USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 44.92 45.24
  • PLN 3.30 4.00

Завтра Луцьк прощатиметься з Героєм Андрієм Савчуком

14 Жовтня 2023 12:28
У неділю, 15 жовтня, об 11 годині у Кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку відбудеться відспівування Героя Андрія Савчука, який загинув на війні з російським агресором.

Солдат Савчук Андрій Миколайович (23.11.1989 року народження) загинув 8 жовтня 2023 року в районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Поховають військовослужбовця на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині Захисника. Вічна пам'ять та незгасна слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus