«Закордон» дасть гроші на моніторинг виборів, мерія – на соцзамовлення
![](/files/news/2009/01-30/4657-1u.jpg)
Цього року фінансування проектів, які реалізуються молодіжними організаціями, суттєво скоротиться. Про це йшлося під час засідання «круглого столу» стосовно перспектив третього сектору в Луцьку, – інформує репортер «Волинських Новин».
Як розповіла координатор проектів Асоціації захисту прав молоді Волині Ірина Омельчук, міжнародні фонди констатують, що на 2009 рік буде зменшено фінансування. Пріоритетними темами буде моніторинг діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також тема виборів. Наприклад, міжнародний фонд «Відродження» конкурс проектів оголосить у лютому.
Директор департаменту молодіжної політики та спорту Луцької міськради Володимир Пащенко зізнався, що мерія цього року суттєво скоротила витрати на фінансування проектів молодіжних організацій. Однак він додав, що на деякі інші міські програми гроші взагалі виділяти не будуть. Цього року, за словами пана Пащенка, міськрада оптимізує механізм виділення грошей. Зокрема буде визначено коло проблем, які потребують розв’язання. Саме на них буде сформовано соціальне замовлення і спрямують кошти.
«Якщо молодіжні організації долучаться до подолання різних суспільних викликів, – ми дамо їм зелене світло», – зазначив Володимир Пащенко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповіла координатор проектів Асоціації захисту прав молоді Волині Ірина Омельчук, міжнародні фонди констатують, що на 2009 рік буде зменшено фінансування. Пріоритетними темами буде моніторинг діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також тема виборів. Наприклад, міжнародний фонд «Відродження» конкурс проектів оголосить у лютому.
Директор департаменту молодіжної політики та спорту Луцької міськради Володимир Пащенко зізнався, що мерія цього року суттєво скоротила витрати на фінансування проектів молодіжних організацій. Однак він додав, що на деякі інші міські програми гроші взагалі виділяти не будуть. Цього року, за словами пана Пащенка, міськрада оптимізує механізм виділення грошей. Зокрема буде визначено коло проблем, які потребують розв’язання. Саме на них буде сформовано соціальне замовлення і спрямують кошти.
«Якщо молодіжні організації долучаться до подолання різних суспільних викликів, – ми дамо їм зелене світло», – зазначив Володимир Пащенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.