Волинському селянину вже не страшний вступ до СОТ
Селян у «Зимовій агрошколі» готували до вступу у Світову організацію торгівлі. Про це під час прес-конференції щодо підсумків роботи цієї школи розповіла директор Волинського обласного центру зайнятості Раїса Кучмук, – повідомляє 27 лютого репортер «Волинських Новин».
За словами Раїси Кучмук, сьогодні селянин ще не готовий прийняти вимоги СОТ та відповідати їм. Тому його потрібно навчити цього, чим частково займались у «Зимовій агрошколі». Починаючи з грудня 2008 року, провели півсотні навчальних семінарів, у яких взяли участь 804 сільські жителі. Всього на цей проект з обласного бюджету виділили дев’ять тисяч гривень.
Метою семінарів було навчити селян працювати та заробляти гроші на власній землі. Тобто зробити із селян-одноосібників дрібних підприємців. «Коли хобі реалізується в дохід – це щастя», – зауважив директор Волинського обласного учбового центру АПК Рокині Ростислав Войтюк.
Найбільш активними учасниками «Зимової агрошколи» виявилися Володимирський, Іваничівський, Любешівський та Камінь-Каширський райони. Вчителі-спеціалісти були дуже вражені потенціалом селян та їхніми ідеями.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами Раїси Кучмук, сьогодні селянин ще не готовий прийняти вимоги СОТ та відповідати їм. Тому його потрібно навчити цього, чим частково займались у «Зимовій агрошколі». Починаючи з грудня 2008 року, провели півсотні навчальних семінарів, у яких взяли участь 804 сільські жителі. Всього на цей проект з обласного бюджету виділили дев’ять тисяч гривень.
Метою семінарів було навчити селян працювати та заробляти гроші на власній землі. Тобто зробити із селян-одноосібників дрібних підприємців. «Коли хобі реалізується в дохід – це щастя», – зауважив директор Волинського обласного учбового центру АПК Рокині Ростислав Войтюк.
Найбільш активними учасниками «Зимової агрошколи» виявилися Володимирський, Іваничівський, Любешівський та Камінь-Каширський райони. Вчителі-спеціалісти були дуже вражені потенціалом селян та їхніми ідеями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.