В одному із районів Волині закриють пологове відділення райлікарні?
![](/files/news/2008/10-22/2441-1u.jpg)
Під час організаційно-підсумкової наради в заступника голови Волинської ОДА Святослава Кравчука із заступниками голів РДА та міських голів, які вирішують питання реалізації державної політики у гуманітарній сфері говорили про закриття пологового відділення Шацької райлікарні, – інформує 22 жовтня репортер «Волинських Новин».
За словами начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка, за рік у цій установі відбулося тільки 70 пологів, тоді, як у Луцьку щодня народжується понад десять малюків.
«До того ж, щодо кваліфікації лікарів, які допомагають у народженні дітей, теж великі сумніви – за цілий рік там не зроблено жодної гінекологічної операції», – наголосив посадовець.
Як розповів пан Ващенюк, батько, який турбується про свою дружину та дитину повезе її народжувати не до місцевого відділення, а до сусідніх Любомля чи Луцька. За словами представника Шацького району, для того, аби це відділення таки закрили, треба придбати машину швидкої допомоги, яку б обслуговувала спеціальна бригада медпрацівників.
«Інакше жителі району на такі дії не погодяться та вийдуть з плакатами на вулиці», – запевнив заступник голови Шацької РДА.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка, за рік у цій установі відбулося тільки 70 пологів, тоді, як у Луцьку щодня народжується понад десять малюків.
«До того ж, щодо кваліфікації лікарів, які допомагають у народженні дітей, теж великі сумніви – за цілий рік там не зроблено жодної гінекологічної операції», – наголосив посадовець.
Як розповів пан Ващенюк, батько, який турбується про свою дружину та дитину повезе її народжувати не до місцевого відділення, а до сусідніх Любомля чи Луцька. За словами представника Шацького району, для того, аби це відділення таки закрили, треба придбати машину швидкої допомоги, яку б обслуговувала спеціальна бригада медпрацівників.
«Інакше жителі району на такі дії не погодяться та вийдуть з плакатами на вулиці», – запевнив заступник голови Шацької РДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.