Вкрали ноутбук? Заблокуйте його на відстані!
![](/files/news/2008/11-30/3418-1u.jpg)
Компанія Lenovo планує впровадити в деякі ноутбуки своєї серії ThinkPad нову технологію, розроблену спільно з Phoenix Technologies і яка дозволяє заблокувати вкрадений ноутбук смс повідомленням. Про це 30 листопада повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт Цікаво.Ком, отримавши есемес повідомлення, ноутбук не тільки заблокується, але і підтвердить цей факт у відповіді.
Звичайно, це не поверне вам вкрадену річ, але принаймні це, по-перше, зробить її абсолютно даремною, і по-друге, злодій не дістанеться до інформації, що зберігається там. Моделі з підтримкою цієї функції повинні з’явитися на ринку вже в першому кварталі 2009-го року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт Цікаво.Ком, отримавши есемес повідомлення, ноутбук не тільки заблокується, але і підтвердить цей факт у відповіді.
Звичайно, це не поверне вам вкрадену річ, але принаймні це, по-перше, зробить її абсолютно даремною, і по-друге, злодій не дістанеться до інформації, що зберігається там. Моделі з підтримкою цієї функції повинні з’явитися на ринку вже в першому кварталі 2009-го року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.