні 19:51
Сьогодні 19:51
Уряд розширив перелік отримувачів ваучерів на навчання
Сьогодні 19:33
Сьогодні 19:33
Полковник нарахував майже 5 млн грн «бойових» для військових, яких відрядили на Київщину
Сьогодні 19:14
Сьогодні 19:14
У Луцьку на вулиці Городецькій горіло авто
Сьогодні 18:55

Сьогодні 18:55
Виставка великодніх атрибутів, гаївки та народні забави: як пройшов етнопроєкт «Великдень у Луцьку»
Сьогодні 18:36
Сьогодні 18:36