Упродовж опалювального сезону до ДКП «Луцьктепло» надходили сотні скарг
![](/files/news/2009/04-24/6639-1u.jpg)
Упродовж опалювального сезону до ДКП «Луцьктепло» надійшло приблизно 700 скарг. Про проблеми теплозабезпечення Луцька та підготовку до нового опалювального сезону йшлося під час виїзного засідання виконкому міської ради, - повідомляє репортер «Волинських Новин».
Всього за минулий опалювальний сезон до ДКП «Луцьктепло» надійшло приблизно 700 скарг, - розповів директор підприємства Рустам Дячук. Із загальної кількості – приблизно 600 скарг на перебої з теплопостачанням на 33-му та 40-му мікрорайонах, - сказав він.
За словами пана Дячука, неякісні послуги з теплозабезпечення протягом кількох років відслідковували на проспекті Відродження. Люди скаржилися на холод у квартирах. Проте на усунення цих проблем у 2008 році за рахунок субвенцій з міського бюджету виділено 80 тисяч гривень, окрім того залучалися й кошти ДКП обсягом 60 тисяч гривень.
Проте, за словами Рустама Дячука, основна проблема – самочинне перепланування лучанами надходження тепла. Наприклад, такий випадок нещодавно трапився у будинку на вулиці Наливайка, де був встановлений лічильник обліку гарячої води і там же був закритий пункт, аби до лічильника не було доступу. Хтось із мешканців збив замок, перекрив засувки гарячого водопостачання, бо робив у себе вдома ремонт. Від цього постраждали сусіди, - розповів директор «Луцьктепло».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Всього за минулий опалювальний сезон до ДКП «Луцьктепло» надійшло приблизно 700 скарг, - розповів директор підприємства Рустам Дячук. Із загальної кількості – приблизно 600 скарг на перебої з теплопостачанням на 33-му та 40-му мікрорайонах, - сказав він.
За словами пана Дячука, неякісні послуги з теплозабезпечення протягом кількох років відслідковували на проспекті Відродження. Люди скаржилися на холод у квартирах. Проте на усунення цих проблем у 2008 році за рахунок субвенцій з міського бюджету виділено 80 тисяч гривень, окрім того залучалися й кошти ДКП обсягом 60 тисяч гривень.
Проте, за словами Рустама Дячука, основна проблема – самочинне перепланування лучанами надходження тепла. Наприклад, такий випадок нещодавно трапився у будинку на вулиці Наливайка, де був встановлений лічильник обліку гарячої води і там же був закритий пункт, аби до лічильника не було доступу. Хтось із мешканців збив замок, перекрив засувки гарячого водопостачання, бо робив у себе вдома ремонт. Від цього постраждали сусіди, - розповів директор «Луцьктепло».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Авдіївці – епідемія холери, з міста не випускають людей
Сьогодні 16:58
Сьогодні 16:58
У Москві підірвали авто з військовим, – ЗМІ
Сьогодні 16:25
Сьогодні 16:25
Порушував ПДР напідпитку: в Луцьку на ДПЗ зловили горе-водія
Сьогодні 14:29
Сьогодні 14:29
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.