USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

В Україні розширили перелік військовозобов'язаних, які можуть виїжджати за кордон

7 Березня 2025 17:33
Кабінет міністрів України вніс зміни до Правил перетину державного кордону громадянами України. Право виїжджати за кордон під час воєнного стану отримали деякі категорії військовозобов’язаних.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на народного депутата Олексія Гончаренка.

Депутат оприлюднив документ, за яким для перетину кордону у будь-якому випадку потрібна довідка про відстрочку. Право виїжджати за кордон отримали такі категорії:

- жінки та чоловіки, чиї близькі родичі-військовослужбовці (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти внаслідок війни з 2014 року,

- члени сімей (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України.

Читати ще: «Це зменшить підтримку ЗСУ»: Олександр Положинський про заборону на виїзд артистів за кордон

Нагадаємо, під час війни заборонений виїзд за кордон військовозобов’язаних чоловіків у віці від 18 до 60 років. Водночас є деякі виключення. Зокрема, за кордон їздять чиновники, спортсмени, депутати та інші особи за особливими дозволами.

Нещодавно уряд призупинив виїзд за кордон людей, які працюють у сфері культури, кінематографії, стратегічних комунікацій, медіа та інформаційній сфері. Потім була ухвалена постанова, яка ускладнює процедуру та перерозподіляє відповідальність між різними державними структурами за неповернення цих людей.

Також в Україні змінилися умови перетину кордону для чоловіків, які перевозять гуманітарні вантажі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus