Володимир-Волинський район немає що запропонувати інвесторам?
![](/files/news/2008/10-17/2303-1u.jpg)
В інвестиційному форумі, що відбудеться 24 жовтня, Володимир-Волинський район участі не братиме. Про це заявив голова райдержадміністрації Юрій Михалець під час візиту заступника голови Волинської ОДА Василя Байцима до районного центру із особистим прийомом громадян, – повідомляє 17 жовтня репортер «Волинських Новин».
За словами Юрія Михальця, будь-яку можливість запропонувати певний об’єкт інвестору прокуратура розцінює як корупцію. «Із десяти позовів прокуратури у суд – ми десять виграли. Цей факт демонструє, на скільки безглуздими є звинувачення цього органу», – розповів голова Володимир-Волинської РДА.
«Я ж не буду представляти на форумі те, по чому завтра ж відкриють п’ять-шість кримінальних справ», – пояснив відмову від участі у інвестиційному форумі Юрій Михалець. Хоча, за його словами, район має десять потенційних об’єктів, які можна було б запропонувати інвесторам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами Юрія Михальця, будь-яку можливість запропонувати певний об’єкт інвестору прокуратура розцінює як корупцію. «Із десяти позовів прокуратури у суд – ми десять виграли. Цей факт демонструє, на скільки безглуздими є звинувачення цього органу», – розповів голова Володимир-Волинської РДА.
«Я ж не буду представляти на форумі те, по чому завтра ж відкриють п’ять-шість кримінальних справ», – пояснив відмову від участі у інвестиційному форумі Юрій Михалець. Хоча, за його словами, район має десять потенційних об’єктів, які можна було б запропонувати інвесторам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.