Волинського поліцейського, який продавав наркотики, затримали. Фото

Працівник одного із відділів поліції ГУНП у Волинській області 7 травня 2020 року у Луцьку збув громадянину 100 г канабісу за ціною 17 тис. грн.
Про це повідомляє прокуратура області.
Усього зафіксовано три епізоди збуту правоохоронцем особливо небезпечного наркотичного засобу.
Вирішується питання про повідомлення поліцейському про підозру у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту й збуті особливо небезпечного наркотичного засобу (ч.2 ст. 307 КК України).
Прокурори готують також клопотання до суду про обрання правоохоронцю міри запобіжного заходу.Клопотатимуть і про відсторонення його від посади.
Встановлюється також причетність до вчинення цього кримінального правопорушення інших осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє прокуратура області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 14

Вася
Показати IP
7 Травня 2020 20:02
Че так дорого???

Сергій до Вася
Показати IP
7 Травня 2020 20:27
Того й приняли...

Анонім до Вася
Показати IP
7 Травня 2020 20:33
+ чого так дорого???

гровер до Вася
Показати IP
7 Травня 2020 21:14
170 гривень за грам,при купівлі 100 грам - це нормальна ціна для сортової маріхуани...Ати і далі кури дичку...Вася...

Народна прокуратура
Показати IP
7 Травня 2020 20:40
Бо дурь не проста, а фірмова - поліцейська

анон
Показати IP
7 Травня 2020 21:19
Тю так цєж бошки

007
Показати IP
7 Травня 2020 22:00
Так ось чому не можуть половити тих хто виписуе на стінах ( фен , бошкі ітд ітп ) самі в темі , або ловлять і відпускають без нічого , а те що відібрали продають . Тоді виникає питання чим вони кращі від бариг ? Хіба для цього те чудо йшло в поліцію .

Саша
Показати IP
7 Травня 2020 22:11
Особливо небезпечна , хаха, ще ні один не помер від трави, водка ось що особливо небезбечно.

307 до Саша
Показати IP
7 Травня 2020 23:10
Від травки може і ні, але вона трамплін до більших наркотиків.

307 до Саша
Показати IP
7 Травня 2020 23:10
Від травки може і ні, але вона трамплін до більших наркотиків.

адвокат до 307
Показати IP
8 Травня 2020 09:36
татишо...А може алкоголь чи нікотин є тим трампліном?В переліку наркотичних речовин ООН,по важкості та шкідливості на організм людини,маріхуана знаходиться значно нижче і від алкоголю і від нікотину...

123
Показати IP
7 Травня 2020 22:23
А прізвище слабо, а то в ГУНП багато таких зрощених ППШ талантів!?

FRM
Показати IP
8 Травня 2020 00:23
По коментах можна статистику "підсівших"побачити)))))))))

Лис!
Показати IP
9 Травня 2020 11:38
Цей мєнт з Локачинського відділу.
Він багато років промишляв наркотиками,невже його колеги це не знали?Чи може покривали,або допомагали,а те що купили разом це 100/
Австралії з гвинтокрила розстріляли 700 коал
Сьогодні 23:28
Сьогодні 23:28
Біля Луцька спіймали водія BMW під наркотиками і без прав
Сьогодні 23:09

Сьогодні 23:09
Для волинських шкіл закуповують 24 автобуси
Сьогодні 22:32

Сьогодні 22:32
На Волині відзначили кращих волейболістів
Сьогодні 21:55
Сьогодні 21:55
На Волині підприємець і жінка з інвалідністю збирали дані про пересування працівників ТЦК
Сьогодні 21:36

Сьогодні 21:36
Мінсоцполітики назвало найбільшу пенсію в Україні
Сьогодні 21:18
Сьогодні 21:18
У луцьких дитсадках запланували ремонти. Де саме 
Сьогодні 20:59

Сьогодні 20:59
Юний шахіст із Волині – в десятці найсильніших у світі
Сьогодні 20:40
Сьогодні 20:40