Волинські священики освятили смертельну дорогу
![](/files/news/2008/12-03/3533-1u.jpg)
Дорога Луцьк – Ківерці засіяна придорожніми хрестами: тут сталося безліч аварій, у яких загинуло чимало людей. Тож християни сіл Ківерецького благочиння звернулися до декана протоієрея Олега Ткачуся, щоб освятити шосе. Про це 3 грудня повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт Волинської єпархії УПЦ КП, рік тому після освячення дороги з містечка Ківерці до села Сокиричі трагічних випадків на ній значно поменшало. Днями тут відбулася хресна хода – п’ятнадцять священиків, хор, численні віряни – з корогвами й образом чудотворця Миколая рушила від межі Луцька у напрямку до Ківерець, районного центру, що за 15 кілометрів від обласного центру.
Біля придорожніх хрестиків на місці аварій душпастирі служили заупокійні літії, біля великих хрестів, так званих фігур, – молебні, окроплювали трасу освяченою водою. Зупинялися легкові автомобілі, з них виходили водії й приєднувалися до молитви.
Зупинялися автобуси, з них виходили пасажири і брали благословіння у панотців. Пізніше у соборі Покрови Пресвятої Богородиці у Ківерцях пролунали останні молитви до Всевишнього за безпеку руху на шосе Луцьк – Ківерці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт Волинської єпархії УПЦ КП, рік тому після освячення дороги з містечка Ківерці до села Сокиричі трагічних випадків на ній значно поменшало. Днями тут відбулася хресна хода – п’ятнадцять священиків, хор, численні віряни – з корогвами й образом чудотворця Миколая рушила від межі Луцька у напрямку до Ківерець, районного центру, що за 15 кілометрів від обласного центру.
Біля придорожніх хрестиків на місці аварій душпастирі служили заупокійні літії, біля великих хрестів, так званих фігур, – молебні, окроплювали трасу освяченою водою. Зупинялися легкові автомобілі, з них виходили водії й приєднувалися до молитви.
Зупинялися автобуси, з них виходили пасажири і брали благословіння у панотців. Пізніше у соборі Покрови Пресвятої Богородиці у Ківерцях пролунали останні молитви до Всевишнього за безпеку руху на шосе Луцьк – Ківерці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083643)
Агностик
Показати IP
3 Грудня 2008 18:48
Ну тепер поспостерігаєм - чи це дасть практичну користь, чи знов попи пропіарились тільки на людському горю.
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.