Волейболісти з Європи змагаються у Луцьку
Луцьк приймає етап чемпіонату Європи з волейболу серед юнацьких збірних.
Про це йдеться на сайті «Відомості».
Так, у Луцьку триває волейбольний бум. Після успішних виступів ВК «Континіум-Волинь-Університет» у внутрішньому чемпіонаті та єврокубках цього разу в обласному центрі для палких шанувальників цього виду спорту влаштоване чергове спортивне свято.
З 3 по 7 січня на майданчику Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи змагаються юнацькі збірні команди (дівчата 1996-1997 років народження) України, Польщі, Латвії, Англії, Австрії та Нідерландів у рамках кваліфікаційного етапу чемпіонату Європи.
На урочисте відкриття змагань завітав голова облдержадміністрації Борис Клімчук. Він привітав волейболістів, тренерів та менеджерів збірних з візитом у Луцьк. «Ми раді вітати вас в Україні, на нашій гостинній Волинській землі. Декілька днів тому ми провели Олімпійський 2012 рік, який для нас українців та поляків став ще й роком проведення футбольного чемпіонату Євро-2012. Щиро сподіваємося, що невеличкі сувеніри залишать приємні спогади у ваших серцях і про Україну, і про Волинь. А на майданчику нехай переможе найсильніший та найбільш витривалий», - сказав він.
У перший день змагань збірна України розгромила команду Англії з рахунком 3-0.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться на сайті «Відомості».
Так, у Луцьку триває волейбольний бум. Після успішних виступів ВК «Континіум-Волинь-Університет» у внутрішньому чемпіонаті та єврокубках цього разу в обласному центрі для палких шанувальників цього виду спорту влаштоване чергове спортивне свято.
З 3 по 7 січня на майданчику Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи змагаються юнацькі збірні команди (дівчата 1996-1997 років народження) України, Польщі, Латвії, Англії, Австрії та Нідерландів у рамках кваліфікаційного етапу чемпіонату Європи.
На урочисте відкриття змагань завітав голова облдержадміністрації Борис Клімчук. Він привітав волейболістів, тренерів та менеджерів збірних з візитом у Луцьк. «Ми раді вітати вас в Україні, на нашій гостинній Волинській землі. Декілька днів тому ми провели Олімпійський 2012 рік, який для нас українців та поляків став ще й роком проведення футбольного чемпіонату Євро-2012. Щиро сподіваємося, що невеличкі сувеніри залишать приємні спогади у ваших серцях і про Україну, і про Волинь. А на майданчику нехай переможе найсильніший та найбільш витривалий», - сказав він.
У перший день змагань збірна України розгромила команду Англії з рахунком 3-0.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Марс приховує запаси рідкої води, що можуть покрити планету
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
Науковці знайшли нову причину раннього старіння: вона пов'язана з батьками й алкоголем
Сьогодні 00:22
Сьогодні 00:22
14 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день каліграфії, запатентовано електричний лічильник
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Нідерландець побив світовий рекорд, пройшовши босоніж майже 3,5 тисячі кілометрів
13 Серпня 2024 23:38
13 Серпня 2024 23:38
В Африці оголосили надзвичайну ситуацію через спалах віспи мавп
13 Серпня 2024 23:18
13 Серпня 2024 23:18
У Литві розкрили схему контрабанди товарів до Росії на суму майже 2 млн євро
13 Серпня 2024 23:00
13 Серпня 2024 23:00
На Волині за тиждень вилучили з водойм понад пів кілометра браконьєрських риболовних сіток
13 Серпня 2024 22:39
13 Серпня 2024 22:39
Росія може оголосити нову хвилю мобілізації через високі втрати на фронті, – Bloomberg
13 Серпня 2024 22:22
13 Серпня 2024 22:22
Волинянин ледь не сів на два роки за купівлю посвідчення водія
13 Серпня 2024 22:02
13 Серпня 2024 22:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.