Волинські «петеушники» показали, на що здатні
![](/files/news/2008/06-04/91-1u.jpg)
Як повідомили «Волинським новинам» в ІАЦ «Луцьк», в обласному центрі 4 червня відбулося свято професійно-технічної освіти.
Як ідеться у повідомленні, на Театральному майдані представлено виставку-ярмарок виробів, виготовлених учнями професійно-технічних навчальних закладів Волині. Експозиція презентує продукцію з різьби, гончарства, лозоплетіння, вишивки. Окрім того, можна було ознайомитися з макетами вугільних комбайнів, зразками одягу та постільної білизни, харчовими та ковальськими виробами. На виставці продемонстровано також фільми про технічно-освітні заклади. З них випускники шкіл отримали детальнішу інформацію щодо вибору майбутньої професії.
«Потому в облмуздрамтеатрі відбувся заключний концерт кращих колективів художньої самодіяльності. Окрім того, учні обласного Центру професійної освіти та Нововолинського вищого професійного училища продемонстрували сучасні моделі одягу», - повідомили в ІАЦ «Луцьк».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як ідеться у повідомленні, на Театральному майдані представлено виставку-ярмарок виробів, виготовлених учнями професійно-технічних навчальних закладів Волині. Експозиція презентує продукцію з різьби, гончарства, лозоплетіння, вишивки. Окрім того, можна було ознайомитися з макетами вугільних комбайнів, зразками одягу та постільної білизни, харчовими та ковальськими виробами. На виставці продемонстровано також фільми про технічно-освітні заклади. З них випускники шкіл отримали детальнішу інформацію щодо вибору майбутньої професії.
«Потому в облмуздрамтеатрі відбувся заключний концерт кращих колективів художньої самодіяльності. Окрім того, учні обласного Центру професійної освіти та Нововолинського вищого професійного училища продемонстрували сучасні моделі одягу», - повідомили в ІАЦ «Луцьк».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.