Відому українську модель побили в Туреччині на пляжі

Українську модель 24-річну Дарину Кирилюк та її друзів жорстоко побили охоронці пляжу Момо в Туреччині.
Про це дівчина повідомила в своєму Instagram-акаунті, передає Кореспондент.
Вона розповіла, що вона відпочивала на пляжі в Чешме разом зі своїм хлопцем і декількома знайомими. В результаті зіткнення з охоронцями всі вони отримали травми. Персонал пляжу, за словами моделі, не соромився застосовувати грубу силу не тільки до чоловіків, але і до дівчат. Кирилюк заявила, що отримала удар в обличчя.
Причина події не уточнюється. Проте постраждалі вже написали заяву в місцеву поліцію. У лікарні побої на молодих людях зафіксували. Кирилюк закликає своїх прихильників і громадськість не закривати очі на те, що сталося.
Також дівчина написала, що керівництво пляжу Момо відмовляється оприлюднити записи з камер відеоспостереження, оскільки «їм є що приховувати».
Пляж Момо знаходиться під Ізміром.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Пляж Момо знаходиться під Ізміром.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 19

Арафат
Показати IP
4 Серпня 2020 08:17
"Українська модель" пишет па-русски? Англицкій віучила, а раднова - гнушаетца? То вона - не українка

Лучанин до Арафат
Показати IP
4 Серпня 2020 10:56
Якщо для тебе загадка, то в Україні більша частина населення спілкується російською. Їх тепер виселити, бо ти притрушений нацик?

Лучанин до Лучанин
Показати IP
4 Серпня 2020 11:38
Ну, не більша частина!

777 до Лучанин
Показати IP
4 Серпня 2020 11:39
А там мозгов нет.откуда какие то загадки.

Лучанин до 777
Показати IP
4 Серпня 2020 15:46
Тобі зайва хромосома не муляє?

Арафат до 777
Показати IP
5 Серпня 2020 19:17
Асоба мазгавітаму напішу руськими каракулями - в рускам ізике следущее слова после точки пішеца с бальшой букви. Так шта к@цап, падтяни радную речь.

Арафат до Лучанин
Показати IP
5 Серпня 2020 19:25
Так, - для таких, як ти - я нацик. Це ви позвикали бути толєрастами і переходити на мову буд-якого співрозмовника, аби лише йому було б зручніше. Хай рускачелюсной появіт смекалку та переключиться в розмові з українцем на українську. Досить цієї фігні про "двуізічіє". Руська - окупантська. Крапка!

Віктор
Показати IP
4 Серпня 2020 08:24
знаючи нашу молодь, думаю є висока ймовірність того, що вони там буянили, охорона їх кілька раз чемно просила заспокоїтись, а у відповідь чула "ти кто такой, халоп чтобі нам тут указивать?". ну то й використали радикальніші засоби впливу

Обкрадена
Показати IP
4 Серпня 2020 08:32
У неї що груди вкрали і задок?

Знаючий до Обкрадена
Показати IP
4 Серпня 2020 15:48
Це все в неї в аренді

Анонім
Показати IP
4 Серпня 2020 08:54
Я так думаю, що було за що. Що москальські, що наші мажори однаково по-бидляч*му ведуть себе на курортах

Євробидло
Показати IP
4 Серпня 2020 08:54
Впевнений що папкіні мільйонери перші пригали до охоронців. Вели себе ідентично як і в Україні (прічіна астановкі, дакажитє что ета я, ви нє імєєтє права), тікі не врахували одне - що мусульманам байдуже кого бити - чоловіка чи жінку)))))

Активіст
Показати IP
4 Серпня 2020 08:56
Перший раз почув про таку "відому". Значить заробила.

Клава
Показати IP
4 Серпня 2020 10:16
Травки покурили. Вели себе розв'язано і по хамски. Ось і заробили...

А
Показати IP
4 Серпня 2020 10:19
Чого ж тоді не оприлюднюють причину "інциденту"? Бо мабуть вели себе як звикли в Україні, як зверхнє б*дло і навіть не сподівались що в Туречині так не пройде?

турист
Показати IP
4 Серпня 2020 12:22
Банально відп*здил*.

ABC
Показати IP
4 Серпня 2020 13:46
Компанія культурно відпочивала, а тут прибігли неадекватні охоронці і почали їх просто так гамселити. Ага, все так і було, віримо. Позвикали ці шкури інстаграмні що ту їм усі опу облизують і можна робити все що завгодно без будь яких наслідків, бо "я ж дєвочка, мене чіпати не можна". Тож якщо не наші, то хоч турки навчать цих принцесок поводити себе як людина. Як там співала Семенович: "Приезжаете девушки на моря ради настоящего дикаря". Тільки я би "дікаря" замінив би на "звіздюля". )))

No more lies
Показати IP
4 Серпня 2020 16:41
Бреше дєвачка.
https://ua.korrespondent.net/world/4259611-napad-na-ukrainsku-model-v-turechchyni-hospodar-pliazhu-zaiavyv-pro-naklep

Небайдужі
Показати IP
4 Серпня 2020 23:53
Хорошу рекламу зробили відпочинку у Туреччині. Дівчат шкода, те бидло має відповісти по закону!
Науковці назвали три довготривалі наслідки COVID-19 у дітей
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Цукрозамінник може змушувати людину відчувати себе голодною
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Знайдений лист відкриває нову правду про Шекспіра
25 Квітня 2025 23:46