Жінку десять років ганяють по кабінетах, не даючи землі
![](/files/news/2008/12-19/3899-1u.jpg)
Мешканка села у Луцькому районі попросила допомоги в отриманні земельної ділянки у першого заступника голови Волинської ОДА Віталія Заремби. Пояснення просте – добитися справедливості на рівні сільради не вдається ось уже десять років, – інформує репортер «Волинських Новин».
Жінка прийшла до Віталія Заремби на особистий прийом. Вона розповіла першому заступнику губернатора, що її родина вже десять років не може отримати у рідному селі Луцького району земельну ділянку під житлове будівництво.
За словами волинянки, її родина від зорі незалежності користувалася земельною ділянкою під городи, однак не приватизували. Коли ж звернулася до сільради, аби отримати землю для будівництва помешкання, то отримала відмову.
«Мені тільки обіцяють, але вже десять років нічого не міняється», – розповіла жінка журналістам. Більше того, чотири роки тому в її родини відібрали і ту ділянку, де був город.
Віталій Заремба, поспілкувавшись із начальником обласного управління земельних ресурсів Сергієм Шабалою, пообіцяв, що на місце виїде комісія, яка вивчить законність відмови з боку сільради про надання цій родині земельної ділянки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Жінка прийшла до Віталія Заремби на особистий прийом. Вона розповіла першому заступнику губернатора, що її родина вже десять років не може отримати у рідному селі Луцького району земельну ділянку під житлове будівництво.
За словами волинянки, її родина від зорі незалежності користувалася земельною ділянкою під городи, однак не приватизували. Коли ж звернулася до сільради, аби отримати землю для будівництва помешкання, то отримала відмову.
«Мені тільки обіцяють, але вже десять років нічого не міняється», – розповіла жінка журналістам. Більше того, чотири роки тому в її родини відібрали і ту ділянку, де був город.
Віталій Заремба, поспілкувавшись із начальником обласного управління земельних ресурсів Сергієм Шабалою, пообіцяв, що на місце виїде комісія, яка вивчить законність відмови з боку сільради про надання цій родині земельної ділянки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.